Wolters Kluwer پشتیبانی از راه حل های بالینی در آفریقا و هند را اعلام کردولتر کلوور ، ارائه دهنده فناوری بالینی جهانی اعلام کرد که شبکه مراقبت های بهداشتی نوظهور ، Evercare Group ، UpToDate Advanced را برای بهبود مراقبت و کیفیت بیمار در سراسر گروه خود انتخاب کرده است.

UpToDate اکنون در دسترس تیم های مراقبت در بیمارستان های Evercare در صوفیه ، بیمارستان زنان نایروبی و بیمارستان Avenue در کنیا ، بیمارستان Evercare Lekki در نیجریه و CARE Hospital Group در هند است.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

UpToDate Advanced یک پلتفرم پشتیبانی از تصمیم گیری بالینی است که از محتوای مبتنی بر شواهد در UpToDate برای رفع خلأ دانش تأثیرگذار بر کیفیت مراقبت استفاده می کند.

Evercare Group UpToDate Advanced را برای مسیرهای خود انتخاب کرده است ، که راهنمایی های تعاملی همراه با نقاط تصمیم گیری مهم را ارائه می دهد و برای هر بیمار سفارشی است.

مسیرهای UpToDate همچنین در توسعه مسیرهای بالینی محلی خاص بیمارستان که برای بهبود شاخص های عملکرد از طریق استفاده از داروی اثبات شده طراحی شده اند ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

متن بزرگتر

در تلاشهای مستمر خود برای بهبود ایمنی بیمار و پشتیبانی تصمیم گیری ، ولترس كلوور و مدیتك در اكتبر از تحویل راه حلهای بهداشتی یكپارچه خود به خاورمیانه و آفریقا خبر دادند.

در اوایل سال جاری ، ولترز كلوور با استفاده از Nuance ابزاری برای پشتیبانی صوتی برای راه حل های بالینی مشاركت كرد و پزشكان را در پاسخ به س questionsالات با مباحث مربوط به UpToDate CDS مرتبط كرد.

حتما بخوانید:
قیمت هر متر فرش در عربستان سعودی

در حال ضبط

ماسیمیلیانو کوللا ، مدیرعامل گروه Evercare ، گفت: “ما 29 بیمارستان ، 16 کلینیک و بیش از 60 مرکز تشخیصی در کنیا ، نیجریه ، هند ، پاکستان و بنگلادش داریم و معتقدیم که برای اطمینان از دستیابی به پیشرفت ، بهترین استفاده را از پیشرفت های فناوری داریم. خدمات مقرون به صرفه و م thatثر که امید به زندگی ، کیفیت زندگی ، گزینه های تشخیصی و درمانی را بهبود می بخشد.

“ما UpToDate Advanced را انتخاب کردیم تا در این کار از ما پشتیبانی کند و به پزشکان کمک کنیم تا هر بار مناسب ترین تصمیمات مراقبت را برای هر بیمار بگیرند.”

دنیز باسوف ، مدیر عامل ، رئیس و مدیرعامل کارآیی بالینی ، ولترس کلوور ، بهداشت ، گفت: “ما مفتخریم که از گروه Evercare در تلاش برای ارائه بهترین نتایج بالینی برای هر بیمار پشتیبانی می کنیم.

“تعهد دیرینه آنها در کاهش اختلاف در مراقبت با UpToDate Advanced واقعاً مأموریت مأموریت ما برای ایجاد تأثیر عمیق در زمان و مکان مهمترین آن است.”


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید