[ad_1]

ماریتا ، سیستم سلامتی ولستار مستقر در جورجیا ، روز جمعه اعلام کرد که دکتر آر. هنری “هنک” کاپس را به عنوان معاون اجرایی رئیس و مدیر ارشد اطلاعات و دیجیتال استخدام کرده است.

چرا مهم است
Capps استراتژی دیجیتال غیرانتفاعی ولستار را شامل می شود که شامل 11 بیمارستان ، بیش از 300 مطب پزشکی ، 55 مرکز توان بخشی ، 21 مرکز تصویربرداری ، 15 اتاق اورژانس ، 9 مرکز سرطان ، سه مهمانخانه و یک دهکده بازنشستگی است.

بر اساس یک خبر اعلام شده برای استخدام ، سیستم بهداشتی می گوید وظیفه آن “بازنگری و بهبود سفر و تجربه مراقبت های بهداشتی مصرف کننده” در حالی که “سیستم عامل ها ، فرآیندها و مشارکت” خود را اجرا می کند.

مدیر عامل شرکت Candice L. Saunders در بیانیه ای گفت: “در Wellstar ، ما مردم را در مرکز هر کاری قرار می دهیم و این شامل استراتژی دیجیتال ما می شود.”

ساندرز گفت: “در حالی كه هم خدمات مراقبت های بهداشتی و هم فناوری به سرعت در حال رشد هستند ، ولستار بر روی چگونگی سرعت بخشیدن و استفاده از تقاطع این دو صنعت برای بهبود مراقبت و نتایج بیمار تمرکز دارد. “دکتر کاپس رهبر باتجربه و باهوشی است که ما نیاز داریم تا راه را برای سیستم خود و جوامعی که خدمت می کنیم هموار سازیم.”

گرایش بزرگتر
Capps ، پس از 18 سال خدمت در وینستون-سالم ، Novant Health مستقر در کارولینای شمالی ، به ولستار می رسد.

وی علاوه بر نقش خود به عنوان یک پزشک در آنجا ، وی اخیراً به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و افسر ارشد دیجیتال برای بهداشت و تعامل خدمت کرده است.

از دیگر نقش های وی در آنجا می توان به مدیر عامل Novant Health ، مدیر ارشد پزشکی ، معاون ارشد گروه پزشکی خدمات پزشکی و مدیر ارشد پزشکی گروه پزشکی اشاره کرد.

در حال ضبط
Capps در بیانیه ای گفت: “رهبری صنعت Wellstar در تعالی مراقبت های بهداشتی مبتنی بر بهبود مداوم و عمدی در تجربه بیماران و ارائه دهندگان خدمات است.”

وی افزود: “بیماری همه گیر بر پویایی این سفر مصرف کننده تأثیر گذاشته و باعث تسریع در پذیرش فناوری شده و نیاز به راه حل های خلاقانه را فراهم می کند که دسترسی به مراقبت های با کیفیت را فراهم می کند.” “من از فرصتی برای عضویت در تیم Wellstar سپاسگزارم زیرا ما از فناوری های نوظهور و تفکر نوآورانه برای تحول در آینده مراقبت های بهداشتی استفاده می کنیم.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT IT News انتشارات HIMSS Media است[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر