[ad_1]

Volpara Health ، تولید کننده محصولات غربالگری سرطان پستان با هوش مصنوعی ، CRA Health ، استارتاپی برای ارزیابی خطر سرطان پستان را از بیمارستان ماساچوست خریداری کرده است.

طبق این معامله ، Volpara کل سهام CRA را به مبلغ 18 میلیون دلار خریداری خواهد کرد ، علاوه بر 4 میلیون دلار برای دستیابی به اهداف استراتژیک برای یک سال و نیم آینده.

روند ارزیابی خطر CRA با مطالعه تاریخچه بیمار آغاز می شود ، که می تواند در خانه یا کلینیک تکمیل شود. از این رو ، این پلت فرم از تعدادی مدل خطر برای ارزیابی و توصیف ارزیابی خطر بیمار استفاده می کند.

همراه با ارزیابی ، CRA می تواند نتایج را به طور مستقیم در پرونده های الکترونیکی سلامت ، با توصیه هایی از جمله اینکه تصویربرداری اضافی یا آزمایش ژنتیک مورد نیاز است ، ادغام کند.

این شرکت می گوید بیش از دو میلیون ارزیابی خطر در سال در بیش از 75 بیمارستان آموزشی ، کلینیک ژنتیک و مراکز تصویربرداری پستان در سراسر کشور انجام می دهد.

چرا این مهم است

به گفته دکتر رالف حینام ، مدیرعامل شرکت Volpara ، Volpara از طریق این خرید می تواند به بیماران با ریسک بالاتر برسد تا غربالگری و مراقبت های لازم را انجام دهد.

هاینام در بیانیه ای گفت: “دستیابی به CRA برای Volpara بسیار مهم است.” “CRA ارائه دهنده اصلی ابزار ارزیابی ریسک در سیستم های اصلی EHR است و دارای ادغام هایی است که قبلاً با شرکت های بزرگ ژنتیکی ایجاد شده است.

“CRA دانش کلاس جهانی در مورد خطر و ژنتیک را به ارمغان می آورد. CRA ما را در ماموریت نجات خانواده ها از سرطان با جلوگیری از سرطان پیشرفته پستان تسریع می کند.”

طبق انجمن سرطان آمریكا ، در حدود 13٪ از زنان در دوره ای از زندگی خود به سرطان پستان مبتلا می شوند. این مقاله می گوید که تشخیص به موقع و درمان سریع ، بهترین راه برای موفقیت در درمان سرطان پستان است و به زنان 45 تا 54 ساله توصیه می کند سالانه ماموگرافی انجام دهند.

طبق گفته کالج متخصص زنان و زایمان در آمریکا ، استفاده از مدل های ارزیابی خطر نه تنها برای تعیین احتمال ابتلا به سرطان پستان بلکه برای هدایت نظارت ، کاهش خطر و آزمایش ژنتیک نیز مهم است.

گرایش بزرگتر

مشخص شده است که ابزارهای غربالگری سرطان پستان که از AI مانند Volpara استفاده می کنند ، در تشخیص سرطان در ماموگرافی مفید است. به طور خاص ، این ابزارها در پیش بینی های دو خواندن ، که استاندارد طلایی در نظر گرفته می شوند ، مفید هستند ، زیرا می توانند جایگزین یکی از دو رادیولوژیست شوند.

در یک مطالعه جداگانه که از هوش مصنوعی گوگل برای غربالگری سرطان پستان استفاده می کند ، این سیستم قادر به کاهش تعداد نتایج مثبت و منفی کاذب تشخیص سرطان پستان بود.

Zebra Medical Vision همچنین دارای یک ابزار AI برای تشخیص سرطان پستان است. در جولای گذشته ، این شرکت 510 (کیلوگرم) مجوز کنترل غذا و دارو برای محصول HealthMammo خود دریافت کرد. این به طور خودکار ماموگرافی را برای یافتن ضایعات پستان به بستر تحلیلی خود ارسال می کند و هر اسکن را “مشکوک” یا “غیر مشکوک” می داند تا رادیولوژیست بتواند بررسی بیشتری کند.

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر