View Point Health خدمات بهداشت رفتاری را از طریق telehealth پشتیبانی می کند


View Point Health ، مستقر در لارنسویل ، جورجیا ، یک آژانس بهداشت رفتاری در جامعه است که به افراد دارویی و افراد بیمه نشده و بیمه نشده خدمات ارائه می دهد. به همین ترتیب ، منابع محدودی برای خرید تجهیزات و دستگاه های پزشکی از راه دور جدید دارد و همچنین دارای عملکرد و ویژگی های محدودی در فناوری موجود خود است.

مشکل

در نتیجه منابع محدود و دسترسی به فن آوری ارتقا یافته ، این چالش ها اغلب ناامیدکنندگان را ناامید کرده و در حین ارائه مراقبت به پشتیبانی فنی یا عیب یابی نیاز دارند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

VSEE بستری بود که View Point Health برای پزشکی از راه دور استفاده کرد. آژانس درباره بزرگنمایی برای بهداشت و درمان آموخته بود ، آنچه را می دید دوست داشت و انتقال از VSEE را به زوم برای بهداشت و درمان آغاز کرد. استفاده از زوم بر اساس مراقبت از ارائه دهنده خدمات و بررسی رضایت مشتری آسان بود.

پیشنهاد

“ما پیشنهاد کردیم که با گسترش استفاده از Zoom برای مراقبت های بهداشتی برای ارائه پزشکی از راه دور و همچنین ارائه سایر اهداف پشتیبانی بالینی مانند تیم های درمانی ، همکاری در زمینه های مختلف هماهنگی مراقبت از مشتری ، مشاوره روانپزشکی ، نظارت بالینی و سایر موارد ، فناوری را بهبود ببخشیم. گفت McKinney Corlett ، مدیر بالینی در View Point Health. “ما همچنین قصد داریم دستگاه ها و تجهیزات به روز را برای بهبود خدمات مراقبت از راه دور پزشکی مانند انتقال از رایانه به لپ تاپ یا تبلت برای ارائه دهندگان از راه دور / خارج از سایت خریداری کنیم.”

این اقدامات به View Point Health کمک می کند تا فناوری فعلی را ارتقا داده و استفاده از پزشکی از راه دور را در سراسر ارائه دهندگان و برنامه ها گسترش دهد. وی امیدوار است که با جایگزینی دستگاه ها ، تجهیزات و فناوری های قدیمی ، آژانس تأثیر مثبتی در دسترس بودن خدمات و همچنین بهبود تجربه مشتریان و تأمین کنندگان هنگام استفاده از این فناوری داشته باشد.

مکان بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

با بودجه ای که از طریق برنامه telehealth FCC در اختیار View Point Health قرار گرفت ، آژانس بهداشت رفتاری توانست همه بزرگنمایی های خود را برای ارائه دهندگان خدمات درمانی به ارائه پزشکی از راه دور تغییر دهد.

“علاوه بر این ، در طول این مدت ، به دلیل گسترش کمک هزینه ها در گرجستان ، پزشکان و پرستاران ما همچنین حق ارائه خدمات دور بهداشتی مشابه ارائه دهندگان داروهای تجویز شده ما را داشتند ، که این امر باعث دسترسی بیشتر آنها به افراد نیازمند مراقبت های بهداشتی رفتاری می شود. مراقبت ، در ادامه برنامه های ما ، “کورلت توضیح داد.

“برای اطمینان از کارآیی هنگام شروع قرارهای پزشکی از راه دور ، پرونده سلامت الکترونیکی Qualifacts CareLogic شامل گزینه هایی برای تعبیه پیوندهای بزرگنمایی بزرگنمایی در برنامه ارائه دهنده است.”

توجه کورلت ، دیدگاه سلامتی

“این وجوه به ما امکان خرید وسایل اضافی تحویل پزشکی از راه دور و گسترش استفاده از Zoom برای مراقبت های بهداشتی در سراسر آژانس را داد ، زیرا ما مجاز بودیم بیش از ارائه دهندگان خدمات مراقبت های پزشکی را اضافه کنیم.”

گسترش استفاده از این فناوری به آژانس اجازه داده است تا مسیرهای نفوذ و مراقبت های بالینی خود را گسترش دهد ، زیرا پزشکی از راه دور ، برای View Point Health به عنوان یک آژانس ، دیگر به قرارهای اولیه و بعدی روانپزشکی محدود نمی شود. این سرویس همچنین شامل خدمات ارزنده بهداشتی از قبیل پذیرش اولیه یا ارزیابی سلامت رفتاری ، مداخله در بحران و حمایت از پیشگیری از خودكشی ، رشد مهارت ها و آموزش های گروهی ، مشاوره فردی و خانوادگی ، پرستاران و سایر خدمات بالینی برای تقویت بهبود است. و سلامتی

کورلت گفت: “برای اطمینان از کارایی در هنگام شروع قرارهای پزشکی از راه دور ، پرونده الکترونیکی سلامت Qualifacts CareLogic ما شامل گزینه هایی برای تعبیه پیوندهای بزرگنمایی در برنامه ارائه دهنده است که باعث سهولت پیمایش بین قرارها می شود.”

“بودجه های FCC همچنین به ما امکان گسترش استفاده از فناوری eFax و VPN را داده است تا به ترتیب دسترسی به ارسال و دریافت رضایت نامه الکترونیکی و دسترسی بدون وقفه به شبکه ها را برای هماهنگی و تحویل پزشکی از راه دور فراهم کنیم.”

نتایج

ادامه عملیات برنامه های سرپایی و مبتنی بر جامعه به دست آمده است که توسط تعداد خدمات قابل پرداخت View Point Health ارائه شده از آوریل تا سپتامبر سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 ثابت شده است.

کورلت گفت: “به ویژه ، ما شاهد افزایش قرارها بودیم که باعث کاهش سطح غیبت کلی ما شد.” “به عنوان مثال ، خدماتی مانند مشاوره یک به یک غیبت را از 22٪ به 19٪ و تعهدات ارزیابی و مدیریت ، غیبت را از 15٪ به 13٪ کاهش می دهند ، مقایسه قرارها از آوریل تا سپتامبر 2019 و از آوریل تا سپتامبر سال 2020. “

شاخص های موفقیت شامل انتقال بیش از 200 کارگر مراقبت از طریق زوم برای بهداشت و درمان ، کاهش غیبت از طریق گسترش استفاده از پزشکی از راه دور و نشان دادن رضایت از پزشکی از راه دور با نظرسنجی از مراقبان و مراقبان است. .

کورلت گفت: “ما از زمان آغاز گسترش پزشکی از راه دور ، دو مطالعه در مورد کارکنان و مشتریان انجام داده ایم و نتایج مشابهی را یافته ایم که پزشکی از راه دور عملی موثر است که امکان دسترسی آسان به مراقبت های با کیفیت را فراهم می کند و در عین حال موانع برنامه ریزی و حمل و نقل را کاهش می دهد.”

“با گسترش پزشکی از راه دور به برنامه ها و خدمات مختلف ، ما با وجود همه گیری همه گیر ، همچنان از فن آوری برای دسترسی به سلامت رفتاری در جامعه استفاده می کنیم و همچنان آماده می شویم که انتظار می رود چنین نیازهای مراقبتی را افزایش دهیم.”

استفاده از صندوق های جایزه FCC

در اوایل سال جاری ویو پوینت هلث 315،672 دلار لپ تاپ و دسکتاپ به همراه مجوز و تجهیزات تله بهداشت و کنفرانس برای ارائه خدمات بهداشت روان بصورت سرپایی به افراد دارای و بدون علائم دریافت کرد. از COVID-19.

کورلت گفت: “ما از بودجه برای خرید تجهیزات و دستگاه های اضافی برای ارائه پزشکی از راه دور ، گسترش استفاده از Zoom برای مراقبت های بهداشتی در سراسر آژانس برای ارائه خدمات درمانی و همچنین سایر اهداف پشتیبانی بالینی استفاده می کنیم.” “ما برای ارتقا care مراقبت از پزشکی از راه دور و افزایش دسترسی مصرف کننده به فناوری VPN و eFax از ابزاری برای به روزرسانی تجهیزات قدیمی استفاده کردیم.

وی افزود: “ما می خواهیم منابعی برای کمک به ما در انجام مأموریت خود در زمینه ادامه فعالیت ها و امکان بهداشت رفتاری با کیفیت و مقرون به صرفه ، علیرغم چالش های موجود در همه گیر کنونی وجود داشته باشد.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes