USDA 42 میلیون دلار در زیرساخت های telehealth سرمایه گذاری می کنددر تلاش برای کمک به ساکنان روستایی برای دسترسی به فرصت های بهداشتی و آموزشی ، وزارت کشاورزی ایالات متحده 42.3 میلیون دلار در زیرساخت های پزشکی از راه دور و آموزش از راه دور سرمایه گذاری می کند.

چرا مهم است

مناطق روستایی به دلیل عوامل مختلفی از جمله آلودگی و مرگ و میر بالاتر از COVID-19 ، از جمله میزان بسیار بیشتری از شرایط پایه ، مشکلات دسترسی به مراقبت های پزشکی و کمبود بیمه درمانی هستند.

42.3 میلیون دلار جایزه شامل 24 میلیون دلار است که توسط قانون مراقبت ارائه شده است. این سرمایه گذاری در مجموع پنج میلیون نفر در مناطق روستایی سود می برد.

گرایش بزرگتر

مرکز تجزیه و تحلیل سیاست های بهداشتی موسسه تحقیقات سیاست های روستایی اخیراً گزارشی منتشر کرده است که میزان عفونت و مرگ و میر در روستاهای آمریکای ناشی از COVID-19 13.4٪ بیشتر از مناطق شهری است.

دفتر تحقیقات اقتصادی USDA اخیراً گزارشی منتشر کرده است که با جزئیات بیشتری چالشهای پیش روی روستاییان آمریکایی در بیماری همه گیر COVID-19 را برجسته کرده است. با توجه به ترکیبی از عوامل ، از جمله میزان بالاتر شرایط پایه ، کمبود بیمه درمانی و دسترسی کمتر به خدمات درمانی و بهداشتی نسبت به ساکنان شهری ، تحلیلگران دفتر تحقیقات اقتصادی دریافتند که آمریکایی ها در مناطق روستایی به شدت بیماری یا مرگ دارند به دلیل COVID-19.

در کل ، USDA 86 پروژه را از طریق برنامه کمک هزینه آموزش از راه دور و پزشکی از راه دور ، که هدف آن کمک به آموزش و پرورش روستایی و سازمان های بهداشتی است تا از راه دور به دانش آموزان ، بیماران و ارتباطات برساند ، بودجه می دهد.

حتما بخوانید:
برنامه بایدن برای COVID-19 به روشی مبتنی بر داده های مربوط به کارایی ، عدالت بستگی دارد

در جبهه دیگر دولت برای سلامتی از راه دور ، انتخاب رئیس جمهور جو بایدن برای ریاست وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده نشان داد که وی در جلسات دادرسی تأیید سنا از سلامت از سلامت حمایت می کند.

از طرف دیگر ، کنسرسیوم ماساچوست برای Telehealth FQHC کمک مالی از کمیسیون ارتباطات فدرال برای افزایش ظرفیت پزشکی از راه دور در مراکز بهداشتی در این ایالت دریافت کرد. این کنسرسیوم از 35 مرکز بهداشتی با شرایط فدرال تشکیل شده است.

در حال ضبط

وزیر کشاورزی قسم خورده ، تام ویلساک گفت: “بیماری همه گیر ویروس کرونا ، یک وضعیت اضطراری ملی است که نیاز به یک واکنش فدرال تاریخی دارد. این سرمایه گذاری ها توسط دولت بایدن به میلیون ها نفر از ساکنان مناطق روستایی کمک خواهد کرد تا از خدمات درمانی و بهداشتی برخوردار شوند که می تواند زندگی انسان را تغییر دهد و نجات دهد.” اخیراً در بیانیه ای گفت.

وی ادامه داد: USDA با استفاده از فناوری به عنوان سنگ بنای ایجاد جوامع عادلانه ، USDA به مناطق روستایی آمریكا باز می گردد. “با توجه به اینکه مراقبت های بهداشتی و آموزشی به طور فزاینده ای به سیستم عامل های آنلاین تغییر جهت می دهند ، اکنون زمان آن است که سرمایه گذاری های تاریخی در مناطق روستایی آمریکا انجام دهیم تا کیفیت زندگی برای دهه های آینده بهبود یابد.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید