Truveta ، ایجاد شده با سیستم های بهداشتی معروف ، به دنبال پیشرفت داده های مبتنی بر هوش مصنوعی استبیش از ده سیستم اصلی مراقبت های بهداشتی ، با میلیون ها بیمار در 40 کشور جهان ، برای راه اندازی Truveta ، تمرکز جدید ، داده محور بر روی روش های مشترک پزشکی دقیق و بهداشت عمومی ، گرد هم آمده اند.

چرا مهم است
آنها گفتند که برخی از بزرگترین و شناخته شده ترین ارائه دهندگان در ایالات متحده به راه اندازی تاسیسات مستقر در سیاتل پیوسته اند ، که با استفاده از مجموعه گسترده ای از داده های نرمال شده و شناسایی شده ، با تمرکز شدید بر حفظ حریم خصوصی و امنیت ، تأسیس می شود. سیستم های بهداشتی عبارتند از:

 • AdventHealth
 • طرفدار Aurora Health
 • Baptist Health در شمال شرقی فلوریدا
 • سلام سلام رحمت
 • سلامت مشترک
 • سلامت هاوایی اقیانوس آرام
 • سیستم بهداشتی هنری فورد
 • سیستم سلامت یادبود هرمان
 • سلامتی نورثول
 • سلامت نوانت
 • سیستم بهداشتی پراویدنس
 • بهداشت Sentara
 • سلامت اصول
 • سلامتی ترینیتی

Truveta با استفاده از یادگیری ماشینی به بسیاری از مجموعه های داده کمک می کند تا در مقیاس قابل توجهی بینش جدیدی کسب کنند زیرا ارائه دهندگان نیازهای بهداشتی منحصر به فرد جمعیت متنوع بیمار خود را کشف می کنند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

هدف نوآوری در زمینه مراقبت و تحریک توسعه روشهای درمانی جدید از طریق استفاده از “میلیاردها نکته بالینی با یک جستجوی واحد” است.

این پلتفرم با عادی سازی انواع داده های ساختاریافته و غیر ساختاری از این سیستم های بهداشتی اساسی ، به دنبال تحریک رویکردهای تشخیص ، جغرافیا و جمعیت شناسی است. از طریق فناوری اتوماسیون ، Truveta می تواند به پزشکان ، محققان ، توسعه دهندگان دارو و سایر موارد آموزش مداوم دهد.

هیئت مدیره به Truveda توصیه می کند تا با رشد و توسعه ابتکار عمل ، با توجه ویژه به مناطقی مانند اخلاق و عدالت بهداشتی ، یکپارچگی داده ها و نتایج بالینی ، به ارائه دیدگاه های مختلف کمک کند.

تری میرسون ، مدیرعامل سابق مایکروسافت و سرمایه دار مخاطره آمیز که به عنوان مدیرعامل Truveta انتخاب شد ، گفت: “چشم انداز ما نجات زندگی با داده ها است.” “ما می خواهیم به محققان کمک کنیم تا درمان سریعتر پیدا کنند ، هر پزشک بالینی را قادر به متخصص بودن کنیم و به خانواده ها کمک کنیم تا آگاهانه ترین تصمیمات را درباره مراقبت های خود بگیرند. ما معتقدیم که پلت فرم Truveta می تواند به بهبود عدالت در مراقبت های بهداشتی و بهبود پزشکی شخصی کمک کند. مشارکت با مراقبت های بهداشتی نوآور ارائه دهندگان در این زمینه. “

گرایش بزرگتر
با اعلام پلتفرم Truveta ، سیستم های بهداشتی پشت آن ، بحران COVID-19 را به عنوان یک درس عینی در تحقیقات مبتنی بر داده نشان می دهند – فقط یک سال بین اولین مورد و اولین واکسن ها.

اما همیشه می توان از استخراج مجموعه داده های بزرگ و متنوع شناسایی نشده ، با پاسخ های بهتر به س questionsالات گسترده و باریک ، به ویژه با توجه به چگونگی تجربه همه گیری همه گیر ، متفاوت از بسیاری از جمعیت های مختلف بیمار ، بینش بیشتری کسب کرد.

به عنوان مثال ، گزارش Truveda نمونه هایی از این قبیل را ارائه می دهد: “کدام داروها موثرترند؟ چه زمانی باید بیماران را لوله گذاری کرد؟ چرا مردان آفریقایی-آمریکایی میزان مرگ و میر به طور قابل توجهی بالاتر است؟ در ایالات متحده ، چرا تقریبا یک سوم پرستاران COVID می میرند ؟ 19 فیلیپینی ، اگرچه آنها 4٪ از جمعیت واجد شرایط را تشکیل می دهند؟ اثرات COVID-19 و انزوای مربوط به آن بر روی نوجوانان و سلامت روان آنها چیست؟

در حال ضبط
“برای سالها ، ما این فرصت را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مختلف دیده ایم که با یک حس مشترک هدف گرد هم آمده و از داده های جمعی خود برای منافع مشترک بشریت استفاده می کنند. با Truveta ، ما یک مدل منحصر به فرد ایجاد کرده ایم که توسط م institutionsسسات بهداشتی درمانی توسط یکی از با استعدادترین تکنسین ها. تیم ها باید روی سلامتی تمرکز کنند. “دکتر Rod Hochman ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Providence ، در بیانیه ای گفت.

لوید دین ، ​​مدیرعامل شرکت بهداشت سلامت مشترک افزود: “آینده مراقبت های بهداشتی مشترک است.” “امروز ما فرصت بی نظیری برای بازگرداندن سیستم مراقبت های بهداشتی در کشورمان داریم تا بهتر ، قوی تر و پاسخگوی نیازهای همه – به ویژه جمعیت های آسیب پذیر و کم جمعیت باشد.”

مایکل اسلوبوفسکی ، مدیرعامل Trinity Health گفت: “ما معتقدیم که درمان برخی از بیماری ها را می توان در بستر Truveta یافت.” “برای اولین بار در تاریخ مراقبت های بهداشتی ، ما داده های کافی برای بهبود شدید نوآوری در مراقبت های بهداشتی با تعهد جمعی به شریک در نوآوری اخلاقی داریم.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News یک نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes