[ad_1]

مستقر در دالاس ، StrideCare دارای اقدامات در سرزمین وسیع تگزاس. این یک گروه پزشکی با رشد سریع است که متمرکز بر ارائه مراقبت های جامع از اندام تحتانی است. ارائه دهندگان آن ، درمان چند رشته ای از مشکلات شایع و پیچیده ، از جمله شرایط پایین پا ، پا و مچ پا را ارائه می دهند.

مشکل

StrideCare به عنوان بزرگترین گروه اطفال در تگزاس ، به دلیل همه گیری با چالش های زیادی روبرو بود – و می دانست که باید از این زمان برای بهبود گردش کار بالینی ، کارایی عملیاتی و عملکرد مالی استفاده کند در حالی که رشد را امکان پذیر می کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

اما StrideCare او با چندین سیستم ثبت الکترونیکی سلامت کار می کرد ، یک چالش عملیاتی که می دانست با ساده سازی یک بستر واحد برای ارائه دهندگانش قابل حل است.

پیشنهاد

با انتقال به سیستم عامل EHE athenahealth ، athenaOne توانایی StrideCare را برای تسریع در هماهنگی مراقبت ، تنظیم روند کار ارائه دهنده و پاسخ به اقدامات کیفی با استفاده از راه حل های ابری ارائه دهنده برای فاکتورهای پزشکی ، مشارکت و مراقبت از بیماران ارائه می دهد. گفت: ال ویلسون ، معاون رئیس جمهور در StrideCare.

“در حالی که ما در ابتدا به تیم athenahealth متعهد بودیم ، می توانیم بگوییم که آنها چشم انداز و چالش های منحصر به فرد ما را درک می کنند و به ما کمک می کنند تا در چند هفته یکپارچه و موفقیت آمیز فناوری بصری شرکت را ادغام کنیم ، به ما این امکان را می دهد که بلافاصله روش خود را بهبود ببخشیم. تجارت و در نهایت نحوه مراقبت از بیماران خود ، “ویلسون گفت.

“اگر سیستم بصری باشد ، ردیابی آن برای فروشندگان نسبتاً آسان است و خدمات پشتیبانی از فروشنده را برای بهبود عملیات روزمره آنها فراهم می کند ، احتمال موفقیت شما به طور قابل توجهی افزایش می یابد.”

آل ویلسون ، StrideCare

عامل عمده دیگری که باعث تصمیم StrideCare برای پیشبرد فروشنده شد ، تمایل فروشنده به فعال کردن سازمان فروشنده و کار سریع آن بود. این دو شرکت در تابستان سال 2020 طی حدود هفت هفته 10 سیستم EHR را به athenaOne تبدیل کردند که ویلسون آن را “بسیار چشمگیر” دانست.

بازار

بسیاری از ارائه دهندگان سیستم های الکترونیکی سوابق سلامت در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند ، از جمله Allscripts، athenahealth، Cerner، DrChrono، eClinicalWorks، Epic، Greenway Health، HCS، Meditech و NextGen Healthcare.

دیدار با چالش

EHR جدید با ارائه اطلاعات ارزشمند StrideCare در مورد روند عملیاتی ، از جمله حجم بیمار ، قابلیت مشاهده داده ها را برای هر عمل افزایش داده است. علاوه بر این ، EHR جدید باعث بهبود هماهنگی مراقبت و ارجاع StrideCare شده است ، زیرا ارائه دهندگان اکنون می توانند در یک سیستم واحد مدیریت شوند.

EHR جدید همچنین به StrideCare کمک کرده تا راحتتر به برنامه کیفیت سیستم پرداخت مشوق مبتنی بر شایستگی (MIPS) پایبند باشد. ویلسون گفت ، این سطح کلی مراقبت را که تیم پزشکی از بیماران ارائه می دهد ، بهبود بخشید.

وی توضیح داد: “با افزایش مشارکت در ماه های آینده ، ما تلاش می کنیم تا فرایندهای عملیاتی خود را در بین همه کارکنان و اقدامات تقویت کنیم.” “ما انتظار داریم که روند ادعاهای خود را تسریع کرده و برای بهبود تجربه بیمار و عملکرد مالی صورتحساب مداوم را تضمین کنیم. علاوه بر این ، ما امیدواریم که با کار بر روی یک سیستم EHR بتوانیم پروتکل های مراقبت را بر اساس نتایج مراقبت راحت تر اصلاح کنیم.”

نتایج

StrideCare موفق شد کلیه تأمین کنندگان خود را به athenaOne منتقل کند. ظرف چهار ماه پس از راه اندازی ، چهار روش جدید به دست آورد که در اصل در چهار سیستم عامل مختلف EHR بودند و آنها را به athenaOne منتقل کردند.

ویلسون گفت: “مهمترین تأثیر توانایی دستیابی به داده های عملی از یک منبع مشترک و مقایسه و تقارن عملکردهای ما با یکدیگر است.” “با داده های تلفیقی ، اکنون می توانیم مناطقی را که قبل از انتقال قادر به انجام آنها نبودیم ، اندازه گیری کنیم. ما زمان بیشتری را صرف تلاش برای به دست آوردن داده ها و معیارها کرده ایم ، اما اکنون می توانیم به سرعت به داده ها دسترسی پیدا کنیم و بتوانیم روی اقدامات بهبود عملکرد تمرکز کنیم. “

ویلسون گفت ، چندین زمینه اصلی توسط StrideCare برای سنجش موفقیت از طریق انتقال به athenaOne انتخاب شده است. آنها عبارتند از:

  • فرزندخواندگی توسط پزشک. حدود 100٪ تأمین کنندگان مشغول کار هستند و نرخ تعطیلی همان روز 70٪ دارند. به عنوان بخشی از روند استقرار ، athenahealth جلسات مشاوره فردی با فروشندگان را برای کمک به س questionsالات فراهم می کند ، و تسریع کننده ها را توسعه می دهد و برای ایجاد اسناد بهتر کارایی ایجاد می کند.

  • کارایی چرخه درآمد. روزهای AR از 68 به 35 بهبود یافته است. انتقال الکترونیکی از 90٪ به 99٪ افزایش یافته است. عملکرد فاکتور و تسویه حساب یکپارچه امکان بهبود نرخ خالص مطالبات را فراهم می کند ، بنابراین معافیت از پرداخت را کاهش می دهد و جریان نقدی را افزایش می دهد. عملکرد گزارش AthenaOne شاخص های اصلی عملکرد را برجسته می کند که به راحتی برای مدیران و تامین کنندگان قابل مشاهده هستند ، جایی که مدیریت به راحتی می تواند اهداف را تعیین کند و پیشرفت ها را کنترل کند.

  • کیفیت MIPS. StrideCare قادر به ارائه خروجی های با کیفیت MIPS برای دوره گزارش 2020 بود. قبل از EHR جدید ، بسیاری از فروشندگان در گزارش عملکرد با کیفیت مشارکت نداشتند. برنامه ، داشبورد و پشتیبانی AthenaOne به StrideCare این امکان را داده است تا با آموزش پزشکان و پرسنل و پیگیری پیشرفت در جهت دستیابی به اهداف عملکرد ، به سرعت اقدامات لازم را برای گروه انتخاب کند.

ویلسون گفت ، با استفاده از داده های تلفیقی ، StrideCare اکنون می تواند مناطقی را اندازه گیری کند که نتوانسته است به طور م multipleثر چندین سیستم را ردیابی کند.

نکاتی برای دیگران

ویلسون توضیح داد: “اگرچه امروز گزینه های زیادی برای EHR در بازار وجود دارد ، اما ما مجبور بودیم در یک بستر ادغام شویم که ارزش درازمدت را برای سازمانی در حال رشد مانند سازمان ما فراهم کند.” “نکته اصلی برای ما این است که ما به سیستمی نیاز داریم که بصری و جامع باشد ، و [one that] منابع قابل توجهی را برای پشتیبانی کارکنان و تامین کنندگان ارائه می دهد.

“من به سایر گروه های فروشنده توصیه می کنم موتور اصلی موفقیت را در هر سیستم EHR در نظر بگیرند. و این تصویب یک تامین کننده است. ”

“اگر سیستم بصری باشد ، ردیابی آن برای فروشندگان نسبتاً آسان باشد و خدمات پشتیبانی از فروشنده را برای بهبود عملکردهای روزمره آنها فراهم کند ، احتمال موفقیت شما به طور قابل توجهی افزایش می یابد.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر