[ad_1]

Care Medical ، که خدمات پزشکی آمازون مراقبت مبتنی بر برنامه را ارائه می دهد ، به نظر می رسد در سراسر کشور گسترش یابد ، و سوالاتی در مورد آینده غول فناوری در فضای بهداشت و درمان ایجاد می کند.

Amazon Care در حال حاضر کارمندان آمازون در ایالت واشنگتن را با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی از طریق برنامه ای برای طیف گسترده ای از خدمات اولیه و اورژانس متصل می کند. افراد در بیشتر سیاتل همچنین می توانند برای پیگیری نیازها ، مانند گرفتن خون ، پرستار را به خانه های خود بفرستند.

طبق گزارشی از ارین برادوین STAT ، Care Medical درخواست کرده است که در 17 کشور دیگر تجارت خود را آغاز کند. مقامات آمازون از پاسخ دادن به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد داستان خودداری کردند.

چرا مهم است

ارتباط دقیق بین Care Medical و Amazon Care مشخص نیست. آمازون مراقبت های پزشکی را توصیف می کند – که بیشتر مارک تجاری خود را مانند پیکان امضا با غول خرده فروشی مشترک دارد – “یک عمل پزشکی مستقل دارای مجوز در واشنگتن”.

این روش ، همانطور که توسط STAT ذکر شده است ، به عنوان یک آدرس یک صندوق پستی در مرکز شهر سیاتل را نشان می دهد. شماره تلفنی که در مراقبت های پزشکی رسمی ذکر شده به طور خودکار از ماه مارس به خط خدمات مشتری Care Amazon هدایت می شود. Business Insider همچنین اعلام کرد که Care Medical به طور انحصاری با Amazon Care قرارداد بسته است.

طبق اسنادی که در آوریل 2018 به دفتر وزیر امور خارجه در واشنگتن ارسال شد ، Care Medical به عنوان گروه پزشکی Oasis آغاز به کار کرد و دکتر مارتین لوین مدیر ارشد پزشکی آن است. لوین در ژانویه 2018 توسط آمازون استخدام شد. LinkedIn وی این نقش را “مدیر بنیانگذار پزشکی برای مراقبت های آمازون” توصیف می کند.

همانطور که کریستینا فار در فوریه 2020 به CNBC توضیح داد ، ارائه دهندگان خدمات مراقبت آمازون ، از جمله پزشکان و پرستاران ، از نظر فنی در یک شرکت تابعه جداگانه به نام Oasis Medical استخدام می شوند. این ماده تضمین می کند که آمازون از سلامتی کارمندان خود اطلاع نخواهد داشت و حق قانونی ندارد. ”

در آوریل سال 2020 ، اوازیس دکتر رابرت برنشتاین را به عنوان فرماندار اسناد وزیر امور خارجه واشنگتن ذکر کرد. برنشتاین معاون سابق امور بالینی در Carena بود و طبق بیوگرافی ذکر شده در اجلاس ارائه دهندگان پزشکی از راه دور از راه دور پزشکی ، با رشد پزشکی از راه دور Carena “فعالانه درگیر” بود. (Carena در سال 2017 توسط Avizia خریداری شد)

طبق وب سایت شرکت LinkedIn و شرکت برنشتاین هنوز یک ارائه دهنده خدمات پزشکی در Care Medical است.

در آگوست سال 2020 ، Oasis درخواست تغییر نام خود به Care Medical را داد ، در حالیکه دکتر سونیتا میشرا در اسناد وزیر امور خارجه به عنوان رئیس گروه معرفی شد. میشرا LinkedIn همچنین از مارس سال گذشته وی را به عنوان مدیر پزشکی مراقبت پزشکی منصوب کرد.

همانطور که توسط STAT گزارش شده است ، Care Medical دفتر مرکزی خود را در ژانویه از واشنگتن به وایومینگ منتقل کرده و اسنادی را به جورجیا ارسال کرده و اظهار داشته است که قصد دارد از اول ژوئیه 2021 در آنجا کار خود را آغاز کند. همچنین گزارش شده است که اسنادی را برای شروع ارسال کرده است تجارت در هاوایی ، مین ، مریلند و آلاسکا ، در میان ایالات دیگر.

STAT همچنین جای خالی شغل های خود را برای نقش های بهداشتی در آمازون در کالیفرنیا ، جورجیا و تگزاس در ماه ژانویه برداشته است.

گرایش بزرگتر

در چند سال گذشته آمازون چندین حملات بهداشتی انجام داده است. در دسامبر سال گذشته Business Insider مقامات این شرکت اعلام نکردند که این شرکت قصد دارد خدمات مراقبت آمازون را فراتر از کارمندان خود گسترش دهد.

علاوه بر این ، ابتکار تبلیغات گسترده هاون – با همکاری JP Morgan Chase و Berkshire Hathaway – باعث ایجاد سر و صدا در مورد اختلالات احتمالی صنعت شده است.

با این حال ، هاون در ژانویه اعلام کرد که عملیات مستقل خود را تعطیل می کند.

هاون در بیانیه ای گفت: “طی سه سال گذشته ، هاون طیف گسترده ای از راه حل های بهداشتی و همچنین روش های آزمایشی جدید برای تسهیل دسترسی به مراقبت های اولیه ، درک آسان تر و استفاده آسان تر از مزایای بیمه و داروهای تجویز شده را کشف کرده است.” .

در حال ضبط

برودوین به STATISTICS گفت: “با توجه به مشاغل آمازون که در ماه فوریه منتشر شد ، موج فعالیت های بهاری نشان می دهد که آمازون در حال آماده سازی است تا آمازون مراقبت را از یک مزیت فقط کارکنان به یک محصول قابل دسترسی و مشتری مدار تبدیل کند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر