St. Joseph’s Health با فناوری های جدید RCM هزینه های سالانه را 40 میلیون دلار افزایش داده استدر مورد مدیریت چرخه درآمد ، St. Joseph’s Health ، یکی از بزرگترین سیستم های بهداشتی در نیوجرسی ، بین مراقبت های سرپایی و حاد بسیار پراکنده شده است.

مشکل

معرفی هزینه ها با دست انجام می شد ، نه با یک فرآیند خودکار ، و پزشکان در این فرآیند هیچ دیدی نداشتند. در نتیجه ، مراقبت های ارائه شده و هزینه های فاکتور ارائه شده همیشه به درستی مطابقت ندارند.

ابزارهای پراکنده و فرایندهای منسوخ شده سنت جوزف را با چالش هایی روبرو کرده بود که باید برای ارائه تجربه سلامتی مطلوب به بیماران ، آنها را پشت سر می گذاشت. سیستم بهداشت همچنین به یک سیستم متصل نیاز دارد تا پزشکان بتوانند کار خود را راحت تر انجام دهند و مراقبت های عالی را ارائه دهند.

پیشنهاد

دکتر بث جی گفت: “راه حل های درآمد سرنر ما یک راه حل برای اتصال بهتر سیستم ها و اتوماسیون کارهای دستی قبلی ارائه می دهند.” کوشنر ، رئیس ارشد پزشکی در سنت جوزف. “ما باید بتوانیم کل سیستم خود را به هم متصل کنیم و یک چرخه درآمد بالینی مدیریت شده ایجاد کنیم که ارتباط مستقیمی با مراقبت و اسناد و مدارک داشته باشد.”

سرنر همچنین این فرصت را به St. وی افزود که جوزف باید با پزشکان خود ، کسانی که کار و اسناد آنها منبع اصلی کمک به چرخه درآمد است ، هماهنگی بیشتری داشته باشد. سرنر به آموزش پزشکان در مورد اهمیت یک نمودار کامل ، دقیق و دقیق کمک می کند. وی گفت ، از این طریق ، سنت جوزف می خواهد به پزشکان نشان دهد که چگونه کار آنها مستقیماً بر درآمد تأثیر می گذارد.

مکان بازار

بسیاری از تأمین کنندگان با راه حل های فناوری برای مدیریت چرخه درآمد در بازار وجود دارند. برخی از این ارائه دهندگان شامل Cerner ، Conifer Health Solutions ، Flywire ، Guidehouse ، nThrive ، Patientco ، RevSpring و VisitPay هستند.

دیدار با چالش

بعد از اینکه سنت جوزف به مدیریت چرخه درآمد سرنر رفت ، او توانست بسیاری از فرآیندهای دستی قبلی خود را اتوماتیک کرده و سیستم های چندپاره را بهم متصل کند. وی همچنین موفق به انجام ثبت هزینه رایانه ای ، ایجاد صفحات سفارش سریع برای متداول ترین کدهای صورتحساب که برای هر گرایش سفارشی شده است ، شد.

کوشنر توضیح داد: “پس از آن ، ما آموزش های هدفمندی را برای تخصص های مختلف انجام دادیم ، نمونه هایی از نحوه ورود به معمول ترین روش ها را نشان می دهیم.” “با سیستم هایی که اکنون به هم متصل شده اند ، ما توانسته ایم گزارش هایی را تهیه کنیم که نشان می دهد هزینه ها اکنون با رویه ها مطابقت دارد. این به ما کمک کرد اطمینان حاصل کنیم که دقیق ترین اطلاعات را در مورد تیم درآمد خود ارائه می دهیم. “

اندکی پس از مهاجرت سنت جوزف به فناوری جدید مدیریت چرخه درآمد ، وی تیم همکاری چرخه درآمد را تشکیل داد که شامل مدیران پزشکان و همچنین رهبران IT و فاکتور است.

وی گفت: “ما متوجه شدیم که برای موفقیت باید با پزشکان همکاری نزدیک داشته باشیم ، و با سرنر برای آموزش آنها در هر مرحله از چرخه درآمد همکاری کنیم تا بفهمیم چگونه اجزای سوابق پزشکی در صورتحساب کمک می کنند.” کوشنر

نتایج

با استفاده از راه حل های مدیریت کلینیکی و بالینی Cerner برای کمک به بهبود هزینه های جمع آوری ، اصلاح فرآیندهای پراکنده و ارائه دهندگان آموزش ، هزینه های سنت لوئیس. جوزف 39.6 میلیون دلار یا 19.7 درصد از 2018 تا 2019 افزایش یافته است.

کوشنر گفت: “یک عامل مهم در این موفقیت ایجاد الگوهای متنی خودکار برای رویه های رایج است که همه آنها توسط برنامه نویسان آزمایش می شوند تا شرایط صدور صورت حساب را برآورده کنند.” “ورودی متن خودکار اضافی به تأیید صحت کار کمک کرد ، این یک مورد شارژ است.”

فناوری مدیریت چرخه درآمد همچنین دارای قابلیت بررسی صلاحیت داخلی است که به کارکنان کمک می کند قبل از تعیین وقت ملاقات ، بیمه را تحت پوشش بیمه بیمار قرار دهند. وی افزود ، علاوه بر ساده کردن برنامه ها ، از طریق کمک به کارمندان در مکالمه قبلی با بیماران برای اطلاع از پرداخت های مشترک و سایر هزینه های بالقوه ، تجربه سلامتی را بهبود می بخشد.

نکاتی برای دیگران

کوشنر توصیه کرد: “قبل از اجرای چرخه درآمد جدید ، سازمان ها باید تجزیه و تحلیل عمیق شکاف های موجود در سیستم خود را انجام دهند تا در زمینه های افزایش نیاز تمرکز کنند.” “سازمان ها همچنین باید شاخص های اصلی عملکرد را در مراحل اولیه شناسایی و به طور منظم بررسی کنند.

“راه حل ها و سیستم های جدید فقط از طریق همکاری در سازمان موفق هستند. رهبران برای دستیابی به نتایج عالی باید یک رویکرد مشترک بین پزشکان و تیم های درآمد را تسهیل کنند. وقتی پزشکان با آموزش مناسب توانمند شوند و درک کنند که چگونه کار آنها بر درآمد تأثیر می گذارد ، ارتباط سازمان با هم بیشتر خواهد بود. “

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes