SSM Health با تجزیه و تحلیل پیش بینی و یادگیری ماشین ، مراقبت از کلیه را نوآور می کند


SSM Health ، یک سازمان غیر انتفاعی 8 میلیارد دلاری ، خدمات جوامع خود را با کیفیت بالا برای جمعیت آسیب پذیر فراهم می کند. یکی از آسیب پذیرترین جمعیت ، بیماران مبتلا به بیماری کلیوی است.

مشکل

بیماری کلیه پیچیده است زیرا 90٪ افراد مبتلا تا زمانی که نیاز به دیالیز یا پیوند نداشته باشند نمی دانند که این بیماری را دارند. در مراحل اولیه ، آموزش کمی در زمینه بیماریها یا اقدامات پیشگیرانه وجود دارد ، که این امر درمان بیماری مزمن کلیه را گران می کند. بیماران معمولاً نمرات کمتری و کیفیت زندگی پایین تری از آنچه پزشکان می خواهند دریافت می کنند.

بیماران مبتلا به CKD و بیماری کلیوی در مرحله نهایی روزانه 15-20 دارو را مدیریت می کنند و بیماری های زیادی دارند که درمان را پیچیده می کنند.

کارتر دراژ ، ترانسفورماتور اصلی در SSM Health گفت: بیماران مبتلا به بیماری کلیوی کمتر از 5 درصد از جمعیت بیمار ما را تشکیل می دهند اما بیش از 20 درصد از کل هزینه های ما را تشکیل می دهند. “ما به تمرکز و تخصصی نیاز داریم که شریک Strive Health ما از طریق تجزیه و تحلیل پیش بینی و تیم مراقبت برای حمایت بهتر از جمعیت در معرض خطر ارائه می دهد.

وی ادامه داد: “در پایگاه گسترده مراقبت های اولیه ، ارائه دهندگان بیمارانی را با تعدادی از مشکلات بهداشتی می پذیرند و CKD اغلب فقط پنج تا 10 بیمار را در پانل خود شامل می شود.” “در هر ویزیت ، PCP ها برای پاسخگویی به این نیازهای پیچیده زمان محدودی دارند و علائم CKD خفیف است. اغلب بیماران با CKD پیشرفته کمتر تشخیص داده شده اند.”

SSM Health به یک راه حل متمرکز نیاز دارد که به شما کمک کند بهترین زمان درگیر کردن بیماران برای بهینه سازی تجربه بیمار ، بهبود نتایج و کاهش هزینه ها را پیش بینی کند.

“در SSM Health ، به عنوان تیم های بالینی اصلی ما برنامه های اصلی را ایجاد می کنند که شامل همه بیماران ما و مداخلات در چندین جمعیت است ، همکاری با Strive Health مراقبت هدفمندی را برای یک شرایط خاص پیچیده فراهم می کند که به خط لوله نوآوری بزرگتر متصل می شود ، قراردادهای مبتنی بر ریسک ، کمک به ایجاد برنامه های هماهنگی مراقبت های لازم و تجزیه و تحلیل برای گروه های بیمار خاص تر ، “درج گفت.

پیشنهاد

تجزیه و تحلیل می تواند کمک تشخیصی و راهنمایی راه حل های درمانی را ارائه دهد. با ترکیب داده های چندین منبع ، از جمله ادعاها ، داده های بالینی ، پخش زنده از مراکز بهداشتی ، دستگاه های دیالیز و اطلاعات دموگرافیک در مورد عوامل اجتماعی تعیین کننده سلامت ، الگوریتم ها می توانند عوارض جانبی را پیش بینی کنند ، از جمله نارسایی کلیه در طول زمان یا یک رویداد قلبی.

درج گفت: “برنامه ای كه ما با Strive Health تهیه كردیم خدمات بالینی جامعی را برای بیماران مبتلا به CKD و ESRD فراهم می كند كه ضمن كاهش هزینه های مراقبت از بیماران ، كیفیت مراقبت و نتایج را به طور چشمگیری بهبود می بخشد. “سی و سه الگوریتم در درمان CKD کمک می کنند ، از جمله الگوریتمی که می تواند پیشرفت CKD به ESRD را با دقت 95٪ پیش بینی کند.”

“یک بیمار 36 ساله در دو سال با بستری مکرر و وخیم شدن سلامتی ، 16 اقامت در بیمارستان به دست آورد. از آن زمان ، این بیمار فقط یک بار مراجعه به بخش اورژانس و بستری مجدد داشته است ، که روزهای بیمارستان را حدود 14 برابر استفاده قبلی کرده است “

کارتر عزیز ، SSM Health

وی افزود ، فناوری Strive Health و مدل کامل بالینی آن یک رویکرد متمرکز برای مراقبت است.

وی توضیح داد: “ما در زمان مناسب با بیماران مناسب مداخله می کنیم.” “تیم مراقبت ما می توانند ببینند که بیمار چه موقع سریعتر به نارسایی کلیه پیشرفت می کند و می توانند برای آموزش و آموزش کامل بیمار وقت بگذارند ، بهترین گزینه برای درمان جایگزینی کلیه برای آنها ، از جمله دیالیز خانگی ، دیالیز در مرکز ، پیشگیری پیوند یا مراقبت محافظه کارانه. “

مکان بازار

امروزه ارائه دهندگان مختلفی از فن آوری های تجزیه و تحلیل پیش بینی در بازار وجود دارد. برخی از این ارائه دهندگان شامل Alteryx ، Anodot ، Domo ، Gainsight ، IBM ، Infer ، Microsoft ، Qrvey ، RapidMiner ، SAP ، SAS Institute ، Sisense و Strive Health هستند.

دیدار با چالش

Dredge توضیح داد: “هدف پلت فرم CareMultiplier Health ، با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین اختراع شده ، مقدار زیادی از داده ها را کاهش می دهد ، سر و صدا را کاهش می دهد و به پزشکان ما اجازه می دهد تا بر روی آنچه فقط آنها می توانند انجام دهند برای مراقبت از بیماران بسیار حساس تمرکز کنند.”

وی ادامه داد: “تیم های بالینی ما از تجزیه و تحلیل پیش بینی در مراقبت روزانه خود استفاده می کنند.” “هر بیمار ارزیابی کلی خطر را دریافت می کند که به عنوان یک نقطه شروع برای درمان عمل می کند و از طریق سیستم های مراقبت بالینی ما انجام می شود. همانطور که ما اعضای خود را درگیر می کنیم ، تیم ما از اقدامات متمرکز ساخته شده از طریق تجزیه و تحلیل استفاده می کند تا در مراقبت از خود فعال تر باشد.”

به عنوان نمونه ، SSM Health مجموعه ای از بیماران را به نام برنامه ریزی راه اندازی شده دارد. فناوری Strive آنها را در حال پیشرفت به سمت دیالیز طی شش تا 12 ماه آینده تشخیص داد. این تجزیه و تحلیل ها به پزشکان امکان می دهد تا مداخلات متمرکز و برنامه های مراقبتی را برای کمک به این بیماران در دیالیز سقوط دهند

نتایج

درج گفت: “دستیابی به سلامت موجبات صرفه جویی در مقیاس ، منطقه ای شدن و ملی شدن را در یک فرآیند تقسیم شده مراقبت از کلیه فراهم می کند.” “این برنامه در ژوئن 2020 ، در طی بیماری همه گیر COVID-19 آغاز شد. اگرچه همه گیری بیشترین تأثیر را در کشور داشته است ، داده های چهار ماه اول امیدوار کننده است ، که بیش از 20 درصد کاهش استفاده حاد از هر دو جمعیت CKD و ESRD و بیش از 25 درصد کاهش استفاده از اتاق های اضطراری را برای هر دو جمعیت با هر دو نشان می دهد. CKD و ESRD. “

چندین بیمار از این روش بهره مند شده اند ، از جمله یک زن که انتظار می رود ظرف دو سال 57 درصد احتمال نارسایی کلیه داشته باشد. پس از بیش از یک سال “نگاه و انتظار” ، بیمار از طریق یک تیم مراقبت از لمس بالا که از طریق نفرولوژیست و پزشک مراقبت های اولیه هماهنگ می شود ، از تصادف در دیالیز جلوگیری می کند. آنها نگرانی های او را برطرف کردند و وی را درگیر درمان مناسب کردند.

درج یادآوری می کند: “به طور جداگانه ، یک بیمار 36 ساله در دو سال با بستری مجدد در مکرر و بدتر شدن وضعیت سلامتی ، 16 بار در بیمارستان بستری شد.” “از آن زمان به بعد ، این بیمار فقط یک بار مراجعه به اورژانس و پذیرش مجدد صفر داشته است که باعث کاهش روزهای بستری در حدود 14 برابر استفاده قبلی وی شده است.”

نکاتی برای دیگران

درج توصیه می کند: “همزمان با تغییر سیستم های بهداشتی به سمت سلامت جمعیت و قراردادهای مبتنی بر ارزش ، برای شناسایی جمعیت بیماران و نظارت بر آنها در طول دوره مراقبت از آنها ، به تجزیه و تحلیل نیاز است. “هنگام انتخاب شریک زندگی ، اطمینان حاصل کنید که اهداف و شاخص ها سازگار است.

وی ادامه داد: “درک کنید که یک سازمان مراقبت های بهداشتی در رابطه با آنچه با یک شریک به دست آمده است ، باید داشته باشد.” “کنترل تمام جنبه های مراقبت از طریق منابع داخلی می تواند نوآوری را خفه کند. تیم تحول سلامت SSM تشخیص می دهد که شریکی که یک تمرکز خارجی و متمرکز را با یکپارچه سازی و همکاری نزدیک فراهم می کند ، می تواند نوآوری را تسریع کرده و همه را برای تجربه بهتر گردهم آورد.”

وی افزود: این امر منجر به چرخه نوآوری فضیلتی می شود که در آن هرچه پیشرفت موفقیت آمیزتر باشد ، سریعتر می توانند پیش روند.

وی در پایان گفت: “SSM Health به شریك خود روی آورد تا بر روی آنچه كه سیستم بهداشت به خوبی انجام می دهد و مراقبت های كیفیت خود را به جوامع خود ارائه می دهد ، متمركز شود.” “این همکاری تمرکز ویژه ای بر اطلاع رسانی مراقبت ، که مراقبت های نوآورانه از کلیه است ، قرار داده است.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes