Seqster امنیت و مقیاس پذیری سیستم عامل قابلیت همکاری مبتنی بر ابر را به روز می کندSeqster ، ابزاری را برای سوابق طولی سلامتی بیمار تولید می کند – از جمله اطلاعات EHR ، پروفایل های ژنومی ، پوشیدنی ها و موارد دیگر – آخرین نسخه پلت فرم ابر Microsoft Azure خود را منتشر کرده است.

چرا مهم است

Seqster Platform v7.1 یک پلت فرم چند ابری سازگار با HIPAA و FDA 21 CFR PART 11 است. طبق گفته شرکت مستقر در سن دیگو ، از قابلیت های امنیتی ، مقیاس پذیری و سفارشی سازی جدیدی برخوردار است. بستری که کاربران را به بیش از 3000 سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور متصل می کند. همچنین با قوانین جدید CMS و قانون قرن 21st ONC مطابقت دارد.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

با Azure ، Kubernetes و Istio ، Seqster اکنون می تواند استقرار و مقیاس گذاری ظروف کاربردی خود را بدون نیاز به DevOps به طور خودکار انجام دهد. به گفته این شرکت ، این امر همچنین رمزگذاری داده ها در حمل و نقل بین منابع و ورود به سیستم برای نظارت و تطابق سیاست ها را بهبود می بخشد.

این ویژگی های جدید Seqster 7.1 را به شرح زیر لیست می کند:

  • حفاظت بهبود یافته با Azure Key Vault و Istio Service Mesh.
  • خوشه در دسترس بالا با بیش از حد در مناطق در دسترس است.
  • رابط کاربری قابل تنظیم برای علامت گذاری برچسب های سفید.
  • گزینه هایی برای مستاجر مجرد و چند نفره.
  • ذخیره سازی مقیاس پذیر اشیا with با Azure Blob Storage برای اسناد EHR ، تصاویر پزشکی و پرونده های توالی DNA.
  • ادغام با ورودی تک با احراز هویت Oauth2.
  • FDA 21 CFR قسمت 11 با توجه به داده های آزمایش بالینی سازگار است.

پلت فرم مجاز HITRUST CSF با نظارت عملیاتی و پشتیبانی تمام وقت ، یک محیط کنترل شده را به مشتریان شرکت ارائه می دهد.

سکستر همچنین تلاش می کند تا یک تجربه کاربر پسند برای محققان و پزشکان فراهم کند و مشارکت شرکت کنندگان در آزمایشات بالینی را تسریع کند. این شرکت خاطرنشان می کند که بیماران می توانند از سیستم عامل برای ردیابی داده های سلامت خود در طول آزمایشات و پس از آن استفاده کنند ، زیرا امکان تحویل مستقیم مدارک EHR به سیستم های کنترل آزمایش کارآزمایی بالینی را فراهم می کند و تجسم داده های سلامت شرکت کنندگان را امکان پذیر می کند بر اساس eConsent.

گرایش بزرگتر

در سال 2018 ، ما نشان دادیم که چگونه یک مرکز مراقبت از آلزایمر از پلتفرم Seqster برای پیوند دادن داده های EHR ، حمل داده ها ، داده های اجدادی و ژنومیک برای کمک به مراقبان ، محققان و اعضای خانواده برای دسترسی آسان تر استفاده می کند اطلاعات مهم

یک سال پیش ، این شرکت مجموعه ای از به روزرسانی ها را مانند بازیابی داده های بالینی مبتنی بر FHIR و API ها برای سهولت اشتراک داده ها بین پرداخت کنندگان ، داروسازان و ارائه دهندگان اعلام کرد.

سیستم عامل Seqster در سال های اخیر برخی از طرفداران عالی رتبه را جذب کرده است ، مانند پیشگام مشهور بهداشت دیجیتال ، دکتر اریک توپول. (مصاحبه ما با وی را اینجا بخوانید.)

در حال ضبط

“با ارائه آخرین نسخه از بستر Seqster ، ما ارائه داده های بیمار از طریق پایان در Microsoft Azure را ارائه می دهیم تا مشتریان شرکتی ما بتوانند از روش های بازیابی منسوخ موجود به بازیابی در زمان واقعی ساختار یافته منتقل شوند.” مدیر عامل و بنیانگذار Seqster ، Ardi Arianpur در بیانیه ای گفت. “Seqster قابلیت همکاری فرد محور را معرفی کرده و اکنون یک راه حل چند کلید در فضای ابری برای مشتریان دارویی ما و برای آن ارائه می دهد.”

ترنت نوریس ، مدیر علوم زندگی در مایکروسافت ، افزود: “مایکروسافت از سکستر به خانواده آزور از محصولات مراقبت های بهداشتی و قابلیت همکاری بیمار محور استقبال می کند.” “با استفاده از Azure Key Vault ، ظروف ذخیره سازی و سرویس Azure Kubernetes ، Seqster یک بستر امن و مقیاس پذیر برای بازیابی ، مشاهده و تجسم داده های پزشکی در کلاس سازمانی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، پرداخت کنندگان ، داروسازان و محققان پزشکی ایجاد کرده است.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes