Sentara Healthcare با میزبانی از راه دور نیازهای Epic EHR را مدیریت می کند


Sentara Healthcare ، یک سیستم بهداشتی درمانی مستقر در نورفولک ، ویرجینیا ، از کارت الکترونیکی الکترونیکی Epic استفاده می کند که 12 بیمارستان و کلینیک های مختلف آن را در همان سیستم متصل می کند. این امر به پزشکان اجازه می دهد تا پرونده بیماران را سریعتر دسترسی و مبادله کنند.

متیو داگلاس ، معمار ارشد شرکت در بهداشت و درمان Sentara ، توضیح داد: “Epic از طریق یک لایه ارائه که به طور کامل تحت وب است و به شما امکان می دهد با محصولات موجود EHR ادغام شود ، به پزشکان ارائه می شود.” “پیش از این ، ما لایه ارائه خود را از طریق Citrix XenApp پیاده سازی کردیم ، که دارای زیرساخت فیزیکی بود که ارتقا و نگهداری آن را دشوار می کرد.”

مشکل

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

چالشهای اصلی پیش روی سنتارا توسط مقیاس و هزینه احاطه شده است. همانطور که Epic فرکانس صدور کد را افزایش داد ، Sentara مجبور شد سرورهای بیشتری را افزایش دهد تا نیاز مستمر Epic برای ظرفیت را برآورده کند. از نظر مالی ، سیستم بهداشتی با مقیاس بندی سیستم ، هیچ کارآیی هزینه ای را درک نمی کند.

داگلاس گفت: “ما به راه حلی برای بهبود شفافیت قیمت و همچنین پیچیدگی سیستم نیاز داشتیم.”

پیشنهاد

Sentara یکی از اولین سازمانهایی بود که RDSH VDSware را با استفاده از Epic پیاده سازی کرد. آn RDS Host یک کامپیوتر سرور است که برای دسترسی از راه دور میزبان برنامه ها و جلسات روی دسک تاپ است. داگلاس گفت که VMware کمک قابل توجهی در روند مهاجرت انجام داد.

وی توضیح داد: “ما در واقع برای ارائه این پیشنهاد جدید به بازار همکاری کردیم و از طریق معماری مشتری VMware Horizon یک لایه ارائه جدید ایجاد کردیم.” “این راه حل به کاربران نهایی امکان دسترسی به دسک تاپ و برنامه در محیط Horizon را می دهد و در رایانه های رومیزی ، کلاینت های کوچک و دستگاه های تلفن همراه در چندین سیستم عامل موجود است.”

“من حداقل هفتگی با رهبران IT در سایر سازمانهای بهداشتی درمانی صحبت می كنم و همیشه به آنها توصیه می كنم كه روشهای جایگزین میزبانی از راه دور دسكتاپ را در نظر بگیرند.”

متیو داگلاس ، بهداشت Sentara

در حدود یک سال ، تلاش مشترک بین VMware و Sentara Healthcare شامل بیش از 120 تکرار و به روزرسانی بود. در این مرحله ، سیستم عامل بسیار پایدار است.

وی افزود: “علاوه بر این ، Sentara با انتقال به یک محیط انعطاف پذیر VMware VSAN HCI از زیرساخت فیزیکی سرور نیمه کاره Citrix ، توانست پیچیدگی را کاهش دهد.” “این به Sentara کمک کرد تا در وقت صرفه جویی کند و تعمیرات و نگهداری را آسان تر کند. در پایان ، ما توانستیم بیش از 1 میلیون دلار در صدور مجوز صرفه جویی کنیم و هزینه های نگهداری و بهره برداری را کاهش دهیم.”

دیدار با چالش

با استفاده از VMware Horizon Client ، لایه ارائه کاملا مجازی شده است و Sentara متوجه پیشرفت های چشمگیری در ثبات و عملکرد شده است.

“افق به ما توانایی مقیاس گذاری را داده است داگلاس گفت: “و تقاضای اپیک برای ظرفیت بیشتر و در عین حال نیاز به میزبان کمتر نسبت به محیط Citrix ، را برآورده کنیم. توانایی تلفیق مراکز داده در چندین بیمارستان در ایالت موجب صرفه جویی عمده اقتصادی شده است.

وی گفت: “ما همچنین در اجرای vSAN ، نرم افزار مجازی سازی ذخیره سازی VMware ، ارزشی دیده ایم که اطمینان می دهد مجبور نیستیم سرمایه گذاری زیادی در ذخیره سازی انجام دهیم.” “وقتی محاسبات ، حافظه و فضای ذخیره سازی در یک مکان قرار داشته باشند ، بهبود چشمگیری در سرعت و پاسخ خواهید دید.”

علاوه بر این ، VMware یک راه حل کاملاً یکپارچه با همه چیز در یک مکان است ، بنابراین Sentara مجبور نیست هزینه ای را برای راه حل های شخص ثالث دیگر هزینه کند.

داگلاس گفت: “در حال حاضر ، در مراقبت های بهداشتی ، EHR مایع حیات سیستم بهداشت و درمان است ، زیرا شامل سابقه پزشکی ، تشخیص ها ، داروها ، تاریخ های ایمن سازی ، آلرژی ها ، نتایج آزمایشگاهی و یادداشت های پزشکان است.” “برای بیمارانی که تحت عمل جراحی اساسی ، ایست قلبی و غیره قرار دارند ، مشکلات مربوط به ساعات کار و در دسترس بودن این سیستم های EHR می تواند هزینه زندگی افراد را به همراه داشته باشد. بنابراین ، من راه حل خود را برای تمرکز بر زمان ، برای عملکرد ، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه طراحی کردم.”

نتایج

به دنبال اجرای راه حل VMware ، انعطاف پذیری و عملکرد افزایش یافته و به Sentara کمک کرده است تا زمان تقریبی 100٪ را حفظ کند.

داگلاس گفت: “ما توانستیم محیط خود را گسترش دهیم تا تقاضای Epic برای ظرفیت بیشتر را برآورده كنیم.” “ما 12000 تا 13،000 جلسه همزمان را شروع كردیم ، تاكنون 16،000 تا 18،000 جلسه همزمان را حفظ كرده ایم. با ما تا ادغام با Cone Health ، انتظار داریم در آینده نزدیک 5000 جلسه همزمان دیگر اضافه کنیم. “

وی افزود: مهاجرت و استقرار Epic با VMware RDSH به Sentara کمک کرده است تا میلیونها دلار صرفه جویی کند زیرا سیستم مقیاس پذیر است ،

نکاتی برای دیگران

داگلاس گفت: “من حداقل هفته ای یک بار با رهبران فناوری اطلاعات در سایر سازمانهای بهداشتی درمانی صحبت می کنم و همیشه به آنها توصیه می کنم که روشهای جایگزینی برای میزبانی از راه دور دسک تاپ را در نظر بگیرند.” “بیشتر سازمانهای بهداشتی درمانی از وجود گزینه دیگری که امکان انتخاب بازار و قدرت چانه زنی را فراهم می کند بسیار هیجان زده هستند. در زمانی که بسیاری از ارائه دهندگان با بودجه تنگتر روبرو هستند ، صرفه جویی در هزینه و شفافیت قیمت کاملاً مساوی است.”

وی خاطرنشان کرد ، علاوه بر پیامدهای مالی ، رویکردهای جایگزین میزبانی از راه دور دسک تاپ می تواند موقعیت سازمان های امنیتی بهداشت را بهبود بخشد.

وی در پایان گفت: “دسک تاپ های مجازی تأثیر تخطی های گسترده امنیتی را به حداقل می رسانند زیرا تصاویر و داده ها به جای دستگاه کاربر نهایی توسط یک سرور متمرکز میزبانی می شوند و آسیب پذیری کمتری را برای حمله به هکرها ایجاد می کنند.” “اخیراً اخبار مربوط به نقض امنیتی قابل توجه در سازمان های فروشنده گزارش شده است. دسک تاپ های متمرکز و مجازی می توانند تأثیر حداقل برخی از این نقض ها را کاهش دهند.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes