Seema Verma می گوید ، كنگره برای حفظ سلامتی از راه دور به سود مناطق روستایی نیاز به اقدام دارد


قانون نهایی که اواخر امروز توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید منتشر شد ، بیش از 60 سرویس را به لیست خدمات بهداشتی درمانی مدیکر اضافه می کند ، که پس از پایان اورژانس بهداشت عمومی همچنان تحت پوشش خواهند بود.

Seema Verma ، مدیر CMS ، گفت: اما قانون لازم است تا telehealth به طور دائمی فراتر از همه گیری در مناطقی غیر از مناطق روستایی که قبلاً مراقبت های مجازی مجاز است ، و برای ادامه سلامت از راه دور در خانه ، لازم باشد.

Medicare صلاحیت قانونی پرداخت هزینه های سلامتی از راه دور به مشمولان خارج از مناطق روستایی را ندارد یا به استثنای برخی موارد ، به ذی نفعان اجازه می دهد تا از سلامت دور در خانه های خود استفاده کنند.

ورما گفت ، برای جلوگیری از بازگشت سلامت از راه دور به مناطق روستایی ، در كنگره اقدامات لازم است ، افزود: CMS مزایای دور بهداشت را فراتر از استفاده در روستا می داند. وی گفت که CMS از طرف ذینفعان شنیده است که انعطاف پذیری زیادی باید دائمی شود و همه را بررسی می کند تا ببیند کدام یک باید دائمی شوند.

در هنگام اورژانس بهداشت عمومی ، CMS اجازه داد 144 سرویس بهداشت از طریق سلامتی تحت پوشش Medicare قرار گیرند. این موارد شامل ویزیت بخش اورژانس ، ویزیت های اولیه از بیمارستان و پرستاران و خدمات مدیریت روز مرخصی است.

CMS نه نفر از آنها را در مناطق روستایی دائمی می کند. این خدمات شامل روان درمانی گروهی ، ویزیت های خاص در منزل و ارزیابی شناختی است. 59 سرویس دیگر به طور موقت تمدید می شوند. CMS در حال راه اندازی مطالعه 76 انعطاف پذیری باقیمانده سلامت از راه دور است ، که همچنین به بررسی امکانات جدید برای نظارت بر مراقبت های مجازی و نظارت از راه دور می پردازد.

ورما گفت ، CMS از سرعت سازگاری سیستم مراقبت های بهداشتی با سلامت دور است. اطلاعات اولیه نشان می دهد که از اواسط مارس تا اواسط اکتبر ، بیش از 24.5 میلیون نفر از 63 میلیون ذی نفع خدمات پزشکی از راه دور Medicare را دریافت کرده اند.

تغییر در پرداخت برنامه زمان بندی هزینه های فیزیکی

ورما گفت که قانون نهایی برنامه سالانه هزینه های پزشکان به دلیل همه گیری COVID-19 دیرتر از حد معمول می رسد.

این قانون ، پرداخت به پزشکان مراقبت های اولیه و مدیریت بیماری های مزمن را افزایش می دهد و پرداخت به سایر ارائه دهندگان خدمات ، مانند پزشکان اورژانس را کاهش می دهد ، زیرا برنامه از نظر بودجه خنثی است.

کل بازدیدهای اداری در حال افزایش است و سایر پرداخت های نهایی تحت این قوانین از اول ژانویه 2021 اعمال می شوند.

حتما بخوانید:
NCQA بر روی اندازه گیری کیفیت دیجیتال در هیئت مدیره بایدن تأکید دارد

کالج پزشکان اورژانس آمریکایی اعلام کرد که از این قانون ناامید و دلسرد شده است ، که از سال 2021 هزینه درمان فوری بیماران مدیکر را 6 درصد کاهش می دهد.

مارک روزنبرگ ، رئیس ACEP گفت: “پزشکان اورژانس و سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در جبهه های بیماری همه گیر در حال جنگ هستند ، در حال حاضر تحت فشار مالی بی سابقه ای قرار دارند ، زیرا آنها همچنان فشار COVID-19 را متحمل می شوند.” ACEP توصیه هایی را برای کاهش این کاهش در هنگام انتشار قانون پیشنهادی ارائه داد ، اما هیچ یک از این موارد در آن لحاظ نشده است.

ACEP گفت که این کاهش فراتر از Medicare برای سایر پرداخت کنندگان ، از جمله بیمه خصوصی ، که اغلب پرداخت های خود را به پزشکان اورژانس و سایر ارائه دهندگان بر اساس تعرفه های Medicare انجام می دهد ، بازتاب خواهد یافت.

ACEP گفت: “اکنون كه قانون نهایی منتشر شد ، تنها راه جلوگیری از این كاهش ویرانگر این است كه كنگره با تصویب قانونی كه پزشكان را بی خطر می كند ، اقدام كند.”

“برای در امان ماندن ارائه دهندگان از اضافات Medicare در طی قانون COVID-19 سال 2020” لایحه ای است که توسط نمایندگان دکتر آمی برا ، کالیفرنیا و دکتر لری بوچون ، R-Ind ارائه شده است به طور موقت از بهبود هزینه پزشکان مدیکر در دو سال آینده در سطح 2020 حمایت خواهد کرد.

روزنبرگ گفت: “پزشکان اورژانس شجاعانه با یک همه گیری جهانی روبرو شده اند که سیستم مراقبت های بهداشتی ما را تا حد زیادی متزلزل کرده است ، و علی رغم مواجهه بالقوه کشنده این بیماری با خود و خانواده هایشان ، در تعهد خود نسبت به بیماران خود بی تعهد هستند.” “کنگره باید اکنون برای ادامه این نقش حیاتی در جوامع ما اقدام کند.”

لازم الاجرا شدن در سال 2021 افزایش نرخ های پرداخت برای مراجعه حضوری به مطب و سرپایی و ارزیابی (E / M) است.

CMS گفت ، این ارائه دهندگان افزایش ثبت نام ذی نفعان با شرایط پیچیده را داشته اند ، به طوری که بیش از دو سوم ذی نفعان مدیکر دارای دو یا چند بیماری مزمن هستند. CMS گفت ، افزایش درصد ویزیت های پرداختی به مطب E / M این تقاضا را در نظر می گیرد و اطمینان می دهد که پزشکان حقوق کافی را برای زمانی که صرف هماهنگی مراقبت از بیمار می کنند ، دریافت می کنند.

CMS ارزش بسیاری از خدمات را افزایش می دهد که مشابه ویزیت های مطب E / M هستند ، مانند بسته های بارداری ، بسته های پرداخت بیماری کلیوی در مرحله نهایی و خدمات ارزیابی فیزیوتراپی و کاردرمانی.

حتما بخوانید:
اکسیژن مایع - تک گاز

ورما گفت: “این سیاست نهایی مهمترین به روزرسانی كدهای E / M طی 30 سال را نشان می دهد ، كه این بار پزشكان را با سیستم كدگذاری كاهش می دهد و به وقت صرف شده برای ارزیابی و مدیریت مراقبت از بیماران خود می پردازد.” “در گذشته ، این سیستم به مداخلات و روشهای خود در طول زمان صرف شده با بیماران پاداش داده است – زمان لازم برای جلوگیری از بیماری و مدیریت بیماری های مزمن.”

علاوه بر افزایش پرداخت برای بازدید از دفتر E / M ، کدگذاری ساده و تغییرات در اسناد صورتحساب Medicare برای این بازدیدها از 1 ژانویه 2021 اعمال می شود.

این قانون همچنین به افراد غیرمجاز اجازه می دهد تا در بالای مجوز خود تمرین کنند. به طور خاص ، برخی از غیر پزشکان ، مانند متخصصان پزشکی و دستیاران پزشکی ، ممکن است بر عملکرد آزمایشات تشخیصی نظارت کنند. فیزیوتراپیست ها می توانند “درمان نگهدارنده” را به یک دستیار درمانی تفویض کنند. همچنین ، فیزیوتراپیست ها ، گفتاردرمانگران و سایر پزشکان بالینی که مستقیماً مدیکر را دریافت می کنند ، می توانند اطلاعات را که قبلاً توسط سایر اعضای تیم بالینی در پرونده پزشکی بیمار وارد شده است ، به جای مستند سازی مجدد ، بررسی و تأیید کنند.

گرایش بزرگتر

این قانون آخر شامل دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ برای بهبود بهداشت روستایی و دسترسی به سلامت از راه دور است.

در حال ضبط

الکس هازارد ، وزیر HHS ، گفت: “در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، اقدامات دولت ترامپ باعث انفجار نوآوری در سلامت از راه دور شد و ما اکنون در تلاش هستیم که بسیاری از این تغییرات را دائمی کنیم.” “ذی نفعان مدیکر اکنون می توانند ده ها سرویس جدید بهداشت از راه دور دریافت کنند و ما همچنان به بررسی روش هایی برای دسترسی آمریکایی ها به مراقبت های بهداشتی در محیطی که آنها و دکترشان تصمیم می گیرند برای آنها منطقی باشد ، ادامه خواهیم داد.”

ورما گفت: “Telehealth از مدت ها قبل در اولویت دولت ترامپ بوده است ، به همین دلیل ما مدت طولانی قبل از همه گیر شدن بیماری هزینه های کوتاهی برای بازدیدهای مجازی از مناطق روستایی را شروع کردیم.” وی افزود: “اما همه گیری نشان داده است كه چقدر می تواند تحول آفرین باشد ، و در طی چند ماه مشخص است كه سیستم مراقبت های بهداشتی در حال تطابق بی وقفه با رشد تاریخی سلامت از راه دور است كه دوره جدیدی را در ارائه خدمات بهداشتی درمانی آغاز می كند.”

توییتر:SusanJMorse
به نویسنده ایمیل بزنید: susan.morse@himssmedia.com


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید