Riverside Health System سال 2020 را یکی از بهترین سالهای چرخه درآمد تا به امروز خوانده است


عکس با مجوز از سیستم Healthside Riverside

نیوپورت نیوز ، سیستم بهداشت و درمان ریورساید مستقر در ویرجینیا در سال 2020 ارائه می شود و می توان گفت که این یکی از بهترین سالهای جمع آوری ، کارایی و درآمد تاکنون است.

در نتیجه ، به گفته چارلی گراهام ، معاون رئیس سیستم بهداشت رودخانه چرخه درآمد ، سیستم بهداشتی هشت بیمارستانی COVID-19 هیچ اشتباهی نکرده است ، موفق به صدور پاداش و تبلیغات برنامه ریزی شده منظم شده و در مسیر تأمین پایه مالی خود قرار دارد.

“البته اکنون ، بهترین سالی نیست که داشته ایم زیرا هنگام انتخاب خود درآمد زیادی را از دست داده ایم [procedures were canceled]، “گراهام گفت اخبار سلامت “اما وقتی نوبت به چرخه درآمد می رسد ، که نشان دهنده بهبود است ، این یکی از بزرگترین سالهای پیشرفت ما است.”

چگونه انجام شد

در ابتدای همه گیری ، رهبران Riverside به کارکنان خود متعهد شدند که به جای خلاص شدن از موقعیت ها ، سیستم اولویت را به تغییر جهت نقش ها بدهد. بنابراین وقتی موقعیت های خاص کمتر از دیگران تحت تأثیر قرار می گیرند ، Riverside افراد را به سمت هایی سوق می دهد که چرخه درآمد را به بهترین وجه بهبود می بخشد.

گراهام گفت: “موضوع کلی ما محافظت از نیروی کار بود زیرا می دانستیم که یک موج افزایش خواهد یافت و ما می خواهیم همه در یک مکان خوب ، مراقبت شده و آماده کار باشند. و اکنون این اتفاق می افتد.” .

موفقیت سیستم در این سال فراتر از پیکربندی مجدد کارکنان آن است. تمرکز اصلی ایجاد رضایت مشتری در کل مراحل مراقبت است.

گراهام گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بیماران از تجربه صورتحساب خود از نظر بالینی همان سطح خدمات و دلسوزی را دریافت می کنند.” “و این یک چیز دشوار برای دستیابی به این روزها است.”

به گفته گراهام ، یکی از بزرگترین موانع این امر تغییر بیمارانی است که برنامه های سالمی دارند که می توان از آنها کسر کرد.

براساس بنیاد خانواده قیصر ، ثبت نام در برنامه های قابل کسر در پنج سال گذشته افزایش یافته است و از 24٪ کارمندان تحت پوشش در سال 2015 به 31٪ در سال 2020 رسیده است.

گراهام می گوید که این امر منجر به این شده است که بیماران بیشتری انتظار مراقبت بالینی را نداشته باشند و سپس برای پرداخت تعادل خود برای مسئولیت شخصی ، خصوصاً در هنگام شیوع بیماری ، تلاش کنند.

وی گفت: “ما سالانه هفت رقم رشد در مورد میزان بدهی بیماران پس از پرداخت هزینه های بیمه مشاهده کرده ایم. این بسیار مهم است.”

یکی از بزرگترین ابتکاراتی که تیم درآمد وی در سال جاری انجام داده است ، ایجاد شفافیت قیمت بوده است.

گراهام گفت ، این سیستم در حال حاضر بیش از 420 خدمات و رویه دارد كه بیماران می توانند با مراجعه به آنها به آنها كمك كنند تا از طریق مراقبت خرید كنند ، این روند عمده دیگر طی سال گذشته است.

Riverside از Epic برای مقایسه قیمت گذاری خود با قیمت واقعی سرویس و همچنین با همتا سیستم استفاده می کند.

همه اینها به نحوه ارتباط سیستم با بیماران خود درباره هزینه خدمات برمی گردد. کار برای یافتن تعادل بین تقسیم هزینه های احتمالی پیش بینی نشده در طی یک روش ارزیابی پایه در حال انجام است.

وی افزود: “ما سعی داریم دقیقاً بفهمیم که چگونه باید با این مسئله کنار بیاییم زیرا نمی خواهیم بیمار را بترسانیم ، اما نمی خواهیم آنها از اتفاقی که افتاده و با آنچه در مورد آن متفاوت بود شگفت زده شوند.” گراهام گفت.

برای رفع این مشکل ، Riverside اخیراً با Visitpay همکاری کرده تا تجربه صورتحساب بیمار را سفارشی کند.

گراهام گفت: “در واقع این پیشنهاد را برای بیمار براساس روش پرداخت وی شخصی سازی می کند.” وی افزود: از آنجا كه آنچه واقعاً می خواهیم انجام دهیم دیدار با یك بیمار در جایی است كه به او منتقل می شویم و نه اینکه به او بگوییم برنامه پرداخت ما چیست.

جنبه دیگری از ملاقات با بیمار ، در جایی که او است ، بیشتر بر ارتباطات آنلاین تمرکز دارد.

گراهام گفت: “شما بیمارانی دارید که تمایل بیشتری برای برخورد الکترونیکی با ما دارند.” “آنها می خواهند از طریق تلفن هوشمند خود با ما سر و کار داشته باشند. آنها نمی خواهند بیانیه کاغذی دریافت کنند. آنها می خواهند به صورت آنلاین با آن مقابله کنند.”

سرزمین فرصت

مانند بسیاری دیگر از رهبران مالی ، گراهام به دنبال راه هایی برای ادغام اتوماسیون در چرخه درآمد ریورساید است.

وی گفت: “ما ده ها هزار معامله با دلار نسبتاً کم داریم و برای رفع آنها باید همان کار را بکنید.” بنابراین این یک فضای ایده آل برای هوش مصنوعی است.

بر اساس ارائه دیجیتال HIMSS20 ، ضایعات اداری در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ممکن است به دلیل اقدامات ناکارآمد چرخه درآمد ، 200 میلیارد دلار باشد.

داده ها نشان می دهد که ورود هوش مصنوعی در مدیریت چرخه درآمد می تواند باعث افزایش بهره وری ، کاهش ورودی های کم ارزش و زمان باز برای فعالیت های مهمتر و پروژه های خاص شود.

به گفته لین انسلی ، مدیر ارشد چرخه درآمد ، اتوماسیون فرآیند رباتیک باعث کاهش حدود 27000 ساعت در ماه مرکز سرطان Moffitt در تامپا ، فلوریدا می شود که چیزی در حدود 500000 دلار است. اتوماسیون چرخه درآمد و هوش مصنوعی جایی است که بیشتر بیمارستانها هدف قرار می گیرند ، اگرچه رسیدن به آنها نیاز به سرمایه گذاری زیادی دارد.

گراهام گفت: “اما این یافتن ابزاری و جمع آوری منابع برای آن و ایجاد تیم است – زمان می برد.” “و صادقانه بگویم ، من معتقدم ما کمی از منحنی آن عقب هستیم ، اما این یک فرصت عالی است.”

وی گفت که این سیستم در حال مذاکره با تامین کنندگان است تا AI را در چرخه درآمد Riverside در آینده پیاده سازی کند.

“ما فقط بر روی مصرف کننده تمرکز کرده و سعی در بهبود تجربه او داریم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که امور مالی در بهبودی تداخل ندارد. اگر بخش مالی آنها مانع از دریافت خدمات مورد نیاز آنها شود یا ایجاد شگفتی و عوامل استرس زا باشد که در بهبودی دخالت می کنند ، ما فقط بهترین کار ممکن را انجام نداده ایم. ”

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes