[ad_1]

بر اساس یک دادخواست فدرال که هفته گذشته در واشنگتن تشکیل شد ، RemoteICU ، گروهی از ارائه دهندگان پزشکی از راه دور ، از وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه و مراکز خدمات Medicare و Medicaid برای عدم بازپرداخت خدمات خدمات بهداشتی از طریق پزشکان خارج از ایالات متحده شکایت کرده است.

RICU به دنبال بازپرداخت هزینه های خدمات بهداشت از راه دور در ایالات متحده است ، اما نه لزوماً از پزشکی که در مرزهای آن زندگی می کند.

این شرکت پزشکانی را به کار می گیرد که در خارج از کشور زندگی می کنند اما دارای متخصصان داخلی هستند و دارای مجوز در یک یا چند حوزه قضایی ایالات متحده هستند. در این دادخواست آمده است که با استفاده از سیستم ارتباط از راه دور RICU ، این پزشکان می توانند خدمات مراقبت های ویژه را در بخش های مراقبت ویژه در ایالات متحده ارائه دهند.

در بیانیه این شرکت آمده است: “اگرچه پزشكان RICU در خارج از كشور زندگی می كنند ، اما آنها به عنوان پرسنل دائمی در بیمارستانهای دولتی خدمت می كنند.”

“RICU با استخدام مجوزهای مجاز ایالات متحده كه در خارج از كشور زندگی می كنند ، سیستم مراقبت های بهداشتی آمریكا را قادر ساخته استعدادهایی را كه در غیر اینصورت از دست می رود ، دوباره بدست آورد – و این به شما كمك می كند تا از كمبود مداوم تشدید كننده ها در بیمارستان های آمریكا كاسته شود.”

هنگامی که CMS لیست خدمات telehealth را که در دسامبر 2020 بازپرداخت کرد و شامل خدمات مراقبت های ویژه شد ، گسترش داد ، RICU شروع به ارائه بیمارستان به پزشکان خود کرد که توانایی پرداخت ILE telehealth را بدون بازپرداخت هزینه های Medicare ندارند. ، از دادگاه شکایت کنید.

با این حال ، پس از تماس این شرکت با چندین کارمند HHS و CMS ، به آنها اطلاع داده شد که مدیکر نمی تواند خدمات RICU را به بیمارستان های مشتری جبران کند زیرا قانون مدیکر “پرداخت خدمات برای خدمات ارائه نشده در ایالات متحده را ممنوع می کند”. با توجه به ارسال.

این شرکت به دنبال صدور دستور مقدماتی برای جلوگیری از رد HHS و CMS از بازپرداخت Medicare برای خدمات telehealth بر اساس موقعیت فیزیکی ارائه دهنده خارج از ایالات متحده در حین ارائه خدمات است.

تأثیر چیست؟

RICU ادعا می کند که HHS و CMS با جبران نکردن هزینه های خدمات telehealth که توسط پزشکان آن ارائه می شود ، باعث “آسیب فوری به RICU و مردم” می شود.

او ادعا می کند که خلا in مراقبت های ویژه را که با همه گیر شدن بیماری تشدید شده است ، پر می کند.

“او می ماند [a] RICU در پرونده دادگاه گفت ، یک نیاز قابل توجه برآورده نشده به خدمات مراقبت های ویژه زیرا بیماران ناامید شدیدی منابع بخش مراقبت های ویژه را در سراسر کشور غرق کرده اند.

“در برخی موارد ، عدم مراقبت کافی می تواند به معنای تفاوت بین زندگی یا مرگ باشد. و یکی از گروه هایی که به دلیل ابتلا به COVID-19 در معرض خطر مرگ و بیماری جدی قرار دارند ، سالمندان است – همان جمعیتی که به Medicare متکی هستند.”

بدون بازپرداخت ، RICU می گوید برخی از مشتریان فعلی آن و همچنین مشتریان بالقوه قادر به ارائه خدمات خود نخواهند بود.

این شرکت ادعا می کند که این امر “خسارت مالی قابل توجه و جبران ناپذیری” ایجاد می کند زیرا ارائه دهندگان tele-ICU که از پزشکان مستقر در ایالات متحده استفاده می کنند حق بازپرداخت را دارند و بنابراین دارای مزیت رقابتی نسبت به RICU هستند.

همچنین گفته می شود که به دلیل عدم توانایی بیمارستان ها برای دریافت بازپرداخت هزینه های مدیکر ، در حال حاضر شروع به از دست دادن تجارت کرده است.

گرایش بزرگتر

CMS لیستی از خدمات telehealth را که طی یک بیماری همه گیر بازیابی می کند ، گسترش داده است و شامل خدماتی مانند بازدید از بخش اورژانس ، ویزیت های اولیه بیمارستان و پرستار و مدیریت روز مرخصی است.

در حالی که طبق گزارش Foley & Lardner ، در حالی که فقط 14 ایالت در حال حاضر “برابری پرداخت” واقعی از راه دور برای سلامتی دارند ، 43 ایالت و دی سی قانون پوشش پزشکی از راه دور را وضع کرده اند.

این گزارش ، از جمله موارد دیگر ، استدلال می کند که سلامتی از راه دور به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از مراقبت های بهداشتی با گذشت زمان رشد می کند.

سال گذشته ، سیستم بهداشت Geisinger در Danville ، پنسیلوانیا ، فناوری ILE telehealth را در چندین بیمارستان خود برای حمایت از مراقبت های بالینی شخصی خود اجرا کرد.

در حال ضبط

دادگاه در بیانیه ای گفت: “ممنوعیت مراقبت های ویژه ، صدمات جبران ناپذیری به RICU وارد می كند ، كه متحمل خسارات مالی و شهرتی مداوم می شود و در آینده قابل جبران نیست.”

“تراز سهام به معنای سلب حق توقیف است ، زیرا متهمان قبلاً اذعان كرده اند كه نیاز مبرم پزشكی به مراقبت های حیاتی كه RICU ارائه می دهد ، اما ممنوعیت مراقبت های ویژه وجود دارد.

“سرانجام ، یک دستور مقدماتی به نفع عموم خواهد بود ، زیرا در ایالات متحده ، آمریکایی های مبتلا به بیماری همه گیر COVID-19 به شدت به مراقبت های ویژه احتیاج دارند – نیازی که RICU می تواند در پاسخگویی به آن کمک کند. گفتن این مسئله هذلولی نیست. که رفع امنیت به نفع عموم مردم است زیرا می تواند جان انسان ها را نجات دهد. ”

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org

لطفاً jumbotron را به مضامین مضمون خود در این ماه اضافه کنید و داستان های خود را در ردیاب وارد کنید: https: //docs.google.com/spreadsheets/d/1HbkXMQKf2Y2Dw9kkeyLAHuRb9peaiNca …

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر