Raffles Medical Group اولین سرویس رزرو آزمون COVID-19 مبتنی بر برنامه را در سنگاپور راه اندازی می کندRaffles Medical Group (RMG) ، یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی خصوصی یکپارچه در آسیا با امکاناتی در سنگاپور ، چین ، ژاپن ، ویتنام و کامبوج ، هفته گذشته اولین رزرو ، پرداخت و دریافت یکپارچه واکنش زنجیره ای پلیمراز COVID-19 (PCR) را اعلام کرد. آزمون در سنگاپور.

اعلامیه RMG پس از رونمایی رسمی از پروازهای اولیه حباب سفر هوایی (ATB) بین سنگاپور و هنگ کنگ ، که در 22 نوامبر سال 2020 انجام می شود ، اعلام شد. ATB توافق نامه اصلی بین دو مرکز هواپیمایی است و به دنبال احیای سفر هوایی در یک مکان امن و امن است. راه مترقی

طبق ATB ، مسافران بین سنگاپور و هنگ کنگ به جای قرنطینه یا اخطار ماندن در خانه تحت آزمایش COVID-19 قرار می گیرند. هیچ محدودیتی در هدف سفر وجود ندارد و نیازی به یک مسیر کنترل شده یا حمایت مالی نیست.

چی میگی تو

از طریق بستر بهداشتی یکپارچه RMG Raffles Connect ، مسافران می توانند آزمایشات COVID-19 PCR خود را قبل از برنامه سفر خود رزرو کنند. در حال حاضر در دسترس مسافران سنگاپور ، مردم می توانند قرار ملاقات های آزمون COVID-19 PCR خود را از قبل رزرو کرده و به یکی از 36 کلینیک RafflesMedical در شبکه گسترده جزیره برای انجام آزمون مراجعه کنند.

پرداخت هزینه آزمونها و دریافت نتایج آزمونهای فردی در همان بستر برنامه در دسترس خواهد بود. نتایج آزمایشات COVID-19 PCR ظرف 24 – 36 ساعت پس از تجویز آزمایش در دسترس خواهد بود. در حال حاضر ، طبق راهنمایی مقامات مربوطه ، مسافران همچنان یک نسخه فیزیکی از نتایج آزمایش خود را از کلینیک های مربوطه دریافت می کنند.

حتما بخوانید:
انواع چاپ چاپ روی پلکسی

مسافران و افراد همچنین می توانند از خدمات موجود در برنامه Raffles Connect مانند خدمات پزشکی از راه دور با استفاده از مشاوره های ویدیویی با پزشک رافلز ، رزرو قرار ملاقات های پزشکی و خرید مکمل ها و خدمات بهداشتی استفاده کنند.

گرایش بزرگتر

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خصوصی در منطقه APAC در حال افزایش ارائه خدمات پزشکی از راه دور هستند ، به ویژه در زمینه بیماری همه گیر قریب الوقوع COVID-19. Healthway Medical Corporation Limited ، یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی خصوصی مستقر در سنگاپور ، اخیراً اعلام کرده است که کلینیک کودکان و نوجوانان سنگاپور برای کودکان و کودکان در برنامه مشاوره تلفنی خود قرار دارد. اخبار فناوری اطلاعات سلامت گزارش ها.

گروه بیمارستان خصوصی پزشکی کلمبیا آسیا مستقر در مالزی همچنین خدمات پزشکی از راه دور را با استفاده از یک پلت فرم کامل دیجیتال از طریق ارائه دهنده خدمات بهداشتی مالزی DoctorOnCall راه اندازی کرده است که بیماران کلمبیا آسیا را به پزشکان آنها متصل می کند.

در حال ضبط

“RMG از نزدیک با مقامات مربوطه در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 همکاری می کند و پروژه های ملی مختلفی را انجام می دهد که از غربالگری ، آزمایش و مراقبت از افراد مبتلا به COVID-19 پشتیبانی می کند. در حالی که جهان و سنگاپور سفر خود را به سمت بهبود اقتصادی و شروع مجدد سفر آغاز می کنند ، ما همچنان به سرمایه گذاری در زمینه توانایی های آزمایش خود در آزمایشگاه های بالینی ، تأمین سلامت دیجیتال و بهینه سازی اطمینان از تأمین تقاضا و نیازهای خود ادامه می دهیم. به مردم سنگاپور ، “گفت یونگ یی مینگ ، مدیر کل RMG.

حتما بخوانید:
NCQA بر روی اندازه گیری کیفیت دیجیتال در هیئت مدیره بایدن تأکید دارد


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید