[ad_1]

Radix Health ، ارائه دهنده فناوری دسترسی و تعامل با بیمار ، محصولی جدید را به بازار عرضه کرده است که به پزشکان و پزشکان امکان می دهد ارتباطات و برنامه ریزی را هنگام انتشار واکسن های COVID-19 در چندین مکان بهبود ببخشند.

چرا مهم است

این سیستم اطلاع رسانی و برنامه ریزی واکسیناسیون با هدف کمک به سازمانهای متوسط ​​و بزرگ به طور م effectivelyثر و ایمن برنامه های COVID-19 خود را ابتدا برای کارمندان و متخصصان مراقبت های بهداشتی و سپس برای بیماران در صورت باز شدن جمعیت های اضافی توسط کشور انجام می دهد.

به عنوان بخشی از راه اندازی ، Radix Health در حال همکاری نزدیک با سیستم بهداشتی غیرانتفاعی است ، در حال تهیه طرحی برای همکاری با صدها هزار نفر از همکاران و ارائه دهندگان مرتبط در بیش از 150 بیمارستان ، به آنها اجازه می دهد تا در یک مکان مناسب قرار ملاقات واکسیناسیون را تعیین کنند. زمان و مکان بیمار.

ارائه دهنده خدمات گفت ، تا كنون تقريباً 200000 جلسه برنامه ريزي شده و تقريباً 100000 واكسيناسيون انجام شده است كه اين امر را به يكي از بزرگترين اقدامات واكسن سازي مستقل در كشور تبديل كرده است.

سیستم مدیریت واکسن COVID-19 برای کمک به تیم های پزشکی و بیمارستان ها از طریق نامزدی قبل از قرار ملاقات ، برنامه ریزی آنلاین و یادآوری برای قرارها ، ارتباطات پس از انتصاب و جمع آوری اطلاعات بالینی طراحی شده است. هدف این ابزارها ساده سازی برنامه با استفاده از راه حل های دیجیتال و موبایل به جای فشار آوردن به کارکنان یا مراکز تماس با مدیریت قرار واکسیناسیون است.

علاوه بر این ، نرم افزار DASH Radix همچنان پیام هایی را برای پزشكان و پزشكان ارائه می دهد ، كه به شما در ارائه آموزش و ارتباطات اضافی مورد نیاز در مراحل بعدی واكسیناسیون برای بیمارانی كه اطلاعات بیشتری می خواهند ، كمك می كند.

گرایش بزرگتر

تا به امروز ، بسیاری از کشورها برای مدیریت شیوع واکسن COVID-19 به تعدادی از سیستم های IT مختلف اعتماد کرده اند ، برخی از آنها برای پاسخگویی به تقاضا ، مدیریت توزیع و برنامه ریزی جلسات به روشهای موقت متکی هستند.

اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً از چندین مدیر IT در مراقبت های بهداشتی س askedال کرده اند که چه ابزاری برای ارتباط و برنامه ریزی در هنگام استفاده از واکسن ها دارند.

صرف نظر از کارکرد فناوری ، یک استراتژی قوی درگیر شدن بیمار برای توزیع موثر واکسن برای کسانی که به آنها نیاز دارند ، کلیدی است.

در حال ضبط

“اگرچه COVID-19 جوامع ویرانگری در سراسر جهان است ، این فرصتی است که هر 100 سال یک بار باعث ایجاد تغییر قابل توجهی در نحوه ارتباط بیماران با سیستم بهداشتی درمانی می شود. ما این فرصت را داریم که به سازمان ها کمک کنیم تا واکسیناسیون و ملاقات با مصرف کنندگان انجام دهند. سفر سالم خود را برای حمایت از آنها در طول تجربه خود آغاز کنید. “دکتر آرون موهان ، بنیانگذار و مدیرعامل رادیکس سلامت ، در بیانیه ای گفت.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر