[ad_1]

سازمان استاندارد سوابق حرفه ای انگلستان (PRSB) اخیراً طرح مشارکت استاندارد ، برنامه ای هدفمند برای شناسایی و پشتیبانی از ارائه دهندگان در انگلیس را راه اندازی کرده است.

این برنامه بطور خاص بر ارائه دهندگانی متمرکز خواهد شد که استانداردهای ضبط شده حرفه ای را برای بهبود و ادغام مراقبت از طریق قابلیت همکاری اعمال می کنند.

این شرکت توسط رهبران NHS و سیستم رفاه اجتماعی پشتیبانی می شود.

چرا مهم است

PRSB در سال 2013 تاسیس شد ، سازمانی متشکل از متخصصان مراقبت است که برای اطمینان از وجود استانداردهای سازگار برای سوابق بهداشتی و مراقبت فعالیت می کنند.

با مشارکت در این طرح ، شرکا به شبکه های بهداشت و مراقبت حرفه ای آن می پیوندند که متعهد به اطمینان از ایمنی ، ضبط صحیح و مفید بودن استانداردها برای بخش هستند.

این طرح جدید هدف قرار دادن شرکا در خط مقدم پیگیری استانداردها و قابلیت همکاری در NHS و مراقبت های اجتماعی است. برنامه پشتیبانی هدفمند آن شامل سمینارها ، جلسات توجیهی و رهنمودها و همچنین فرصت های شبکه ای برای تأثیرگذاری بر تدوین استانداردها و تعیین اولویت ها خواهد بود.

این هزینه سالانه به سازمانها امکان دسترسی به مشاوره و راهنمایی در مورد اجرای استانداردها را می دهد و در مورد اولویت های آینده از متخصصان پشت سر آن اطلاعات بیشتری می گیرد. این طرح با ادعای تمرکز بر “تولید مشترک و یادگیری متقابل” ، به شما امکان می دهد از تجربه های قبلی پیاده سازی ، یادگیری مشترک داشته باشید تا “مفید ، قابل استفاده و استفاده شوند”.

تأمین كنندگانی كه می خواهند بهترین سازمان و رعایت استانداردها را نشان دهند ، می توانند برای یك شریك با كیفیت اقدام كنند. این طرح برای توسعه طراحی شده است و انعطاف پذیر خواهد بود تا نیازهای سازمان های مختلف بهداشتی در سطوح مختلف بلوغ دیجیتال را برآورده کند.

متن بزرگتر

HIMSS اخیراً توصیه هایی را به کمیسیون اروپا در مورد منطقه داده های سلامت اروپا (EHDS) ، پیشنهاد مقرره ای در مورد مدیریت داده ها و بخشنامه مراقبت از مرزها ارائه داده است. این سه عنصر از طریق کمیسیون قابل بازخورد و مشاوره بودند.

انجمن صنفی techUK اخیراً یک برنامه ده ماده ای را منتشر کرده است که در آن توصیه هایی برای تسریع دیجیتالی شدن در بخشهای بهداشت و مراقبت ارائه شده است. در میان این پیشنهادها ، این گروه از وزارت بهداشت و رفاه اجتماعی خواستار ایجاد یک ثبت واحد از استانداردهای همکاری با یکدیگر شدند.

برنامه های تغییر زیرساخت ها و فرآیندهای NHS این هفته اخبار سلامت را تحت سلطه خود قرار داده است. در میان این اقدامات ، NHSX به ادار جدید تحول ادغام می شود تا تیم های بهبود دیجیتال و عملیاتی را در NHS انگلستان و NHS بهبود بخشد.

در حال ضبط

دیوید ترنر ، مدیر ارشد فناوری در NHSX ، گفت: “در NHSX ، ما از نزدیک با PRSB و سایر شرکا همکاری می کنیم تا استانداردها را برای حمایت از مراقبت های بهتر و بهبود قابلیت همکاری تشویق کنیم. این طرح مشارکت جدید سهم مهمی در توسعه یک سیستم بهداشت و مراقبت واقعاً یکپارچه دارد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که ارائه دهندگان ، پزشکان ، مددکاران اجتماعی با هم متحد شوند و استانداردهایی را برای آینده متمرکز بر مراقبت های بهداشتی و درمانی بهتر ، ایمن تر و یکپارچه تر اتخاذ کنند. “

پروفسور مورین بیکر ، رئیس PRSB ، گفت: “استانداردهای بالینی به متخصصان و مراقبان بهداشت اجازه می دهد تا به سرعت به اطلاعات اصلی مورد نیاز برای کمک به ارائه مراقبت های شخصی و با کیفیت دسترسی پیدا کنند. از طریق جامعه شریک جدید ما ، ارائه دهندگان این فرصت را خواهند داشت تا با رهبران بالینی و حرفه ای ، رهبران سیستم و گروه های محافظت از بیمار برای اجرای این استانداردها همکاری نزدیک داشته باشند. “

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر