برخی از انواع آنها بدون هر گونه لایه محافظ بر روی آلومینیومشان برای نما نصب و اجرا میشوند. توری ثابت بر روی یک قاب ثابت نصب میشود و قابل باز و بسته شدن نیست. این نوع از پنجره با متریالهای مختلفی مانند چوب، آلومینیوم و یو پی وی سی ساخته میشود. نصب این نوع پنجره ها نسبت به پنجره های معمولی بسیار سریعتر و راحت تر انجام می شود. قیمت هر متر مربع پنجره ترمال بریک باید توسط افراد نصاب اندازه گیری شود و بعد از تعیین رنگ و طرح آن سفارش داده شده و نصب شود. این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب- اکیپ فنی و واحدهای طراحی آشنا به کلیه مفاهیم تکنیکی با بهره گیری از امکانات وسیع محصولات خود را با کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان خود قرار داده است. شما اگر می خواهید

در پنجره هایی که عرض و ارتفاع آنها بزرگتر می باشد و فشار روی پنجره زیاد می باشد می توانید از پنجره دوجداره آلومینیومی استفاده نمایید چرا که مقاومت بیشتری دارد همچنین اگر به دنبال یک پنجره می باشید که بخواهید چندین سال برای شما کار کند باید از پنجره هایی آلومینیومی استفاده نمایید تجربه نشان داده است این پنجره ها قادر هستند تا ۲۰ سال بدون مشکل کار کنند شاید به همین خاطر می باشد در ساختمان های اداری و دولتی از این پروفیل بیشتر استفاده می شود.

پنجره آلومینیومی در گرگان

۳۸ و پیچ فولادی چهارسو حرارت داده شده و تملیک سربی از جنس درجه یک. پنجره دوجداره آلومینیومی نوع جدیدی از پنجره می باشد بسیاری از افراد بر این تفکر می باشند که وقتی اسم از پنجره دوجداره آلومینیومی آورده می شود همان آلومینیومی می باشد که در چندین سال گذشته استفاده می شود اما این باور غلط است این پروفیل آلومینیوم که استفاده می شود دارای ویژگی هایی می باشد که معایب پنجره آلومینیومی را پوشانده است شاید از مهمترین معایب پنجره های الومینیومی می تواند به این اشاره کرد که به سادگی حرارت را انتقال می داد و بعد از مدتی نیز دچار فرسایش می شود و ایجاد سر و صدا می کرد اما اما امروزه در نسل جدید آلومینیوم یا بهتر است بگوییم پنجره دوجداره آلومینیومی دیگر این معایب نیست چرا که الومینیوم با تکنولوژی جدید آمیخته شده است.

عاری از اشکالاتی می باشد که پنجره های قدیمی داشتند . استفاده از درب و پنجره دوجداره اصفهان مزایای بسیاری دارد که مهم ترین مزیت آن دوام این نوع پنجره ها می باشد.و اما مزایای دیگر استفاده از درب و پنجره دوجداره امنیت، منبع جلوگیری از ورود آلاینده های صوتی و تنفسی، عایق بسیار عالی جهت گرما و سرما، مقاوم در برابر ضربه های شدید و مقاوم در برابر پوسیدگی و همچنین زنگ زدگی می باشد.در خانه حدود 40 درصد گرمای خانه از طریق پنجره خارج می شود که در صورت استفاده از پنجره دوجداره به دلیل عایق بودن آن از خروج گرما به خارج از خانه جلوگیری می کند.

۶- تمام قطعات به صورت مکانیکی به هم متصل شده و امکان دارد از حالت ثابت درآمده و رگلاژ پنجره خراب شود. شرکت آلومینیوم کوپال اصفهان جزء اولین شرکت های فعال در زمینه تولید مقاطع درب و پنجره آلومینیومی واقع در مرکز ایران می باشد که در سال 1379 در زمینی به مساحت بیش از 10 هزار متر مربع در شهرک صنعتی منتظریه نجف آباد اصفهان با ظرفیت اولیه 12000 تن پروفیل احداث گردید. ظرفیت تولید این شرکت ماهانه ۱۲۰ تا ۱۳۰ تن بوده که تمام ظرفیت آن نیز فعال است. در مقایسه قیمت پنجره آلومینیوم و upvc در اولین فاکتور که مهمترین فاکتور نیز به حساب می آید

باید به قیمت اشاره کنیم ، قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی نسبت به پنجره دوجداره upvc بیشتر می باشد دلیل آن نیز این می باشد که در ساخت پنجره آلومینیومی از تکنولوژی خاص و برتری استفاده می شود که در ساخت پنجره upvc استفاده نمی شود اما تفاوت و مقایسه به اینجا ختم نمی شود . پنجره دو جداره اس تی (ST) که این پنجره ها دو جداره می شدند اما عایق بندی خوبی ندارند. این پنجرهها به دلیل داشتن تیغه های پلی آمید عایق بسیار خوبی در برابر حرارت، رطوبت و صوت میباشد.

پنجره آلومینیوم دو جداره

امروزه به دلیل دوام، زیبایی شناسی و مقرون به صرفه بودن، پنجره های uPVC و آلومینیومی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند. البته در همین آشفتگی بازار، برخی افراد سودجو همچنان از طریق رانت به سودآوری مشغول هستند و حتی توانستهاند منافع بیشتری از قبل به دست آورند. غیر از مواردی که در بالا ذکر شد، قطعات و موادی هستند که در درون ساختار پنجره قرار می گیرند، مثل تسمه ی ترمال بریک که وظیفه ی عایق کردن را در درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک دارد و یا گالوانیزه که چهارچوب ساختاری درون پنجره های uPVC است.

در اصفهان و خارج از اصفهان آمادگی خود برای همکاری با تمام پیمانکاران ،کارفرمایان ،همکاران و دوستان عزیز را اعلام می دارد. با توجه به اینکه در استان اصفهان علاقمندی زیادی به پنجره های دوجداره آلومینیوم وجود دارد، بر آن شدیم تا اطلاعات تکمیلی در خصوص قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی در اصفهان را بیان کنیم. در نوع نانترمال این تبغه موجود نیست و به همین خاطر است که این مدل پنجره دوجداره آلومینویمی عایق ۱۰۰ درصدی نخواهد بود، زیرا خود فلز آلومینیوم رسانای گرما و سرما است.

ایندکسر