ONC به دنبال استاندارد سازی آدرس بیمار با پروژه جدید US @ استدفتر هماهنگ کننده بهداشت ملی این هفته اعلام کرد که به زودی پروژه توسعه مشخصات واحد برای آدرسهای بهداشتی را راه اندازی خواهد کرد.

ابتکار ONC برای پروژه US @ – که به طور مشترک با سازمان های توسعه استاندارد از جمله HL7 ، شورای ملی برنامه های دارویی با نسخه و X12 آغاز شده است – هدف آن ارائه مشخصات صنعتی واحد برای ارسال آدرس تا پایان سال 2021 است.

استفان پوسناک معاون هماهنگ کننده بهداشت ملی در سه شنبه در پستی در توضیح این ابتکار نوشت: “هر چقدر که آدرس به نظر می رسد معمولاً یکی از عناصر اصلی است که برای تطبیق بیماران و پیوند پرونده ها استفاده می شود.”

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

متخصصان بهداشت از این اقدام تمجید کردند و آن را گامی مهم برای صحت مطابقت بیمار دانستند.

بن مسکوویچ ، مدیر ابتکار فناوری اطلاعات سلامت Pew Charitable Trusts ، با استناد به تحقیقات قبلی Pew نشان می دهد که استفاده از یک قالب ثابت آدرس ایمیل می تواند منجر به بهبود قابل توجهی در سرعت اتصال رکورد شکنی شود.

موسکوویچ در یک پست وبلاگ با اعلام خبر راه اندازی آینده پروژه نوشت: “اگرچه چنین پیشرفتی مسئله را به طور کامل حل نمی کند ، اما استاندارد سازی آدرس می تواند به بهبود ضبط مسابقات کوتاه مدت با داده های جمع آوری شده و استفاده شده کمک کند.”

موسکوویچ ، همانند Posnack ، اشاره کرد که حتی دستورالعمل های موجود برای قالب بندی آدرس ایالات متحده نیز محدودیت هایی دارند. به عنوان مثال ، “42 East Wallaby Way” یا “42 E. Wallaby Wy” را می توان در همان مکان نوشت ، که برای رسیدن نامه به مقصد مناسب است ، اما می تواند با مغایرت پرونده های پزشکی مشکل ایجاد کند.

حتما بخوانید:
آنچه درباره شیلنگ نمی دانید

“چنین اختلافاتی می تواند منجر به آزمایشات غیر ضروری و مراقبت های ارائه شده بر اساس اطلاعات منسوخ یا ناقص شود. علاوه بر این ، اگر ارائه دهنده در نهایت به سوابق شخص اشتباه مراجعه کند ، بیماران حتی ممکن است مراقبت هایی را که برای آنها مناسب نیست دریافت کنند. “مسکوویچ می نویسد.

در مقابل ، تعیین یک استاندارد واحد می تواند به جلوگیری از همپوشانی خطا کمک کند و همچنین باعث بهبود تبادل داده بین داروخانه ها و شرکت های بیمه می شود.

گرایش بزرگتر

اگرچه تطبیق م patientثر بیمار برای همکاری و ایمنی ضروری است – به ویژه در طول COVID-19 – استراتژی های اجرای آن متفاوت است.

در ماه آگوست ، مگی حسن ، دی نیوهمپشایر و بیل کسیدی ، لوئیزیانا ، قانون بهبود تطبیق بیمار را معرفی کردند که ابزار مطابقت آدرس USPS را برای آزمایش COVID-19 در اختیار بیمارستان ها و آزمایشگاه ها قرار می دهد. . (اگرچه دوباره ، این مسئله به طور کامل حل نمی کند.)

سناتور حسن در بیانیه ای گفت: “دسترسی ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به ابزارهای موجود آدرس پست خدمات پستی می تواند با تسهیل COVID-19 برای ردیابی تماس ها به نجات جان افراد کمک کند.” “این قانون عقل سلیم دو جانبه باید در بسته بعدی امداد COVID-19 گنجانده شود.”

تلاش های دیگر شامل گسترش چارچوب موجود برای مطابقت افراد با پرداخت کنندگان و روی آوردن به فن آوری های جدید بیومتریک است.

در حال ضبط

پوسناک گفت: “پروژه ایالات متحده @ نشان می دهد که چگونه پیشرفت های ظریف در فناوری اطلاعات سلامت می تواند در هنگام اجرا در سطح ملی تأثیر زیادی بگذارد.” “با انجام این کار مشترک ، ما می توانیم یک رویکرد پایدار و جامع برای ارائه آدرس های بیمار ایجاد کنیم که در طیف وسیعی از معاملات بالینی و اداری سازگار باشد.”

حتما بخوانید:
پلنیوم باکس-پلنیوم باکس اتاق تمیز-آژند کلین روم - پایگاه خبری امیران کارپت

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید