[ad_1]

بیمارستان عمومی Ng Teng Fong (NTFGH) ، یک بیمارستان 700 تختخوابی واقع در جورونگ شرقی ، سنگاپور به عنوان بخشی از خوشه سیستم بهداشت دانشگاه ملی (NUHS) ، اخیراً موفقیت HIMSS EMRAM فاز 7 خود را با موفقیت تأیید کرد.

EMRAM یا الكترونیك الكترونیكی برای پذیرش سوابق پزشکی یك استاندارد كیفیت بین المللی است كه استفاده از فن آوری ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها را برای پشتیبانی از ارائه خدمات مراقبت از بیمارستان با كیفیت بالا تشخیص می دهد.

لازم به ذکر است که این اولین تجدید اعتبار است که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 در منطقه APAC انجام شده است. NTFGH همچنین اولین تأسیسات سنگاپور است که در فاز 7 با توجه به معیارهای اصلاح شده EMRAM ، که در سال 2018 به روز شد ، مورد بازسازی قرار گرفت.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

اعتبارسنجی مجدد طی سه روز همراه با اعتبارسنجی مجدد موفقیت آمیز مرحله 6 EMRAM بیمارستان جورونگ ، بیمارستان 400 تختخوابی که مراقبت های پیگیری و توانبخشی را ارائه می دهد ، انجام شد.

تصویر بزرگتر

NTFGH اولین تاسیسات در سنگاپور است که در سال 2016 به مرحله 7 EMRAM رسیده است – در حال حاضر در پایان سال 2015 ، فقط دو ماه پس از افتتاح رسمی بیمارستان ، EMRAM مرحله 6 را به دست آورده است. سال گذشته ، بیمارستان Princ Paknampo تایلند اولین بیمارستان در کشور بود که به مرحله 7 EMRAM دست یافت. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی گزارش ها.

چرا مهم است

در سال 2016 ، نرخ بستری مجدد 30 روزه NTFGH 13.2، بود که به طور قابل توجهی بالاتر از میانگین کشوری 10.5 among در میان بیمارستان های دولتی سنگاپور است. یک تیم چند رشته ای از پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات مراقبت که از مدیریت و مدیریت پرونده های اجتماعی پشتیبانی می کردند برای حل مشکل بستری مجدد مجدد جمع شدند.

ارزیابی ریسک بستری مجدد در زمان واقعی برای بیماران بستری در بیمارستان با استفاده از مدل های یادگیری ماشین توسعه یافته و در پرونده الکترونیکی پزشکی آنها (EMR) در سال 2017 پیاده سازی شده است. دستورالعمل های سیستماتیک برای بیماران پر خطر در EMR به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد بیشتر داشته باشند درجه بزرگتر از اولویت بندی بیماران مداخله ای نیازمند. با استفاده از این ارزیابی ریسک و مداخلات هدفمند در بیماران با خطر بالا ، میزان بستری مجدد 30 روزه NTFGH به طور قابل توجهی از 15.0 in در آوریل 2017 به 12.0 in در فوریه 2020 بهبود یافته است (p < 0.01).

در حال ضبط

“فرآیند مرحله 7 HIMSS EMRAM تأکید می کند که ما برای ساختن EMR خود یک سیستم مراقبت ایمن و موثر با استفاده از داده هایمان در یک چرخه بهبود مثبت انجام داده ایم. بازخورد از اعتبار سنج های HIMSS به همان اندازه ارزشمند است که مدیریت را به سمت مناطق جهت می بخشد ، زیرا ماندن در یک مکان همان بازگشت به عقب است. “

جان رینور ، مدیر منطقه ای EMEA ، HIMSS ، گفت: “برای من بسیار خوشحال شدم که NTFGH را در مرحله EMRAM 7 و بیمارستان جامعه جورونگ در مرحله 6 تأیید کردم. حفظ تعهد” کل سازمان “برای چندین سال یک چالش واقعی است. این دو بیمارستان دقیقاً به آن دست یافته اند. اکنون زمان قدم برداشتن و تشویق کل سازمان است ، زیرا هر یک از کارکنان در روند تحول نقش داشته است. “

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir