Northwell Health فناوری آمادگی برای دیدن تختخواب در زمان واقعی را برای آماده سازی موج های COVID-19 اضافه می کند


بزرگترین ارائه دهنده خدمات بهداشتی نیویورک ، Northwell Health ، از طریق مشارکت با TeleTracking Technologies ، یک شرکت هماهنگی مراقبت ، به 19 مرکز خود قابلیت مشاهده در زمان واقعی را به تختخواب اضافه کرده است.

این توافق نامه گسترده ، عملیات نورثول را از طریق مرکز فرماندهی TeleTracking در یک مکان متمرکز می کند. این به سیستم بهداشتی امکان دیدن همه تختخواب های موجود در شبکه را می دهد.

در بیانیه آمده است: داده های TeleTracking توانایی سرعت بخشیدن به چرخش تخت ، بهبود آزادی بیمار ، خودکار کردن گردش کار و بهبود ارتباطات را دارند.

تأثیر چیست

در ابتدای همه گیری ، نیویورک کانون COVID-19 بود و در یک مرحله حدود 5٪ موارد تایید شده در سراسر جهان را داشت.

Northwell Health به عنوان یک تأمین کننده اصلی در منطقه ، مدیریت تعداد قابل توجهی از این بیماران را بر عهده دارد. طبق گفته نورتول ، تعداد بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در سیستم مراقبت های بهداشتی از 49 مارس به 16 مارس افزایش یافته و به 733 آوریل رسیده است.

این سیستم بهداشتی با استفاده از 4000 تخت سابق برای مراقبت های اضطراری ، گام های خلاقانه ای در جهت افزایش ظرفیت بیماران خود برداشته است تا تقریباً 2000 تخت دیگر در لابی ها ، سالن های اجتماعات ، اتاق های کنفرانس ، اتاق های عمل ، آزمایشگاه های کاتتریزاسیون ، اتاق های آندوسکوپی و سایر اتاق های درمان ایجاد کند. سالن ها

کریس جانسون ، رئیس TeleTracking گفت: “ما قبل از همه گیری خستگی ناپذیر برای کمک به سیستم برای ترسیم اهداف طولانی مدت بیمار ، از جمله سفارش سهامداران بالینی و اجرایی ، تلاش کردیم.” “هنگامی که COVID-19 برخورد کرد ، TeleTracking به سرعت برای کمک به مدیریت تدارکات بیمار در سراسر سیستم با افزودن و ردیابی تخت در مکانهایی مانند PACU ، آزمایشگاه های کاتتریزاسیون ، کافه ها و سایر مناطق اورژانس بسیج شد.”

حتما بخوانید:
دایرکتوری باشگاه تاندم دراپ زون های Skydiving

با افزایش تعداد موارد COVID-19 در سراسر کشور ، نورثول از این فناوری در برنامه های احیای خود استفاده خواهد کرد.

گرایش بزرگتر

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، با احیای مجدد COVID-19 در سراسر کشور ، تعداد کل موارد در ایالات متحده از 10 میلیون نفر فراتر رفت.

بر اساس CDC ، تعداد پرونده های یک روزه به طور مداوم در حال افزایش است و در تاریخ 12 نوامبر ، این کشور رکورد جدیدی را برای مجموع 194000 مورد جدید در روز شکست.

بر اساس پروژه پیگیری COVID-19 ، میزان بستری شدن در بیمارستان نیز افزایش یافته است و در حال حاضر بیش از 67000 نفر در COVID-19 بستری هستند. افزایش سطح بستری شدن در بیمارستان بسیاری از واحدهای مراقبت ویژه را پر کرده و این نگرانی را ایجاد کرده است که ممکن است تخت کمبود داشته باشد.

از آنجا که بیمارستانها به طور فزاینده ای مبتلا به موارد COVID-19 می شوند ، آنها همچنان از دولت می خواهند بودجه بیشتری برای COVID-19 بخواهند.

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید