Northwell Health بیش از 2500 مورد صورتحساب پزشکی را برای بیماران لغو می کند


مستقر در نیویورک ، بهداشت Northwell در حال متوقف کردن تمام اظهارات قانونی و پس گرفتن ادعاهای خود از سال 2020 است نیویورک تایمز مقاله ای ادعا می کند که سیستم بهداشت از هزاران بیمار به دلیل پرداخت نکردن قبوض پزشکی شکایت کرده است.

بار روز سه شنبه اعلام کرد که نورثول سال گذشته بیش از 2500 بیمار را به دلیل پرداخت نشده قبض پزشکی به طور متوسط ​​1700 دلار شکایت کرده است. در این مقاله آمده است: برخی از ادعاهای قانونی مربوط به اسکناس های حداکثر 700 دلار است.

در آغاز همه گیری ، نورتول از آوریل تا سپتامبر شش ماه وقفه در اعلامیه های قانونی اعمال کرد. دعاوی مورد اشاره توسط بار باربارا آزبورن ، معاون رئیس روابط عمومی نورثول ، در بیانیه ای که منتشر شد ، گفت: مربوط به حوادث پزشکی قبل از همه گیری COVID-19 است. اخبار سلامت.

آزبورن گفت ، با توجه به افزایش اخیر موارد COVID-19 ، سیستم مراقبت های بهداشتی مکث اظهارنامه های حقوقی را تمدید کرده و کلیه ادعاهای قانونی ثبت شده در سال 2020 را لغو می کند.

چرا این مهم است

طبق گفته آزبورن ، اقدام قانونی علیه بیماران برای نورتول نادر است و کمتر از 0.1٪ پرونده های قضایی را شامل می شود.

وی گفت: “ما فقط وقتی پرونده های قضایی را علیه بیماران ارائه می دهیم كه آنها به چندین تلاش میدانی پاسخ ندهند و پس از تحقیقات گسترده نشان دهند كه آنها توانایی بالایی در پرداخت دارند.” وی افزود: “ما همچنین علیه بیمارانی كه تحت مدیكید ، بالای 65 سال ، بیكار ، معلول و یا در حال خدمت در ارتش هستند ، اقدامات قانونی انجام نمی دهیم.”

وی همچنین اشاره کرد که سیستم مراقبت های بهداشتی به بیماران با درآمد خانوار تا 500 of از سطح فقر فدرال کمک مالی می کند.

بسیاری از بیمارستانهایی که قبلاً در طی همه گیری مشکلات مالی داشتند ، قادر به دریافت مطالبات برای دریافت پول خود نبودند ، زیرا مصرف کنندگان نیز با مشکلات مالی روبرو بودند.

افزایش هزینه های مراقبت منجر به این شده است که بیشتر آمریکایی ها برای پرداخت صورتحساب پزشکی خود دست و پنجه نرم کنند. در حقیقت ، 56٪ یا 137.1 میلیون بزرگسال در ایالات متحده گزارش می کنند که در مطالعه منتشر شده در سال ، مشکلات مالی دارند مجله طب داخلی عمومی.

با بدهی های پزشکی بیشتر موارد جمع آوری بدهی بیشتر می شود و از سال 1993 تا 2013 تعداد جمع آوری بدهی در سراسر کشور بیش از دو برابر شده است ، از کمتر از 1.7 میلیون به حدود 4 میلیون نفر ، طبق مطالعه مرکز تحقیقات پیو.

در این مطالعه آمده است: “بدهی پزشکی می تواند به ویژه ویرانگر باشد و بیش از نیمی از فعالیت های جمع آوری را شامل می شود.”

گرایش بزرگتر

نورثول به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بهداشتی در ایالت ، وزن قابل توجهی در مبارزه با COVID-19 متحمل شده است. برای حمایت از تلاشهای خود ، این سیستم ابزاری را برای پیش بینی ایجاد كرده است كه می تواند جهش در موارد COVID-19 را در بیمارستانهای خود با استخراج مدلهای داده كاربری از وب سایت Northwell.edu خود پیش بینی كند.

همچنین از طریق مشارکت با TeleTracking Technologies امکان مشاهده تختخواب در زمان واقعی را به 19 امکان خود افزود تا شبکه بتواند همه تختخواب های موجود را در امکانات خود ببیند.

نورتول علاوه بر مبارزه با بیماری همه گیر در جامعه خود ، 12 پرستار را نیز به سیستم بهداشت هنری فورد مستقر در میشیگان فرستاد تا به پزشکان در آنجا کمک کند تا از تعداد بیشتری از بیماران مبتلا به COVID-19 مراقبت کنند. جابجایی بخشی از اتحادی است که به سازمانهای شرکت کننده اجازه می دهد تا از طریق تقسیم موقت کارکنان ، ظرفیت کارکنان را به سرعت افزایش دهند.

توییتر:HackettMallory
به نویسنده ایمیل بزنید: mhackett@himss.org


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes