NHSX یک رویکرد بین المللی به AI برای مراقبت های بهداشتی را مشخص می کندآزمایشگاه هوش مصنوعی NHS توسط مشارکت جهانی بهداشت دیجیتال (GDHP) به منظور شناسایی شکافها و فرصتهای حاکمیت بین المللی جهت اطمینان از تنظیم و استفاده از فناوریهای مبتنی بر هوش مصنوعی جهت بهره مندی بیشتر در سیستمهای بهداشتی به کار گرفته شد.

مقاله سفید حاصل از آن AI برای سلامت نامیده می شود: ایجاد یک رویکرد بین المللی با هم.

این گزارش بر اساس بررسی سیاست ها ، مصاحبه با کشورهای عضو مشارکت جهانی دیجیتال (GDHP) و یک گروه متمرکز از متخصصان بهداشت دیجیتال برای خلاصه کردن مجموعه ای از توصیه های سیاست در مورد چگونگی حمایت از استفاده از هوش مصنوعی تحت مدیریت است فن آوری در مراقبت های بهداشتی.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

همه گیری COVID-19 منجر به افزایش سریع فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی مبتنی بر AI ، چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی شده است.

بنابراین گزارش NHSX استدلال می کند که توسعه فناوری های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی پیش از ایجاد سیاست ها و مقررات حمایتی است.

نویسندگان امیدوارند که جامعه بهداشت بین الملل بتواند ضمن توسعه رویکردهای توسعه فناوری های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی ، از توصیه های سیاست استفاده کند.

هدف از این سیاست ها ، پوشش دادن کل چرخه زندگی هوش مصنوعی است:

  • توسعه و استفاده از تجارت
  • الگوریتم طراحی و محصول
  • ارائه اطلاعات آموزش و آزمون
  • ساخت الگوریتم و / یا محصول
  • تست و اعتبارسنجی الگوریتم
  • استقرار AI
  • نظارت بر اجرای آن
حتما بخوانید:
ترجمه رایگان متن و مقاله تخصصی - ترجمه گستر

گرایش بزرگتر

ماه گذشته ، دولت انگلیس حدس و گمان در مورد برنامه ریزی برای ایجاد یک واحد فناوری جدید را برای تحول دیجیتالی NHS انکار کرد.

این در سایه گزارشی از تحول دیجیتال NHS بود که به NHS و وزارت بهداشت و خدمات انسانی (DHSC) هشدار داد که آنها باید از سابقه برنامه های شکست خورده IT به مدت دو دهه ادامه دهند.

در ماه سپتامبر ، 50 میلیون پوند برای تأمین بودجه برای مراکز دیجیتال آسیب شناسی دیجیتال و تعالی تصویربرداری NHS ، که در حال توسعه ابزارهای هوش مصنوعی برای تشخیص بیماری است ، سرمایه گذاری شد.

در حال ضبط

چارلز آلسی ، مدیر ارشد کلینیک HIMSS ، گفت: “این گزارش نشان می دهد که نیاز آشکاری به مشارکت قابل توجه با بیماران ، مردم و متخصصان مراقبت های بهداشتی در تصمیم گیری در مورد فناوری های مراقبت های بهداشتی تحت مدیریت AI وجود دارد.

“پیش از این ، کشورهای GDHP بر لزوم شفافیت و شواهد در مورد فناوری های مبتنی بر هوش مصنوعی تأکید داشتند. تأکید بر این نکته مهم است که سرمایه گذاری در آموزش متخصصان بهداشت ، سیاست گذاران و مردم در مورد چگونگی افزایش هوش مصنوعی در افزایش مراقبت های بهداشتی برای تقویت اعتماد و تسهیل پذیرش موفقیت آمیز فناوری های تحت مدیریت AI ضروری است. “


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید