NHSX در حال اجرای سیستم جدیدی برای خرید سوابق رفاه اجتماعی دیجیتال استNHSX برای پشتیبانی از استقرار سوابق رفاه اجتماعی دیجیتال ، سیستم جدید خرید پویا (DPS) را راه اندازی می کند.

یک پست وبلاگ NHSX توسط پیتر اسکینر ، دستیار مدیر برنامه و ناتالی جیمز ، مدیر برنامه ، اهمیت حمایت از ارائه دهندگان مراقبت در اجرای سوابق مراقبت های اجتماعی دیجیتالی را برجسته کرد.

این پست همچنین کارهایی را که NHSX در حال حاضر برای ایجاد یک بازار “زنده و ابتکاری” انجام می دهد ، به اشتراک گذاشت.

چرا مهم است

در پاسخ به جاه طلبی های گزارش بوروکراسی اخیر مبنی بر ادغام مراقبت در مراقبت های اجتماعی و NHS ، DPS در آوریل 2021 راه اندازی می شود تا به ارائه دهندگان خدمات اجتماعی دسترسی به لیستی از راه حل های ارائه دهنده خدمات را ارائه دهد.

راه اندازی DPS در پاسخ به پذیرش نوآوری های دیجیتالی است که از نظر تاریخی در بخش مراقبت های اجتماعی کندتر از بخش بهداشت بوده است. ارائه دهندگان خدمات مراقبت های اجتماعی همچنین برای هدف قرار دادن بازار و شناسایی راه حل های دیجیتالی که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده می کنند ، کمک خواسته اند.

تضمین شده است که این راه حل ها “کاملاً با استانداردهای مربوط به همکاری ، داده ها و امنیت سایبری مطابقت دارند”.

NHSX همچنین به خریداران راهنمایی می کند تا به ارائه دهندگان خدمات اجتماعی کمک کند تا بهترین راه حل را برای آنها تعیین کنند.

این پروژه با هدف آزاد كردن زمان صرف شده توسط كارمندان برای انجام امور اداری و فراهم كردن اطلاعاتی كه برای مراقبت به آنها احتیاج دارد ، می باشد.

حتما بخوانید:
نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال ترون +ویدیو آموزش سرمایه گذاری TRX

متن بزرگتر

ایندرا جوشی ، مدیر AI NHSX ، اخیراً اهداف یک آزمایشگاه AI برای سال 2021 را در یک وبینار برای پرسش و پاسخ ، و چگونگی استفاده برنامه ایمنی و اخلاقی و بهره گیری از فناوری AI در طی همه گیری ، را در این بخش شرح داده است. راه اندازی AI Lab Skunkworks همچنین به عنوان جناح جدید متشکل از یک تیم چند رشته ای از محققان ، مهندسان و متصدیان داده ، که ایده های ابتکاری در AI را برای حمایت از جامعه بهداشت و مراقبت آزمایش می کنند ، ذکر شد.

در حال ضبط

ناتالی جیمز ، مدیر برنامه NHSX ، گفت: “اشتهای زیادی در بخش مراقبت های اجتماعی وجود دارد که به تحول دیجیتال متعهد شوند. تصویب سابقه مراقبت های اجتماعی دیجیتال به ارائه دهندگان مراقبت های اجتماعی کمک می کند تا اطلاعات زمان واقعی را جمع آوری کنند ، اطلاعات مربوطه را بررسی کنند. از NHS ضبط و مدیریت موثرتر کیفیت را امکان پذیر می کند. اما این فقط آغاز سفر است.

“اتخاذ جهانی راه حل های مراقبت های اجتماعی دیجیتال در بخش مراقبت های اجتماعی توانایی تبدیل نتایج مراقبت را دارد. این بستری است که می توان سایر ابزارهای مراقبت از راه دور را بر روی آن ادغام کرد. این منبع جدیدی از داده ها برای سوابق مراقبت های مشترک است. برای امکان بهتر مدیریت بهداشت عمومی و شخصی سازی بیشتر برنامه ریزی مراقبت که بر روی فرد متمرکز است. “

اگر می خواهید در این برنامه شرکت کنید یا اگر می خواهید در مورد کارهای انجام شده بیشتر بدانید ، می توانید با این تیم به آدرس dscr.enquiries@nhsx.nhs.uk تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
اما فقط رجب 5 دوبله شده


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید