NHS ولز برای حمایت از ردیابی مراقبت های بهداشتی با GS1 UK همکاری کرده استNHS ولز برای تشویق به پذیرش استانداردهای GS1 در مراکز درمانی در انگلستان توافق نامه ای چند ساله با سازمان استاندارد غیرانتفاعی GS1 UK امضا کرده است.

NHS ولز سومین کشور تفویض شده ، همراه با انگلیس و ایرلند شمالی است که متعهد به پذیرش این استانداردها است.

چرا مهم است

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

این مشارکت با توجه به اهداف برنامه بهداشت و مراقبت های اجتماعی ولز ، ولز سالم تر. این طرح بر جذب منابع موجود و سرمایه گذاری در فن آوری های جدید برای دستیابی به نتایج بهتر برای جمعیت بیمار آنها متمرکز است.

شواهد این نتایج در اعتماد NHS در انگلیس در این نشریه دیده می شود ، اسکن مزایا: گزارش شواهد Scan4Safety. این مشارکت با هدف ارائه همین مزایا برای سیستم بهداشتی ولز است.

شورای راهبردی پروژه اسکن ایمنی ولز که برای مدیریت توزیع تنظیم شده است ، در ابتدا بر توسعه یک سیستم مدیریت ملی موجودی برای بهبود قابلیت ردیابی محصولات بهداشتی در زنجیره تأمین متمرکز خواهد شد.

این امر به منظور تسهیل شناسایی محصولات معیوب به منظور بهبود روند تشنج محصول است که مزیت مهمی برای ایمنی بیمار است.

مرحله دوم برنامه کاری به طور موازی برای گسترش تصویب استانداردهای GS1 آغاز می شود تا شناسایی منحصر به فرد هر فرد ، محصول و مکان را در تمام سازمان های NHS ولز پوشش دهد.

متن بزرگتر

طبق گزارش اداره آمار ملی (ONS) ، مرگ ناشی از COVID-19 امروز در ولز بیش از 5000 مورد است. اگرچه به طور قابل توجهی کمتر از انگلیس است ، اما داده های مرکز ملی حسابرسی و تحقیقات مراقبت های ویژه (ICNARC) نشان می دهد که حدود نیمی از بیماران بستری شده در بخش های مراقبت ویژه ولز در طول موج دوم همه گیری درگذشتند.

حتما بخوانید:
دانلود کتاب و خرید کتاب الکترونیک

در مصاحبه با اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی، Ifan Evans ، مدیر فناوری ، دیجیتال و تحول ، در مورد استراتژی دیجیتال ولز و آمادگی برای موج فعلی صحبت می کند.

در حال ضبط

در بیانیه مشترک هیئت پروژه اسکن ایمنی ولز ، دکتر رalesسا پل بوس ، مدیر استراتژی بالینی در هیئت بهداشت آموزش Powys ، و جاناتان ایروین ، مدیر خدمات پیک و بهداشت NWSSP ، اظهار داشتند: تعهد به پذیرش استانداردهای GS1 درست در NHS ولز است. این یک گام حیاتی است – ضمن ایمن سازی رویکرد ما در استفاده و ردیابی دستگاه های پزشکی ، ایمنی بالینی را برای بیماران بهبود می بخشد. “

گلن هاجسون ، رئیس بهداشت در GS1 انگلیس ، گفت: “ما خوشحالیم که با NHS ولز در پروژه اسکن ایمنی آنها همکاری می کنیم. با همکاری مشترک ، می توانیم از هیئت مدیره پروژه اطمینان حاصل کنیم که ایمنی بیمار را افزایش می دهند ، اختلافات بالینی غیر موجه را کاهش می دهند و کارایی عملیاتی را در کل سیستم مراقبت های بهداشتی آنها بهبود می بخشند.

“بعلاوه ، از آنجا که استانداردهای GS1 هم برای سیستم و هم برای دستگاههای بزرگ ، کلیه داده های گرفته شده به راحتی بین سیستمها و سازمانها به اشتراک گذاشته می شوند. این کلید بهبود سفر مراقبت از بیمار است – دسترسی به اطلاعات دقیق بیمار در زمان واقعی ، مهم نیست که در آن مکان مراقبت دریافت می شود. “


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید