NHS شروع به ثبت اطلاعات قومیت در واکسن COVID-19 می کندNHS انگلیس پس از واکنش و ادعاهای احتمالی تعصب ، اکنون داده های قومی را در مورد افرادی که واکسن COVID-19 را دریافت می کنند منتشر خواهد کرد. برای هفت هفته اول برنامه واکسیناسیون NHSE ، Pinnacle ، سیستم ثبت دیجیتال که برای ثبت پیشرفت واکسیناسیون استفاده می شود ، اطلاعات را بر اساس منطقه و گروه سنی دریافت کننده (80+ و کمتر از 80) ثبت می کند. این اکنون با داده های مربوط به گروه های قومی و شغلی تکمیل می شود تا استقرار و جذب در گروه های پر خطر ، مانند سیاه پوستان ، گروه های قومی آسیایی و اقلیت (BAMEs) و کسانی که در محرومیت زندگی می کنند برجسته شود.

چرا مهم است

در ابتدا ، واکسن COVID-19 مطابق با گروههای اولویتی مشخص شده توسط دولت و کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی (JCVI) معرفی شد. این بدان معنی است که دریافت کنندگان اصلی افراد بالای 80 سال ، ساکنان خانه های مراقبتی و مراقبان و همچنین مددکاران خط اول و مراقبت های اجتماعی هستند.

توزیع این گروههای دارای اولویت منشا بحث و مجادله است. اگرچه افراد مسن پس از عفونت با ویروس در معرض خطر بالای مرگ قرار دارند ، اما اولویت بندی نتایج نامتناسب نسبت به COVID-19 مربوط به قومیت یا محرومیت را در نظر نمی گیرد. گزارشی از سوی بهداشت عمومی انگلستان که در آگوست سال 2020 منتشر شد ، نشان داد که مردم بنگلادشی الاصل به احتمال زیاد به دلیل ابتلا به COVID-19 می میرند و افراد از گروه های قومی سیاه پوست به احتمال زیاد با ویروس تشخیص داده می شوند.

نشریه اخیر بنیاد برابری نژادی توصیه هایی را برای بهبود توزیع واکسن ها بیان کرده است. اینها شامل توصیه به JCVI برای تغییر گروه های اولویت دار برای کاهش تعداد نامتناسب مرگ ناشی از COVID-19 در بین گروه های BAME و انتشار نرخ واکسیناسیون بر اساس جنسیت و قومیت و همچنین سن برای رسیدگی به اطلاعات غلط در مورد واکسیناسیون COVID است. -19.

با این حال ، نگرانی هایی در مورد نتیجه جمع آوری داده های قومیت وجود دارد. جابیر بات ، مدیرعامل بنیاد برابری نژادی ، ضمن حمایت از جمع آوری داده های قومیت ، نگران است که داده های قومیت ممکن است منجر به سوceptions برداشت در مورد عدم درک قومی در روند اولویت بندی فعلی شود. وی گفت ، با توجه به اینکه فقط 3٪ از جمعیت بیش از 80 نفر در انگلیس از گروه BAME هستند ، “بحث فعلی در مورد نوسانات واكسن باید با دقت انجام شود” تا باعث ایجاد انگ و لكه در جوامع BAME نشود.

NHSE در ابتدا تمایلی به درج داده های مربوط به قومیت نداشت و تأکید کرد که اکنون آنها در پرونده های بیماران مرتبط با سیستم ملی مدیریت ایمن سازی (NIMS) که Pinnacle بخشی از آن است ، ذخیره می شوند. با این حال ، داده ها نشان می دهد که قومیت فقط در 60-70٪ از سوابق پزشک عمومی ثبت شده است.

تصویر بزرگتر

در ایالات متحده ، Jvion اخیراً یک شاخص اولویت بندی واکسیناسیون COVID را برای برجسته کردن بیشترین افراد در معرض خطر COVID-19 و هدایت تلاش های واکسیناسیون برای رفع نابرابری های بهداشتی تحریف نژادی معرفی کرده است.

در حال ضبط

رابرت اِد ، رئیس اتحادیه بهداشت و مراقبت های اجتماعی در بورس سیاسی ، در مورد تأثیر احتمالی عدم گزارش دادن و پاسخ دادن به داده های قومی اظهار داشت: “اگر پذیرش در محله های فقیرنشین ، از نظر نژادی متفاوت باشد و همچنین خطر بیشتری داشته باشد در مورد مرگ و بیماری جدی در زیر ، زمینه های معقول و منطقی برای بهداشت عمومی نیز وجود خواهد داشت تا این مناطق را در محدودیت های شدیدتری نگه دارد در حالی که اقدامات در جاهای دیگر تسهیل می شود. این یک وضعیت کاملاً نامطلوب خواهد بود که نابرابری های بهداشتی موجود در جامعه را تشدید می کند. “

رصدخانه NHS Race and Health ، ابتکاری که در ماه مه سال 2020 برای بررسی نابرابری های بهداشت نژادی تشکیل شد ، در توییتر خود نوشت: “ثبت اطلاعات نه تنها برای ایجاد سطح درک (و هدف قرار دادن مداخلات مناسب و حساس فرهنگ) بلکه برای بهبود ثبت قومیت در مراقبت های اولیه.

راجر کلاین ، طراح استاندارد برابری نیروی کار برای NHS ، گفت HSJ: “[O]عبرت از موج اول COVID-19 تأثیر نامتناسب آن در گروه های خاص – به ویژه کارکنان BAME و بیماران بود. هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم این هنوز اتفاق نمی افتد ، بنابراین درک اینکه چرا ثبت قومیت در واکسیناسیون اجباری نیست ، دشوار است ، به خصوص با توجه به شواهد پذیرش واکسیناسیون در بین گروه های جمعیت BAME. نمی توانم تصور کنم که اگر این اتفاق بیفتد ، به دلیل یک ضرورت بهداشت عمومی است. “

NHSE درباره این توسعه اظهار داشت: “همانطور که از ابتدای برنامه واکسیناسیون ، وقتی شخصی واکسینه می شود ، این واقعیت با سوابق NHS وی مرتبط است ، که به شما امکان پیگیری قومیت و داده های جمع شده با مدیران دولت محلی را می دهد. سلامت ، زیرا آنها برای اطمینان از درک عادلانه جامعه کار می کنند. علاوه بر این ، به عنوان یک معیار “کمربند و سگک” اضافی ، داده های قومیت نیز به عنوان بخشی از مجموعه واکسیناسیون Pinnacle ثبت می شود. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes