NDG یک ​​اصل جدید را برای سرپرستان Caldikot اعلام می کنددر اوایل این هفته ، لیدی فیونا کالدیکوت نتایج یک مشاوره عمومی را که به دنبال جلب نظر در مورد قصد خود برای بازنگری در هفت اصل موجود کالدیکو است ، منتشر کرد.

نتیجه مشاوره منجر به مجموعه ای گسترده و تجدیدنظر شده از هشت اصل Caldicot و همچنین تعهد به صدور دستورالعمل برای متولیان Caldicot در سال 2021 شد.

چرا مهم است

اصول Caldicot که برای اولین بار در سال 1997 معرفی شد ، رهنمودهایی است که در زمینه مدیریت اطلاعات بهداشتی و مراقبت های اجتماعی برای اطمینان از ایمن بودن داده های انسانی و استفاده اخلاقی از آنها استفاده می شود.

بنا به درخواست مدیرکل انگلستان ، تمرکز گزارش بررسی نحوه استفاده از اطلاعات بیمار در NHS بود.

هدف از اصل تجدید نظر شده این است که اطمینان حاصل شود که هنگام استفاده از اطلاعات محرمانه ، انتظارات بیماران و کاربران خدمات باید در نظر گرفته شود و به آنها اطلاع داده شود تا “بدون تعجب” در مورد پردازش یا اشتراک اطلاعات محرمانه آنها اطمینان حاصل شود.

به دنبال بازخورد مشاوره ، اصل هشتم جدید این است: “به بیماران و کاربران خدمات در مورد نحوه استفاده از اطلاعات محرمانه آنها اطلاع دهید.”

“برای اطمینان از عدم تعجب بیماران و کاربران خدمات ، باید اقدامات مختلفی انجام شود تا انتظارات روشنی درباره چگونگی و دلیل استفاده از اطلاعات محرمانه و انتخاب هایشان داشته باشند. این مراحل بسته به کاربرد متفاوت خواهد بود: حداقل باید شامل ارائه اطلاعات در دسترس ، مرتبط و مرتبط باشد – در برخی موارد تعهد بیشتری لازم است ، “او بررسی می خواند.

حتما بخوانید:
قیمت Braun Silk-épil 9 در مصر 2022

پاسخ به مشاوره همچنین هدف NDG برای صدور رهنمودهایی را با استفاده از اختیارات قانونی خود در سال 2021 برای تعیین نگهبانان Caldicot برای همه مقامات دولتی در بخش بهداشت و مراقبت های اجتماعی در انگلیس تایید می کند.

متن بزرگتر

دام کالدیکات در سال 2014 به عنوان اولین نگهبان ملی داده (NDG) منصوب شد. در سال 2019 ، وی تقریباً پنج سال پس از ایجاد نقش ، به عنوان اولین NDG قانونی برای مراقبت های بهداشتی و اجتماعی منصوب شد.

پس از دومین بررسی مدیریت اطلاعات ، اصل هفتم را در آوریل 2013 معرفی کرد.

در آگوست سال 2020 ، دولت انگلیس اعلام کرد که به دنبال یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی جدید است که جایگزین دام کالدیکات شود و توسط کمیته ای انتخاب شود که شامل رئیس NHSX متیو گولد و معاون سیاست حاکمیت باشد. اطلاعات و اطلاعات سیمون مادن.

در حال ضبط

در یک وبلاگ همراه ، دام کالدیکات گفت: “از زمان ایجاد نقش برای اولین بار تغییرات زیادی ایجاد شده است و ما می خواستیم درک روشنی از دیدگاه های فعلی مردم در مورد ارزش آن داشته باشیم. به طور خاص ، معرفی نقش های مدیریت اطلاعات اضافی (IG) در مراکز بهداشتی و بهداشتی ، مانند افسران حفاظت از داده ها (DPO) و صاحبان ارشد خطر اطلاعات (SIRO) ، باعث تغییر چشم انداز شده است.

با این حساب ، ما می خواستیم “دما” را آزمایش کنیم: آیا مردم روی زمین هنوز فکر می کنند این نقش بسیار مفید است؟ و آیا مردم فکر می کنند بیماران و کاربران خدمات در طیف وسیعی از تنظیمات از خدمات Caldicott Guardians بهره مند می شوند؟

حتما بخوانید:
HIMSSCast: تغییرات پیشنهادی در سیاست حفظ حریم خصوصی HIPAA - منظور آنها چیست و چه انتظاری می توان داشت

“آنچه شنیدیم” بله “قاطع بود. این اعتقاد راسخ من را تقویت می کند که در آنجا که از داده های بهداشت و مراقبت استفاده می شود ، Caldicot Guardians می تواند چیزهای بسیار ظریف و بسیار خاصی را برای بحث و تصمیم گیری به ارمغان آورد. درک عمیق آنها از اینکه داده های بهداشت و مراقبت از داده ها با سایر داده ها متفاوت است (در بسیاری از موارد زیرا آنها خود پزشک و ارائه دهنده خدمات مراقبت هستند) آنها را به عنوان مدافعان آگاه برای بیماران قرار می دهد.


منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید