[ad_1]

کمیته ملی تضمین کیفیت ، مجموعه ای از توصیه ها را منتشر کرده و از رئیس جمهور جو بایدن خواسته است تا برای توسعه اکوسیستم اندازه گیری کیفیت فعلی گام بردارد.

مت بروک ، مدیر ارتباطات NCQA در یک وبلاگ گفت: “اگرچه NCQA یک سازمان غیرحزبی است ، ما معتقدیم که دولت جدید فرصتی جداگانه برای ایجاد یک تغییر انقلابی – پیشرفت های انقلابی – در نحوه مراقبت و اندازه گیری بهره وری دارد.” ارسال همراه با توصیه ها.

این توصیه ها به تعدادی از موضوعات اصلی متمرکز است ، از جمله:

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>
  • اندازه گیری کیفیت را برای کمک به ذینفعان در تلاش برای برابری سلامت تدوین کنید.
  • به یک سیستم اندازه گیری کیفیت دیجیتال بروید که نتایج سریعتر و پشتیبانی تصمیم گیری را ارائه می دهد.
  • اعتبار سنجی داده ها برای اطمینان از پرداخت دقیق در مدل های مبتنی بر ارزش.

“این آینده با کیفیت دیجیتال به موارد بسیار بیشتری نیاز دارد [simply] معیارها یا استانداردهای دیجیتالی که در حال تکامل هستند ، “برد رایان ، مدیر ارشد محصولات NCQA ، در مصاحبه با اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی. “این مستلزم استفاده از این استانداردها و واقعی سازی آنهاست.”

چهار هدف اصلی

NCQA توصیه های خود را به چهار هدف اصلی تقسیم کرد:

  • فعال سازی سیستم کیفیت دیجیتال.
  • بهبود عدالت سلامت.
  • اندازه گیری دیجیتالی تجربه بیمار.
  • تقویت برنامه های مبتنی بر Medicare.

کمیته خاطرنشان کرد که اندازه گیری کیفیت طی سه دهه گذشته منجر به بهبود در مراقبت های بهداشتی شده است ، با مجموعه داده های بهره وری بهداشت یا HEDIS به رهبران صنعت این توانایی را می دهد که زمینه های بهبود را مشخص و انتظارات استاندارد را برای مراقبت های با کیفیت بالا مشخص کنند.

با این حال گفته می شود که ایالات متحده به یک سیستم واحد و به موقع برای اندازه گیری و گزارش کیفیت احتیاج دارد – توجه داشته باشید که مدل فعلی عمدتاً گذشته نگر و همچنین چندپاره و متناقض است.

معاون NCQA گفت: “از منظر بزرگتر ، ما بیش از یک سال با دفتر هماهنگ کننده بهداشت ملی فناوری اطلاعات و وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده صحبت می کنیم تا به اقدامات دیجیتالی و همه مزایای آن بپردازیم.” سیاست عمومی و ارتباطات. فرانک میشیچ.

میچیچ توضیح داد كه در اوایل سال 2020 ، مراكز خدمات مدیكر و مدیكید اعلام كردند كه کلیه اقدامات كیفیت تا سال 2030 به صورت دیجیتالی گزارش می شوند.

وی گفت ، این برنامه “بیش از آن چیزی بود که تصور می کردیم ، بود ، اما این واقعیت که وی این پرچم را در زمین قرار داد ، بسیار دلگرم کننده بود.” در مورد اندازه گیری تجربه بیمار ، NCQA همچنین خاطر نشان می کند که مطالعات ارزیابی مصرف کننده از ارائه دهندگان و سیستم های مراقبت های بهداشتی در برابر تحولات صنعت بهداشت و درمان مقاومت نمی کنند.

به گفته وی ، از معایب CAHPS می توان به خواندن نامه کاغذی یا تلفن و عدم توانایی در شناسایی نگرانی های گروه های خاصی از بیماران مانند افراد رنگین پوست یا بیماران مبتلا به بیماری های مزمن خاص اشاره کرد.

“در سال 2021 ، NCQA قصد دارد یک گروه متخصص ذینفعان را از سراسر چشم انداز مراقبت های بهداشتی تشکیل دهد تا برنامه را برای یک بازنگری دیجیتالی و جسورانه در اندازه گیری تجربه بیمار اطلاع دهد. البته ، ما از حمایت و مشارکت دولت بایدن در این تلاش استقبال خواهیم کرد کمیسیون در توصیه های خود نوشت. “

با نگاه به آینده ، NCQA می گوید فرصت های گام های بعدی متفاوت است ، از جمله پتانسیل مشارکت عمومی و خصوصی.

“NCQA قبلاً کاروانهای سهامداران را آغاز کرده است … در مورد مزایای هم ترازی و همکاری در مورد برخی از این موارد. ما فکر می کنیم که یک توده مهم وجود دارد. ما برخی از گزینه ها را برای CMS برای راه های تأمین بودجه پروژه های شواهد در دنیای واقعی قرار داده ایم “گفت رایان.

رایان ادامه داد: “وقتی نوبت به این می رسد ، ما در حال تلاش برای تسهیل معاملات بین سازمان ها از بسیاری به بسیاری دیگر هستیم.” “پیچیدگی وجود دارد. وقتی فقط به استانداردها اعتماد می کنید الگوهایی وجود دارد. الگوهای دیگری وجود دارد که به عنوان خانه های پاکسازی توسعه می یابد. روش های مختلفی برای برش وجود دارد.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر