[ad_1]

NantHealth ، ارائه دهنده فناوری اطلاعات / پرداختكننده همكاری ، و Sesame ، یك شركت پزشكی از راه دور مستقیم به بیمار ، در حال برنامه ریزی برای ارائه ابزارهایی به ارائه دهندگان برای دسترسی مستقیم بیماران به مراقبت های مجازی هستند در حالی كه شركت ها می گویند با استفاده از کاهش هزینه های اداری.

در حالی که کمتر از نیمی از جمعیت بزرگسال ایالات متحده بیمه یا کم بیمه هستند ، Sesame و NantHealth برای آموزش ارائه دهندگان مستقیم به بیمار و مراقبت های مجازی تلاش می کنند تا ارائه دهندگان بتوانند اقدامات خود را سریع تر مقیاس کنند.

بازار بزرگ telehealth

کنجد یک بازار بزرگ و دارای رشد سریع برای سلامتی از راه دور است. این شرکت گفت ، صدها هزار مشتری از کنجد برای جستجوی و خرید خدمات بهداشتی – از جمله ویزیت پزشک ، پوست و تصویربرداری – از کنجد استفاده می کنند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

این شرکت برای مقیاس مدل پرداخت مستقیم مراقبت های بهداشتی بیش از 23 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است. راه حل پرداخت مستقیم کنجد به بیماران بدون بیمه یا کم بیمه – و همچنین کسانی که برنامه های بهداشتی بسیار کسری دارند – اجازه می دهد مراقبت های با کیفیت مقرون به صرفه را پیدا کنند. این شرکت گفت که این به ارائه دهندگان این امکان را می دهد تا قیمت های شفاف و مشخص را تعیین کنند ، پیش پرداخت دریافت کنند ، ساعات مناسب را برای آنها لیست کنند و به صورت مجازی یا حضوری با بیماران ارتباط برقرار کنند.

پلتفرم همکاری ارائه دهنده پرداخت کننده NaviNet NantHealth به گونه ای طراحی شده است که به ارائه دهندگان امکان می دهد اطلاعات مهم اداری ، مالی و بالینی را در زمان واقعی به اشتراک بگذارند. با استفاده از کنجد ، ارائه دهندگان ثبت شده در پلت فرم NaviNet به راه حلی برای دسترسی به مراقبت های با کیفیت با قیمت های مقرون به صرفه دسترسی دارند ، گفت NantHealth.

این شرکت ها گفتند ، همانطور که سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده با چالش های فعلی سازگار است ، مراقبت های مستقیم از بیماران سرعت گرفته و همچنان یک راه حل مهم برای بیماران و ارائه دهندگان خدمات است.

روشهای رشد تامین کنندگان

دیوید گلد هیل ، مدیرعامل و بنیانگذار همکاری کنجد ، در خدمت ارائه دهندگان NaviNet و بیماران آنها گفت: “با توجه به اینکه میلیون ها آمریکایی بیمه تحت پوشش کارفرمایی خود را در سال 2020 از دست داده اند ، گسترش مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه بیش از هر زمان دیگری مهم است.” ، به ارائه دهندگان راه حل های کلیدی برای گسترش شیوه های خود و افزایش درآمد 25٪ در هر بار بازدید ارائه می دهد. “

وی همچنین به بیماران ارائه دهنده خدمات اجازه می دهد تا از همه چیز از مراجعه به پزشک ویدئو گرفته تا MRI یا سی تی اسکن با قیمت مناسب مراقبت کنند.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر