Mount Sinai یادگیری ماشین را برای کار با کیفیت و ایمنی قرار می دهدرابی فریمن ، معاون نوآوری بالینی در سیستم بهداشتی درمانی Mount Sinai در نیویورک ، کار خود را در کنار تخت آغاز کرد ، بنابراین او ارزش واقعی پروژه های ایمنی بیمار را از نزدیک ارزیابی می کند – و اهمیت اطمینان از جمع آوری و ایجاد داده های کلیدی قابل اجرا با گردش کار بهینه.

فریمن روز چهارشنبه در یک سخنرانی گفت: “من یک پرستار ثبت نام شده هستم و فکر می کنم کار با بیماران و صرف زمان زیادی برای وارد کردن داده ها همان چیزی است که ما را به این تمرکز واقعی روی فرآیندهای کار بالینی و تأمین ارزش افزوده سوق داده است.” HIMSS Machine Learning و AI for Healthcare Digital Summit برای برخی از آخرین اقدامات اتوماسیون در کوه سینا.

وی گفت ، در دوره قبل و قبل از دیجیتال ، بسیاری از برگه ها و ارزیابی های جمع آوری شده در هنگام ارزیابی پرستاران یا سایر اطلاعات بالینی وارد شده در نمودار ، ممکن است “استفاده نشده و یا حتی لزوماً در نظر گرفته شده باشند”.

اما در سال های اخیر ، “آنها در دنیای پیش بینی بسیار ارزشمند شده اند. اطلاعات زیادی در این کاربرگ ها وجود دارد که می توانیم برای این مدل ها استفاده کنیم. “

Mount Sinai با گنجاندن الگوریتم ها در طیف گسترده ای از ده ها عمل بیمارستان و گردش کار بالینی ، اطلاعات داده ها و یادگیری ماشین را در مأموریت اصلی خود قرار داده است. کارایی و تجربه ایمنی.

فریمن گفت: “ما می خواستیم اطمینان حاصل کنیم که یک مدل داده ایجاد کردیم که برای ما منطقی بود.” “به طور خاص ، ما می خواهیم از جریان داده های خود در زمان واقعی استفاده کنیم و مجبور نیستیم به داده های پایین دستی که از نظر اداری یا بایگانی هستند اعتماد کنیم. ما می خواستیم از آنها در منبع استفاده کنیم.

وی افزود: “ما همچنین می خواستیم چیزی بسازیم كه مقیاس پذیر باشد.” “و ما می دانستیم که باید بر روی فرآیندهای کار بالینی تمرکز کنیم زیرا می خواستیم در زمان مراقبت اطلاعاتی را در اختیار تیم خط اول خود قرار دهیم و آنها را مجبور به ورود به سیستم دیگری نکنیم یا روند کاری دست و پاگیری داشته باشیم. ما می خواستیم تا حد ممکن روان موفقیت این اقدامات را تضمین کنیم. “

کوه سینا یک بستر بالینی برای داده های علمی ایجاد کرده است که در مکانیزم رابط سیستم بهداشتی گنجانده شده است “که پیام های HL7 را از تمام تولیدکنندگان داده های ما دریافت می کند ، بنابراین آزمایشگاه ها ، داروخانه ها ، دستگاه ها ، نوار قلب – همه این داده ها بر روی داده های رابط است از EMR ، Epic – او توضیح داد – بسیاری از کانالهای داده موجود و ما از آنها استفاده کردیم.

فریمن گفت ، از نظر زیرساخت ، “ما از فناوری متن باز مانند Apache Spark استفاده می کنیم.” “ما یک اتصال داده در حال اجرا در MongoDB داریم ، بنابراین ما این مدل های Spark را اجرا می کنیم. در بیشتر موارد ، ما به نوعی نتیجه پیش بینی می رسانیم و سپس آن اطلاعات را به نقطه مراقبت پیوند می دهیم. بنابراین در بیشتر موارد ، تیم های ما می بینند که در EMR. آنها نباید هیچ صفحه ای را ترک کنند. “

سایر روش های ارتباطی شامل متن امنیتی (“ما از برنامه های حماسی مانند هایکو استفاده می کنیم”) و ابزار صوتی Vocera که توسط پرستاران و سایر پزشکان استفاده می شود.

فریمن گفت: “در هر صورت ، ما در تلاش هستیم اطلاعات را پس بگیریم.” “از این طریق می توانیم نحوه مدیریت آن و نحوه کار مدل ها را درک کنیم.”

در مورد موارد استفاده گرا ، “ما سبد محصولات در حال رشد داریم – بیش از 30 طرح در شش بیمارستان ، که بسیاری از آنها در حال تولید هستند.”

آنها روی همه چیز از سو mal تغذیه تا برنامه ریزی تخلیه تا سقوط به تجربه بیمار تمرکز دارند.

فریمن گفت: “ما یک مدل برای شناسایی بیمارانی که دچار هذیان می شوند ، داریم و سپس آنها توسط تیم ما در یک تیم هذیان یا پرستاران تحت مراقبت تحت نظر قرار می گیرند.” “ما در حال انجام کارهایی در زمینه خواندن ونتیلاتور و خرابی بالینی هستیم. ما به تازگی تعدادی از پروژه های سرپایی را شروع کرده ایم ، بنابراین تیم ما در ابتدا بیشتر بر روی پروسه های کار بیمارستان و منشعب شدن به دنیای سرپایی متمرکز شده است.”

و از آنجا که COVID-19 چالش های ظرفیت را در بیمارستان های کوه سینا ایجاد می کند ، الگوریتم های تخلیه برای آزادسازی فضا در اسرع وقت مفید هستند.

وی گفت: اغلب بیماران ما آماده ترخیص هستند و ما نیز آماده نیستیم. “مواردی وجود دارد که ما هنوز باید انجام دهیم ، مانند سازماندهی آنها با پرستاران واجد شرایط یا گرفتن چک بیمه.

“بنابراین ما سعی می کنیم 48 ساعت قبل پیش بینی کنیم که چه کسی می تواند به خانه خود برود تا بتوانیم این موانع را برطرف کنیم: هنگامی که بیماران آماده ترک دارو هستند ، می توانیم آنها را به طور رسمی خارج کنیم.

فریمن گفت: “این ظرفیت بیشتری ایجاد می کند.” “این به ما امکان می دهد تا به بیماران بیشتری کمک کنیم و به ما امکان می دهد کارایی بیشتری داشته باشیم.”

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes