Middle East 2.0 – توانمندسازی نیروی کار در نیروی کار مراقبت های بهداشتی دیجیتالکارکنان بهداشت و درمان هرگز چنین نقشی اساسی را که در حال حاضر در زمینه بحران جهانی بهداشت انجام می دهد ، بازی نکرده اند. آنها در تأمین مراقبتهای بیمارمحور و انعطاف پذیر بیمار محور ، با تأکید بر ارزش آماده سازی نیروی کار مراقبت های بهداشتی برای تغییر تحول سریع ، بسیار مهم بوده اند. یکی از آنها ، که تغییر جهت مراقبت از جامعه است ، در حال حاضر با رشد و مقبولیت نمایی جهانی مواجه است. این یک چشم انداز بهداشتی بیمار محور تر را ترسیم می کند و باعث می شود آموزش و پشتیبانی کارکنان و بیماران به طور کامل درگیر پذیرش دیجیتال مراقبت های سرپایی باشد.

دکتر اسامه الحسن متخصص انفورماتیک سلامت در سازمان بهداشت دبی است. وی همچنین معاون رئیس انجمن انفورماتیک سلامت امارات متحده عربی و بنیانگذار و هماهنگ کننده کارگروه شورای همکاری خلیج فارس در مورد نیروی کار بهداشت دیجیتال (ZIMAM) است ، جایی که او در خط مقدم ابتکارات و کارگاه های مراقبت های بهداشتی دیجیتال در منطقه GCC است. و طرفدار پرشور توسعه کار برای جمعیت جوان است.

دکتر الحسن توضیح می دهد: “ZIMAM یک ابتکار غیرانتفاعی است که در سال 2016 توسط تعدادی از متخصصان و مربیان بهداشت الکترونیکی در کشورهای شورای همکاری خلیج فارس بسیار شناخته شده ایجاد شده است.”

“برخی از بنیانگذاران نیز انجمن های اصلی متخصصان بهداشت الکترونیکی مانند SAHI ، SHIMA و EHIS بوده اند. چشم انداز ZIMAM دستیابی به یک اکوسیستم سلامت دیجیتال پایدار است که در آن نیروی کار محلی سلامت الکترونیکی توانمند شود و رهبری را بر عهده بگیر. “

دکتر الحسن در نشست “گسترش بهداشت و مراقبت فراتر از دیوارهای بیمارستان: آماده سازی پزشکان و بیماران برای مراقبت از جامعه” در کنفرانس HIMSS & Health 2.0 در خاورمیانه در تاریخ 2 دسامبر سخنرانی خواهد کرد.

پشتیبانی مراقبت از جامعه

در مناطق GCC و MENA ، تعدادی از سیستم عامل ها و ابزارهای دیجیتالی جدید برای حمایت از اجرای مراقبت های مبتنی بر جامعه در داخل مجموعه ایجاد شده است. ElHassan درباره چگونگی انطباق چشم انداز مراقبت های مبتنی بر جامعه در طول COVID-19 صحبت می کند:

“ما برتری راه حل های دیجیتال بهداشتی را متوجه مصرف کنندگان و بیمارانی خواهیم کرد که به طور یکپارچه از طریق رابط های گرافیکی ساده با سیستم های اصلی بهداشتی ادغام می شوند و API های باز استاندارد را برای ارائه خدمات بهداشتی قابل تنوع و متنوع استاندارد می کنند.”

ElHassan برای اینکه پزشکان بالاترین آمادگی را برای شیفت داشته باشند ، پیشنهاد می کند: “ما باید ادغام اطلاعات و اطلاعات بالینی را در برنامه های درسی دانشکده پزشکی آغاز کنیم و برای نیروی کار فعلی برنامه های صدور گواهینامه را ارائه دهیم که سرعت رشد مهارت ها و مهارت ها را تسریع می کند. مهارت های متقابل ».

ابتکارات شورای همکاری خلیج فارس در زمینه بهداشت

با نگاهی ویژه به کشورهای حاشیه خلیج فارس ، پادشاهی عربستان سعودی باید از طریق پروژه ملی خود Vision 2030 ، زمینه اصلی تحول دیجیتال را فراهم کند ، این امر عمدتاً با ایجاد فرهنگ نوآوری در محیط کار است.

الحسن در مورد استراتژی های ملی که در حال حاضر در صنعت مراقبت های بهداشتی دیجیتال عربستان در حال اجرا است ، گفت: “من با تحسین کار بزرگی را دیده ام که CCHI در آموزش نسل بعدی رمزگذارهای پزشکی عربستان از طریق مشارکت های مثمر ثمر با بازیگران اصلی در بازار RCM انجام داده است. . علاوه بر انجمن های محلی و بین المللی متخصصان HIM. ”

الحسن افزود: “من نمی توانم ابتکار بزرگی را که SCHCS در همکاری با گروهی از مربیان و متخصصان برجسته سلامت الکترونیکی برای ایجاد چارچوبی مبتنی بر صلاحیت های انفورماتیک بهداشت سعودی در نظر دارد نادیده بگیرم.”

بسیاری از کشورهای جهان به سرعت در حال پیگیری تحول دیجیتال به عنوان یک اولویت ملی هستند ، زیرا همچنان نقشی اساسی در شکل گیری نحوه سازگاری دولت ها با فرصت ها و مدل های جدید بهداشتی ایفا می کند.

بر اساس گزارش Deloitte در مورد تحولات ملی در خاورمیانه ، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در حال برداشتن گامهایی برای ایجاد بهترین روشهای بین المللی و استفاده از فرصتهای تبدیل به مدلهای دیجیتالی هستند و الگویی قوی برای ارائه خدمات نوآورانه هستند.

الحسن اعتراف می کند: “ابتکارات توسعه نیروی کار انگلستان در واقع برای کشورهای دیگر به ویژه در مناطق MENA و شورای همکاری خلیج فارس الگویی است.”

“علی رغم دستاوردهای بزرگ در سالهای اخیر در توانمندسازی استعدادهای جوان و بسیار تحصیل کرده به طور کلی و به ویژه زنان به ویژه برای تحریک موج قابل توجه تحول سلامت دیجیتال ، وضعیت فعلی ابتکارات توسعه نیروی کار غیر انتفاعی هنوز جای کار برای برای پیشرفت.

“من فکر می کنم ما باید از آزمایش های جالب بین المللی مانند آکادمی دیجیتال NHS در انگلیس و برنامه های صدور گواهینامه توسعه یافته توسط HISA در استرالیا بیاموزیم.”

شما می توانید درباره HIMSS & Health 2.0 خاورمیانه و در مورد آخرین اخبار و رویدادها از این رویداد بیشتر بدانید اینجا.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes