Memorial Health از چت ربات ها برای بهبود تجربه بیمار ، ساده سازی فرآیندهای کار استفاده می کندMemorial Health System ، مستقر در اسپرینگفیلد ، ایلینوی ، معتقد است که امروزه یکی از چالش های اساسی صنعت بهداشت ، یافتن راه هایی برای بهبود ارتباطات و تعامل با بیماران است. ممکن است بهداشت و درمان یک تجارت باشد ، اما در نهایت این مربوط به افراد است و نمی توان انتظار داشت که هیچ کاری انجام شود مگر اینکه آنها راهی برای تعامل موفقیت آمیز و تعامل با بیماران در طول زمان از راه های معنی دار و ماندگار داشته باشند.

مشکل

جی روشارت ، رئیس گروه سرپایی MHS در Memorial Health System ، گفت: سیستم های بهداشتی درمانی بیمارستان در معرض خطر کالایی شدن در دنیای مراقبت های مبتنی بر ارزش هستند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

وی توضیح داد: “از نظر تاریخی ، مراقبت های بهداشتی برای تأمین مراقبت ها به تعاملات پراکنده و فردی متکی بوده است و این دیگر کافی نیست.” “در مورد مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی صحبت های زیادی وجود دارد و چندین شرکت بزرگ و موفق مصرف کننده با استفاده از شجره نامه خود مشتریان را درگیر تلاش می کنند تا گزینه جدیدی در مراقبت های بهداشتی به بیماران ارائه دهند.”

وی افزود: در حالی که مراقبت های محلی از سوی ارائه دهندگان مبتنی بر جامعه ممکن است به نفع بیماران باشد ، بیماران تحمل محلی و “باستانی” را نخواهند داشت. وی گفت ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی باید در مورد چگونگی ایجاد روابط پایدار و معنی دار با جمعیت بیمار خود تجدیدنظر کنند و تنها راه دستیابی به این هدف در مقیاس وسیع فناوری است.

سیستم مراقبت های بهداشتی Memorial با چالش های مشابه سایر ارائه دهندگان عمده مواجه است. او در طیف وسیعی از مراقبت ها به صدها هزار بیمار خدمت می کرد ، اما مجبور بود راهی برای ارتباط و برقراری ارتباط از راه های مختلف پیدا کند.

روشارت تأکید کرد: “فناوری به تنهایی کافی نیست.” “کاربران امروز ابزار ساده ، هوشمند و موبایلی می خواهند. شما نمی توانید برای بارگیری برنامه ای به بیمار اعتماد کنید و رمز عبور دیگری را به خاطر بسپارید. موفقیت نیاز به راه های زیادی برای همکاری با یکدیگر در سیستم عامل های مختلف برای اتصال و تعامل بیماران دارد. ما به 90٪ نیاز داریم سطح استفاده از فناوری ، نه 9٪. “

پیشنهاد

برای کمک به این چالش ، سیستم Memorial Health System برای اتوماسیون سلامتی شخصی و ویزیت های شخصی به LifeLink ، ارائه دهنده فناوری گفتگوی مبتنی بر هوش مصنوعی ، متوسل شد.

روشارت گفت: “ما مصمم بودیم که یک راه حل فناوری پیدا کنیم که بتواند جمعیت زیادی از بیماران را در مقیاس قابل انعطاف کافی برای اتوماسیون صدها گردش کار مختلف بیمار و چیزی ساده جذب کند.”

LifeLink یک بستر فناوری فراهم می کند که از پیام فوری برای تعامل با بیماران در دستگاه های تلفن همراه آنها استفاده می کند. ربات های گفتگوی تعاملی به عنوان دستیار دیجیتال برای بیماران عمل می کنند و برای کمک به آنها در هدایت طیف وسیعی از وظایف بهداشتی ، از برنامه ریزی قرار ملاقات ها تا بررسی ویزیت ها و همچنین اطمینان از پیروی از برنامه های ارجاع آنها ، طراحی شده اند.

روشارت گفت: “مهم است که بیماران برای تعامل با ربات های گفتگوی LifeLink در یک محیط امن و سازگار با HIPAA ، نیازی به بارگیری برنامه یا یادداشت رمز عبور ندارند.” “این فناوری برای ادغام با EHR طراحی شده است ، و امکان شخصی سازی سطح انتظار بیمار را فراهم می آورد. Chatbots از بیمار ، سابقه وی ، تاریخ های اصلی ، نسخه ها و غیره اطلاع دارد.”

روشارت گفت ، انعطاف پذیری سیستم عامل LifeLink برای سیستم بهداشتی Memorial مهم است.

وی توضیح داد: “م componentsلفه های گردش کار ، مانند برنامه ریزی ، تأیید قرارها ، یادآوری ها ، پر کردن فرم ها ، غربالگری و آموزش ، ساخته شده و آزمایش شده اند.” “هر راه حل نیز قابل تنظیم است ، بنابراین می تواند به سرعت مورد استفاده قرار گیرد تا از روش های منحصر به فرد ما برای برنامه ریزی و یا نیازهای فرم خاص ما پشتیبانی کند. به عنوان مثال ، هنگامی که همه گیری COVID-19 رخ داد ، ما یک درایو مکالمه داشتیم که از طریق از LifeLink ، حدود یک هفته. “

دیدار با چالش

Memorial Health System اولین مراحل فن آوری مکالمه را بر آنچه روژارت به عنوان سه حوزه مهم با حجم بالا و ارزش بالا توصیف کرده متمرکز می کند.

ابتدا ، در ماه مارس سال 2020 ، سیستم مراقبت های بهداشتی برای بررسی بیماران و ارزیابی ریسک برای COVID-19 چت بات را راه اندازی کرد. در روزهای ابتدایی همه گیری ، تیم های دسترسی بیمار و مراکز اورژانس مملو از بیمارانی بودند که نگران بودند ممکن است ویروس کرونا داشته باشند.

Chatbots به عنوان اولین خط ارزیابی شخصی بود که اطلاعات را به دست می آورد و 24 ساعت شبانه روز پاسخ و راهنمایی به بیماران ارائه می دهد. این امر به کارمندان کمک می کند تا با کاهش 25 درصدی حجم تماس های ورودی ، روندهای پذیرش را در اولویت قرار دهند و همچنین به بیماران آرامش خاطر می بخشند.

دوم ، سیستم مراقبت های بهداشتی بر مجازی سازی اتاق انتظار برای پزشکان و متخصصان مراقبت های اولیه متمرکز است. Rosjart گفت: الزامات فاصله گذاری اجتماعی COVID-19 اولویت این امر است ، اما تجربه در اتاق انتظار چیزی است که هنوز هم باید تغییر کند.

وی گفت: “كل مفهوم اتاق انتظار تجربه بیمار پسند نیست.” “چت بات های LifeLink فرم های پذیرش و مراحل ثبت نام را قبل از قرار ملاقات از طریق چت بات دیجیتالی می کنند. هنگامی که بیماران برای قرار ملاقات خود می رسند ، تا زمان آماده شدن اتاق معاینه در خارج از مرکز می مانند و سپس زمان ورود به آنها با پیام کوتاه هشدار داده می شود. “

وی افزود: این قابلیت جدید با از بین بردن نیاز به نشستن در یک اتاق انتظار پر از سایر افراد بالقوه بیمار ، غیبت را کاهش می دهد ، فرایندهای باطن را بهبود می بخشد و بیماران را شادتر می کند.

سوم ، سیستم بهداشتی Memorial روند ارجاع پزشک به یک متخصص مراقبت های اولیه را خودکار می کند.

روشارت توضیح داد: “به جای اینکه یک دستورالعمل روی کاغذ به بیمار بدهد ، دستیار دیجیتال با بیمار تماس می گیرد و به او کمک می کند تا با متخصص مناسب قرار ملاقات بگذارد. “این آغاز یک برنامه ماندگاری گسترده تر است که ما در نهایت با فناوری فراخوانی به طور کامل خودکار خواهیم کرد.”

برای بیماران مهم است که هنگام انجام قرار ملاقات ، برنامه های سلامتی ، داروها و رفتارشان برنامه های خود را دنبال کنند. دستیار گفتگوی دیجیتال بهترین راه برای دستیابی ، ارتباط و یادآوری افراد برای مراقبت از خود است. روشارت می گوید ، این بخش بزرگی از آینده مراقبت های بهداشتی است.

نتایج

“هنگامی که شما در مورد نتایج درگیری بیمار صحبت می کنید ، مهمترین مسئله این است که چقدر خوب کار می کنید [with] روشارت گفت: “رسیدن و ارتباط با بیماران.” همه فرم ها به صورت دیجیتالی قبل از رسیدن به قرار ملاقات خود هستند؟ “

وی افزود: از آنجا كه بیماران از فن آوری برای انجام وظایفی كه قبلاً از سوی كارمندان خواسته شده بود استفاده می كنند ، سیستم مراقبت های بهداشتی شروع به وارد كردن سایر كارآیی های فرآیند بالقوه قابل توجهی می كند كه فقط در حال حاضر نشان می دهند ،

وی گفت: از آنجا ، ما بازده سرمایه گذاری را کنترل می کنیم. “به عبارت ساده ، چت بات ها سطحي از مقياس را فراهم مي كنند كه در غير اين صورت نياز به سرمايه انساني دارد. پس انداز ما در FTE هزينه هاي آن بسيار بيشتر از هزينه هاي كار كردن يك چت بات است.”

علاوه بر این ، سیستم مراقبت های بهداشتی بیشتر تلاش خود را بر روی نتایج پیرامون چگونگی کمک این مکالمات با بیماران در ایجاد وفاداری به سیستم مراقبت های بهداشتی متمرکز می کند. روشارت گفت: مدل قبلی تمرکز ساده بر تجربه بیمار هنگام بازدید از پزشک یک یا دو بار در سال برای افزایش وفاداری کافی نبود.

وی گفت: “ما به نقاط اتصال و فرصتهای تعامل بیشتری نیاز داریم كه با استفاده از فناوری آسان برای ایجاد وفاداری با موفقیت همراه است.”

نکاتی برای دیگران

روشارت توصیه کرد: “شما باید در نظر بگیرید که برای به دست آوردن این فناوری توسط بیماران چه کاری لازم است.” “ساختن این بدان معنا نیست که آنها خواهند آمد – به ویژه هنگامی که شما در مورد جذب جمعیت گسترده و متنوع بیمار صحبت می کنید. یکی از مواردی که ما را به صحبت در مورد فناوری ترغیب کرد ، استفاده آسان بود. اگر می توانید صحبت کنید ، می تواند از آن استفاده کند. “

خبر خوب این است که اکثر بیماران در حال حاضر یک تلفن هوشمند دارند ، بنابراین از یک طرف ، آنها یک مینی کامپیوتر در جیب خود دارند که هر روز ساعت ها را سپری می کنند.

وی افزود: از طرف دیگر ، این استراتژی نیازی به بارگیری برنامه دیگری برای تلفن همراه ندارد. “بیش از 300،000 برنامه بهداشتی وجود دارد و بیشتر آنها استفاده نمی شوند. اگر می توانید راهی برای تعامل کاربر تلفن همراه با ویژگی های داخلی تلفن هوشمند مانند مرورگرهای وب و پیام کوتاه پیدا کنید ، احتمال استفاده واقعی از این فناوری برای بیماران افزایش می یابد. “

سرانجام ، به دنبال انعطاف پذیری در راه حل باشید ، وی پیشنهاد داد. به گفته وی ، فن آوری مکالمه در ظاهر بسیار ساده و ابتدایی به نظر می رسد ، اما در زیر خط آب یک چارچوب فناوری نسبتاً پایدار قرار دارد که برای دستیابی به این هدف لازم است.

وی گفت: “اگر در تصمیم گیری از بیمار خواسته شود” Y “را برای پذیرش قرار ملاقات یا” N “را برای امتناع بنویسد ، این محاوره نیست و احتمالاً انتظارات را برآورده نخواهد كرد.” “اپل و آمازون در حال راه اندازی نوار مکالمه با سیری و الکسا هستند. و گرچه این نوع تعامل مکالمه مبتنی بر زبان از سالها پیش در بهداشت و درمان وجود داشته است ، ما می توانیم بهتر از Y و N عمل کنیم.

روشارت گفت: مکالمات خوش ساخت برای بیشترین زمان مراقبت های بهداشتی آماده هستند ، اما مهم است که دقیقاً به چگونگی پیشرفت تجربه مصرف کننده دقت کنیم.

وی در پایان گفت: “به سادگی با از بین بردن صف های نگهداری تلفن ، کلیپ بورد ، لیست انتظار ، گذرواژه ، پیچیدگی و موانع اجرایی ، مراقبت های بهداشتی می تواند یک گام بزرگ برای بیماران باشد.” “و هنگامی که بیماران شروع به پذیرش این فناوری می کنند ، پس انداز چند میلیون دلاری را در پسماندهای عملیاتی و هزینه های اضافی مشاهده خواهیم کرد.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes