Medsphere Systems سیستم های Micro-Office را به دست می آوردMedsphere Systems برای بهبود ارزش و قابلیت استفاده از راه حل ها و خدمات فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی Medsphere ، سیستم های Micro-Office را در دست اقدام دارد.

چرا مهم است

با بیش از 30 سال تجربه فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ، سیستم های Micro-Office بر ایجاد فناوری بین آنها متمرکز است که عملکرد سیستم عامل ها و برنامه های مختلف را به سود مدیران ، پزشکان و بیماران ساده می کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

سبد محصولات آن شامل چندین رابط برای بهبود ارتباطات و ادغام بین راه حل ها است. ابزارها و استراتژی های مهاجرت سیستم برای روان سازی و تسریع انتقال از یک سیستم به سیستم دیگر. و دروازه ارتباطات بیمار ، یک سیستم جامع و مدولار که سازمانهای بهداشتی را قادر می سازد تا به طور م effectivelyثر با بیماران ارتباط برقرار کنند.

Medsphere گفت: گستره نمونه کارها از راه حل ها و خدمات به وضوح ارزش راه حل های ارائه شده توسط سیستم های Micro-Office را نشان می دهد. سیستم های الکترونیکی سوابق پزشکی Medsphere در مراکز بستری حاد و روان ، یک مرکز سرپایی و اتاق های اورژانس خدمت می کنند.

بسته مدیریت چرخه درآمد این شرکت برای بهبود عملکرد مالی در کلیه مراکز درمانی طراحی شده است. مدسفر گفت ، و بخش مشاوره و برون سپاری Phoenix Health خدماتی را ارائه می دهد که بسیاری از بیمارستان ها به آنها نیاز دارند اما در دریافت آنها مشکلی دارند.

حتما بخوانید:
XU7P موتور جدید پژو پارس چه مشخصاتی دارد؟

گرایش بزرگتر

خرید سیستم های Micro-Office آخرین اقدام Medsphere برای گسترش پیشنهادات این شرکت است. در سال های اخیر ، Medsphere از طریق خریداری ChartLogic ، ارائه دهنده راه حل های IT سرپایی ، Phoenix Health Systems ، ارائه دهنده خدمات مشاوره و برون سپاری IT فناوری اطلاعات ، Stockell Healthcare ، توسعه دهنده سیستم های مدیریت درآمد و سیستم اطلاعات اضطراری Wellsoft ، به طور پیوسته رشد کرده است.

با حرکت به جلو ، Micro-Office Systems نام خود را با تغییر دهنده “A Division of Medsphere” حفظ خواهد کرد.

در حال ضبط

ایرسپ لیختن والد ، رئیس و مدیر عامل شرکت Medsphere ، گفت: “کل صنعت فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی ، با تعداد محصولات موجود ، تا جایی پیشرفت می کند که بافت همبند تقریباً به اندازه عضله و استخوان مهم است.” “حتی وقتی IT مراقبت های بهداشتی در ابتدای راه بود ، سیستم های Micro-Office ارتباطات بین سیستم عامل ها را بهبود بخشید و سیستم های محلی را برای همه کاربران بهتر کار کرد.”

“واقعیت این است که برخی از بیمارستان های ثروتمند و سیستم های مراقبت های بهداشتی توانایی خرید بیشتر یک بستر کامل از یک ارائه دهنده واحد را دارند ، اما این لزوما بهترین روش برای تحصیل نیست و مطمئنا در دسترس همه سازمان های بهداشتی نیست”. مدیر عامل آفیس سیستم ها ، نورمن افریمسون. “ما معتقدیم که رویکرد Medsphere برای اتصال موثر فناوری پایدار برای ایجاد بستری که همه فروشندگان بتوانند از آن استفاده کنند ، روز پیروز خواهد شد ، به همین دلیل ما در آن شرکت داریم.”

حتما بخوانید:
HHS ابزار محلی سازی آنتی بادی COVID-19 را راه اندازی می کند

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید