[ad_1]

بیمارستان های پزشکی GCC در آخرین دوره جوایز دیجیتال MENA (خاورمیانه و شمال آفریقا) در رده بهداشت و درمان قرار گرفتند.

در بیانیه آمده است ، Medcare به عنوان ارائه دهنده پیشرو خدمات بهداشتی خصوصی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) شناخته می شود ، جایزه “بهترین استفاده از بهداشت دیجیتال” را برای ربات چت هوشمند خود برنده شده است.

به گفته گروه بهداشت ، عامل هوش مصنوعی مکالمه دو زبانه (انگلیسی و عربی) “AI” اولین چت ربات در نوع خود در صنعت بهداشت است که می تواند انتصابات پایان به انتها را بدون نیاز به مداخله انسانی مدیریت کند. عامل “. این برنامه – که مدیریت قرار ملاقات را خودکار می کند ، علائم بیمار را تجزیه و تحلیل می کند و به طور خودکار به برنامه پزشکان دسترسی پیدا می کند – توسط متخصصان هوش مصنوعی Blue Logic Digital مستقر در دبی برای Medcare ایجاد شده است.

آندره داود ، مدیرعامل بیمارستان های مدکری گفت: “Medcare همیشه راحتی بیماران ما را به عنوان یک هدف اصلی در تمام برنامه های رشد خود دارد و این حتی در ابتکارات تحول دیجیتال از اهمیت بیشتری برخوردار است.” “همانطور که ما مراحل رزرو وقت خودکار را انجام می دهیم ، برای ما مهم است که chatbot مسافرت نسبی و جذاب مشتری را که بیماران ما هنگام تعامل با Medcare تجربه می کنند ، حفظ کنند.

“تیم Blue Logic Digital دو عامل ارتباطی دو زبانه – لئو و میرا – را فراهم کردند که با دید ما مطابقت داشتند تا آواتارهای انسانی را ارائه دهند که از ترجیحات بیماران ما برای رزرو آنلاین در کمتر از یک دقیقه پشتیبانی می کند.”

چرا مهم است

امارات متحده عربی یکی از بزرگترین مجریان هوش مصنوعی در منطقه است که طی ده سال گذشته در کل 2.15 میلیارد دلار (1.6 میلیارد پوند) سرمایه گذاری کرده است. طبق گزارش بلوغ هوش مصنوعی در خاورمیانه و آفریقا (MEA) ، یک مطالعه در سال 2019 به سفارش مایکروسافت و توسط ارنست و یانگ انجام شد ، این کشور را به دومین سرمایه گذار بزرگ فناوری در منطقه تبدیل می کند ، اولین کشور پادشاهی عربستان سعودی است عربستان

“وقتی ما شرکت هایی با بلوغ بالای هوش مصنوعی را مطالعه می کنیم ، مشخص می شود که این فناوری مستقیماً توسط خود مدیران عامل مدیریت می شود. این سطح بالای مشارکت معمولاً منجر به سرمایه گذاری بیشتر در زمینه هوش مصنوعی ، پذیرش گسترده تر و استقرار موفق تر می شود. “گفت سید هاشیش ، مدیر کل وقت مایکروسافت خلیج فارس.

طبق PWC ، انتظار می رود خاورمیانه 2٪ از کل مزایای جهانی AI تا سال 2030 – معادل حدود 320 میلیارد دلار (241 میلیارد پوند) باشد.

در این گزارش آمده است: “به طور مطلق انتظار می رود كه بیشترین سود متعلق به عربستان باشد ، جایی كه انتظار می رود هوش مصنوعی بیش از 135.2 میلیارد دلار در سال 2030 به اقتصاد ، معادل 12.4٪ تولید ناخالص داخلی كمك كند. به طور نسبی انتظار می رود که امارات متحده عربی تا سال 2030 بیشترین تأثیر نزدیک به 14٪ از تولید ناخالص داخلی را ببیند. [$96bn]. “

وی افزود که بقیه شورای همکاری خلیج فارس – یا “GCC4” بحرین ، کویت ، عمان و قطر – تا سال 2030 شاهد کمک 45.9 میلیارد دلاری (34.6 میلیارد پوند) هوش مصنوعی خواهیم بود که 8 است ، 2٪ از تولید ناخالص داخلی. در همین حال ، در شمال آفریقا ، مصر با 42.7 میلیارد دلار (32.2 میلیارد پوند) یا 7.7٪ از تولید ناخالص داخلی ، بزرگترین سرمایه گذار خواهد بود.

در حال ضبط

وی گفت: برای بیمارستان های Medcare ، از زمان راه اندازی chatbot خود در آوریل 2019 ، لئو و میرا بیش از 85،000 معامله و همچنین افزایش قابل توجهی در بهره وری مرکز تماس داشته اند ، وی افزود: “چندین راه حل دیجیتال دقیق [are] در راه رسیدن به بلوغ ».

جاناک ساردا ، مدیرعامل Blue Logic نتیجه گیری کرد: “موفقیت بازتاب آشکاری از تلاش و اشتیاق ما است. ما خوشحالیم که کار دیجیتال ما به رسمیت شناخته شده است ، زیرا هر دستاورد ما را الهام می دهد تا از مرزهای خود در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین عبور کنیم.

“ما از Medcare متشکریم که به ما اعتماد کرده و به ما فرصت نوآوری داده است.”

[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir