Lyft می گوید دسترسی به واکسن COVID-19 را حفظ خواهد کردروز سه شنبه ، Lyft اعلام کرد که برای تسهیل سفر به سایت های واکسیناسیون با سازمان های بهداشتی مانند Anthem ، Epic ، Centene ، One Medical ، Modern Health و سایر شرکت ها همکاری خواهد کرد.

طبق گفته این شرکت ، مسافرت از طریق چندین کانال تسهیل می شود: Lyft Healthcare ، که با سیستم ها و برنامه های بهداشتی برای انتقال بیماران به ملاقات های پزشکی و از طرف آنها مشارکت دارد و LyftUp ، که به شرکای شرکت اجازه می دهد اعتبار سفر را اهدا کنند.

گیل کی بودرو گفت: “با توجه به اینکه واکسن مورد انتظار در حال حاضر در سراسر کشور توزیع می شود ، ما خوشحالیم که به Lyft و دیگر شرکای اصلی پیوستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آسیب پذیرترین مصرف کنندگان در کشور ما امکان دریافت واکسن را دارند.” ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سرود ، در بیانیه ای.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

چرا مهم است
سوالات همچنان حول تدارکات توزیع واکسن است زیرا کارکنان بهداشتی درجه یک شروع به تلقیح علیه ویروس کرونا می کنند.

با پیش بینی مراحل آینده ، برخی از شرکت ها شروع به تدوین برنامه هایی درباره چگونگی دریافت بهتر واکسن در آغوش عموم مردم می کنند.

به گفته لیفت ، هدف اصلی این کمپین تأمین 60 میلیون سفر به و از سایت های واکسیناسیون برای افرادی است که ممکن است با موانع حمل و نقل یا لجستیک روبرو شوند.

این شرکت خاطرنشان می کند که شبکه حمل و نقل Lyft می تواند دسترسی به مراقبت از افرادی را که به طور متناسب تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند ، فراهم کند ، از جمله اعضای جمعیت آسیب پذیر که برای توزیع زود هنگام واکسن در اولویت قرار خواهند گرفت. (لیفت بلافاصله به درخواست های مربوط به نظر درباره اقدامات دسترسی معرفی شده برای سواران معلول پاسخ نداد.)

علاوه بر بودجه مستقیم برای پیاده روی ، لیفت می گوید که شرکای سازمانی از مشتریان و شبکه های عضو خود برای تبلیغ مشارکت های فردی در این کمپین استفاده می کنند و شرکای جامعه وام های نیازمندان را هدف قرار می دهند.

مگان کالاهان ، معاون رئیس Lyft Healthcare ، در بیانیه ای گفت: “ما تخمین می زنیم که 15 میلیون آمریکایی برای رسیدن به سایت های واکسیناسیون با مشکلات حمل و نقل روبرو خواهند شد. این جایی است که Lyft می تواند چیزی را تغییر دهد.”

گرایش بزرگتر

کالاهان در اوایل این ماه به Health IT News گفت که انتظار دارد تأثیر واکسن و انتشار آن پایدار باشد. وی همچنین گفت که لیفت “با سیاستمداران در مورد دستیابی اولویت دار به واکسن صحبت می کند”.

Rideshare در ماه های اخیر موارد مختلفی را در زمینه سلامت دیجیتال ایجاد کرده است ، با Lyft Uber ، رقیب ، خدمات تحویل نسخه در ماه آگوست و Lyft و Uber به ترتیب با Epic و Cerner ادغام می شوند.

در حال ضبط

کالاهان گفت: “دسترسی به حمل و نقل مطمئن مانع اصلی مراقبت از میلیون ها آمریکایی در سراسر کشور است.” زندگی تنها ، کارگران کم درآمد و والدین با فرزندان خردسال. “

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes