Luma Health ابزارهای جدیدی را برای تسریع برنامه های واکسیناسیون علیه COVID-19 راه اندازی می کند


سلامتی لوما، ارائه دهنده یک بستر نامزدی برای بیماران ، مجموعه جدیدی از راه حل ها را ارائه می دهد که امکان تحویل سریع و عملیات پایان به پایان واکسن را فراهم می کند.

چی شد

سلامتی لوما راه حل واکسیناسیون COVID-19 به این منظور طراحی شده است که سازمان های بهداشتی درمانی می توانند به سرعت راهکارهای آموزش ، اجرا و تجویز واکسن های COVID-19 را در یک سفر کامل بیمار پیاده و اجرا کنند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

واکسیناسیون بیماران در برابر COVID-19 به سطح بسیار بالاتری از آموزش لجستیک نسبت به واکسنهای اساسی مانند سرخک نیاز دارد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید فعالانه برای نیازهای گزارش CDC ، هماهنگی حمل و نقل ، آموزش کارکنان و ذخیره سازی واکسن برنامه ریزی کنند و باید حتی پیش از رسیدن واکسن به آستانه ، با دستورالعمل های دولت محلی که همیشه در حال تغییر هستند ، همگام شوند.

“استفاده از واکسن و انطباق با آن قوی ترین سلاح ما در مبارزه با COVID-19 است. هنوز هم هماهنگی و ابلاغ صلاحیت واکسیناسیون ، دسترسی و برنامه ریزی یک کار عظیم است.”

Aditya Bansod ، Luma Health

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی نیز باید به طور مثر با بیماران درگیر شوند. آنها باید در مورد ایمنی واکسن بیاموزند ، قرار ملاقات های واکسن را تعیین کنند و اهمیت پیروی از دوز دوم را اعلام کنند.

پلتفرم تعامل بیمار انتها به انتها عملیات واکسن COVID-19 را ساده کرده و از طریق ویژگی های زیر تجربه بیمار را بهبود می بخشد:

  • آموزش بیمار. راه حل پیام Luma Health به ارائه دهندگان کمک می کند تا بیماران را در دسترس بودن واکسن ، واجد شرایط بودن و مهلت تجویز به طور فعال آگاه کنند. به آنها کمک می کند تا ضمن کاهش تماس های دریافتی ، با مشکلات واکسن مقابله کنند.

  • پروجکشن و رضایت. راه حل پذیرش بیمار همراه از طریق مطالعات خودآزمایی سفارشی ، بررسی صلاحیت بیمار را به طور خودکار انجام می دهد. پس از بررسی ، فرمهای پذیرش رضایت بیمار را لغو می کنند و سپس PHI لازم را برای شروع سفر واکسیناسیون بیمار جمع می کنند.

  • برنامه ریزی. راه حل برنامه ریزی بیمار + راحتی ثبت خودکار آنلاین بر اساس گردش کار منحصر به فرد ارائه دهنده را به بیماران ارائه می دهد. ابزار Smart Waitlist در صورت لغو یا برنامه ریزی مجدد سایر بیماران ، اسلات های قرار ملاقات در زمان واقعی را ارائه می دهد.

  • یادآوری های انتصاب یادآوری های تعاملی خودکار چند زبانه و سازگار با HIPAA Luma Health به کاهش غیبت و حجم تلفن کمک می کند ، مدیریت لغوها را انجام می دهد و از آمادگی بیماران برای پاسخگویی به جریان های گفتگوی مبتنی بر هوش مصنوعی کمک می کند.

  • اسکان و واکسیناسیون. راه حل های Zero Contact Check-in و Waiting Room به بیمار امکان می دهد تا خود را ثبت نام کرده و آنها را از طریق اتاق انتظار مجازی با دستورالعمل های متنی خودکار انتقال دهد. ابزارهای سیار پذیرش بیمار می تواند به جمع آوری اطلاعات بیمه بیمار و گواهینامه رانندگی از قبل کمک کند تا تبادل فیزیکی در هنگام ملاقات ها به حداقل برسد.

  • پیگیری پیگیری. فرم های غربالگری بیمار از گیرندگان واکسن می خواهد که سلامتی خود را پس از انتصاب ارزیابی و کنترل کنند و افرادی را که دچار عوارض جانبی می شوند را راهنمایی کنند تا به شرط مراقبت پزشکی از آنها مراقبت های پزشکی مناسب را دنبال کنند.

  • یادآوری برای دوز بعدی. راه حل های یادآوری و یادآوری بیمار ، برنامه ای را در اختیار بیماران قرار می دهد و وقتی به آنها دوز تقویت کننده ای داده می شود ، نمایش داده می شود.

گرایش بزرگتر

ایالات متحده همچنان به تلاش خود برای تهیه واکسن علیه COVID-19 ادامه می دهد. این اولویت 1 برای دولت جدید بایدن است. بسیاری از شرکت های فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وظیفه خود را برای کمک به سرعت بخشیدن به کارها انجام می دهند.

خالد نعیم ، مدیر عامل شرکت و بنیانگذار Onfleet ، ارائه دهنده نرم افزار مدیریت زایمان در آخرین مایل ، اخیراً برخی توصیه های صریح را ارائه داده است که سازمان های بهداشتی هنگام توزیع واکسن باید در نظر بگیرند.

“از آنجا که کل جوامع سریعتر از آنچه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مدیریت می کنند ، به واکسیناسیون احتیاج دارند ، عملیات واکسن باید ساده و بهبود یابد ، در حالی که بار مراکز تماس و ارائه دهندگان کاهش می یابد.”

فاروق اجمل ، بهداشت رایان

در آینده ی نزدیک اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی مقاله این جزئیات در مورد: سایت های واکسن بیشتر ، آماده سازی سایت های موجود واکسن ، دسترسی به شناسه های واکسن و ادغام با یک شبکه بزرگتر است.

در حال ضبط

پذیرش و پایبندی به واکسن قوی ترین سلاح ما در مبارزه با COVID-19 است. هنوز هم هماهنگی و برقراری ارتباط در مورد واجد شرایط بودن واکسیناسیون ، دسترسی و برنامه ریزی یک وظیفه بزرگ است “. ما به سازمانهای مراقبت های بهداشتی کمک می کنیم تا در نقش اساسی سریع ، در مقیاس وسیع و تشویق کننده مطابقت بیمار در کل مراحل واکسیناسیون موفق شوند. “

“از آنجا که کل جوامع سریعتر از آنچه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند به واکسیناسیون احتیاج داشته باشند ، لازم است اقدامات واکسیناسیون ساده و در عین حال کاهش یابد [the] بار مراکز تماس و تأمین کنندگان ” فاروق اجمل ، مدیر فناوری اطلاعات در بهداشت رایان.

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes