Komodo Health Mavens را برای ایجاد یک بستر سلامت شرکت خریداری می کندKomodo Health ، ارائه دهنده ی یک بستر اطلاعاتی سلامت مستقر در نیویورک و سانفرانسیسکو ، این هفته اعلام کرد که Mavens را خریداری کرده است ، که ابزارهای مبتنی بر ابر را برای بیوتکنولوژی ، شرکت های دارویی بیماری های نادر فراهم می کند.

شرایط این معامله به اطلاع عموم نرسید ، اما مقامات شرکت گفتند که دور بودجه سری D کومودو 44 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

این سازمان ها در بیانیه ای اعلام کردند که این معامله منجر به ایجاد یک بستر شرکتی مبتنی بر داده برای علوم بهداشت و زندگی خواهد شد.

وب سان ، رئیس جمهور و بنیانگذار بهداشت کومودو ، در بیانیه ای گفت: “مشتریان از پلت فرم سازمانی مبتنی بر ابر ما بهره مند می شوند که دسترسی به مجموعه ای از نرم افزارهای ارائه شده توسط کارت سلامت پیشرو در صنعت ما را فراهم می کند.”

چرا مهم است

Komodo Health می گوید که کارت سلامت آن بیش از 320 میلیون بیمار ناشناس را ردیابی می کند ، سیگنال هایی از فعالیت بالینی را برای اطمینان از برقراری ارتباط به موقع بین مشتریان و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی فراهم می کند و به مصرف کنندگان امکان درک عمیق تری از بازار بالینی را می دهد.

جیسون پرستیناریو ، رئیس بهداشت و درمان نوشت: “ابزارهای امضا باید تصویری از سفر بیمار را فراهم كنند ، به پرداخت كنندگان اجازه می دهد گروه های جمعیتی را با یك تصویر جامع از سفر بیماران به عنوان مبنای پروفایل های خطر در مقایسه با گروه های مرتبط مقایسه و مقایسه كنند. راه حل هایی در Komodo Health ، در یک پست وبلاگ در ماه سپتامبر.

پرستیناریو ادامه داد: “این روش فراتر از خدمت به اعضای برنامه بهداشتی است – این در قلب شناسایی بیماران سالم و حفظ سلامت آنها است.”

کومودو می گوید ، با کسب برنامه های سازمانی Mavens ، این شرکت به مشتریان امکان می دهد بیماران را به طور موثرتری با درمان های نجات دهنده زندگی متصل کنند.

ارائه دهندگان اظهار امیدواری كردند كه این صنعت به سمت یك مدل داده بیمار مدار سوق پیدا كند و شركتهای سازمانی دیگر از متكی بر تجمع میراثی دست بردارند.

دکتر آریف ناتو ، مدیرعامل شرکت بهداشت کومودو و یکی از بنیانگذاران آن ، گفت: “خرید دارایی های داده ای خرد و گران قیمت ، راه حل های سفارشی و پروژه های مشاوره گران قیمت از گذشته است.”

گرایش بزرگتر

ارائه دهندگان فناوری اطلاعات برای بهداشت عمومی معمولاً برای پشتیبانی از نتایج بهتر بیمار و صرفه جویی در هزینه ، به داده ها و تجزیه و تحلیل می پردازند.

در دوره COVID-19 ، برخی از این سازمان ها برای شناسایی بیماران در معرض خطر بیشتر عوارض ویروس کرونا و گسترش آزمایشات ، گسترش یافته اند. اخیراً ، شرکت مستقر در کالیفرنیا 167 میلیون دلار در دور بودجه خود از سری D جمع آوری کرده و آزمایش و نظارت بر بهداشت عمومی را ارائه داده است.

در حال ضبط
پراساد Kanumyuri ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Mavens ، گفت: “ما از پیوستن به Komodo Health برای ایجاد راه حل نسل بعدی برای صنعت بسیار هیجان زده هستیم.”

کانومیوری ادامه داد: “با هم ، ما روش پشتیبانی شرکت های علمی از بیماران و ارائه دهندگان را تغییر خواهیم داد ، در نهایت از شدت بیماری در سراسر جهان می کاهیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد مراقبت های بهداشتی فناوری اطلاعات است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes