KLAS می گوید: Cerner ، Epic ، NextGen در استفاده از داده های بیمار خارجی پیشرو هستندگزارشی که این هفته توسط KLAS منتشر شد ، رتبه بندی NextGen Healthcare ، Cerner و Epic را برای قابلیت استفاده از داده های به اشتراک گذاشته شده برای بیماران از منابع خارجی بسیار رتبه بندی کرده است.

این گزارش بطور خاص بر پذیرش ارائه دهندگان حاد و سرپایی سوابق الکترونیکی سلامت و قابلیت استفاده از شبکه های ملی قابلیت همکاری Carequality و CommonWell Health Alliance متمرکز است.

“براساس انتظارات سازمان های بهداشتی و درمانی گزارش شده در اوایل سال 2019 ، KLAS انتظار داشت که از ارائه دهندگان بیشتری پیشرفت کند. با این حال ، برای مشتریان Allscripts، athenahealth، CPSI، eClinicalWorks، Greenway Health یا MEDITECH “، نویسندگان گزارش می نویسند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

چرا مهم است

همانطور که محققان KLAS در گزارش موازی این هفته نیز منتشر کردند ، پیوند CommonWell-Carequality از زمان تأسیس آن در سال 2018 بیشتر توسط سیستم های بهداشتی برای مراقبت های حاد و سرپایی مورد استفاده قرار گرفته است.

گزارش های KLAS ، NextGen ، Epic و Cerner از عمده ترین تأمین کنندگان EHR حاد و سرپایی ، تجربه استفاده قوی را فراهم می کنند ، به ویژه از نظر جریان داده های خارجی ، سازگاری داده ها ، مسائل آلرژی ، داروها و ایمن سازی (PAMI) ، کار جریان داده های آزمایشگاهی و یادداشت ها در مورد روند گردش کار.

NextGen قوی ترین عملکرد را داشت ، خصوصاً وقتی که صحبت از تکثیر داده های دارویی می شد – که همچنان ناامید کننده سازمان های تأمین کننده است.

“NextGen Healthcare تنها ارائه دهنده ای است که مشتریان گزارش کرده اند پیشرفت چشمگیری در این زمینه دارد. NextGen EMR قادر است داروهای تکراری را فیلتر کند ، حتی در صورت تطبیق نادرست (به عنوان مثال Tylenol در مقابل استامینوفن). در این گزارش آمده است ، گرچه راه حل های دیگر می توانند اطلاعات تکراری را علامت گذاری کرده و برخی از آنها را حذف کنند ، اما مشتریان می گویند این فرآیند اغلب هنوز بسیار دستی است.

اگرچه Epic و Cerner نتایج بالایی را برای تجربه کاربر نهایی و یکپارچه سازی به دست آورده اند ، اما مشتریان می گویند گام بعدی فروشندگان کاهش تکرار PAMI است.

به طور کلی ، سطح قابلیت استفاده برای CPSI و GreenWay Health کمترین بود.

تقریباً همه مشتریان athenahealth و Epic از اتصال CommonWell استقبال کرده اند ، در این گزارش Cerner و NextGen جهش در تعداد مشتریان زنده در طول 18 ماه گذشته را نشان می دهد.

محققان نوشتند: “علاوه بر این ، از طریق پیوند CommonWell-Carequality ، مشتریان Cerner می توانند با شرکای مبادله Epic به اشتراک بگذارند و به آنها دسترسی زیادی به داده ها را بدهند.”

MEDHOST آخرین ارائه دهنده اصلی EHR برای مراقبت های حاد است که نه به CommonWell و نه Carequality وابسته نیست.

و اگرچه Allscripts در سال 2013 عضو بنیانگذار CommonWell بود ، اما اولین مشتری خود را تا امسال متصل نکرد.

گرایش بزرگتر

در دسامبر 2018 ، KLAS اعلام کرد که برخی از سازمان های فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی همچنان برای شرکت در چارچوب های جدید قابلیت همکاری جذب می شوند.

در آن زمان ، همه رایج ترین ارائه دهندگان EHR ، به استثنای Allscripts و MEDHOST ، با CommonWell-Carequality وابسته بودند – “قرار دادن توانایی تبادل سوابق بیمار در دسترس مهمترین سازمانها و کلینیک های مراقبت ، بدون در نظر گرفتن اندازه و وضعیت مالی “

اکنون ، تقریباً دو سال بعد ، MEDHOST ارتباط برقرار نمی کند و Allscript فقط در نیمه دوم سال 2020 بهم متصل می شوند.

در این میان ، موانع دیگر برای همکاری با یکدیگر همچنان در نظر گرفته می شوند. در ماه اکتبر ، پروژه مراقبت از والدین ، ​​پروژه Sequoia ، اعلام کرد که در حال راه اندازی یک کارگروه جدید قابلیت استفاده از داده است که متمرکز بر ایجاد سه دستورالعمل برای اجرای الزامات قابلیت استفاده از داده برای یک ارائه دهنده ، یک ارائه دهنده خدمات بهداشتی و یک کاربر مراقبت های بهداشتی است. تبادل اطلاعات

در حال ضبط

محققان KLAS گفتند: “شبکه های ملی قابلیت مراقبت از مراقبت” و “اتحاد مشترک سلامت مشترک” به اصلی ترین وسیله تقسیم بایگانی بیماران بین سازمان های بهداشتی در ایالات متحده تبدیل شده اند. ” با این حال ، تعداد سازمان های متصل به این شبکه های پلاگین و بازی و قابلیت استفاده از داده های مشترک بسته به EMR مورد استفاده بسیار متفاوت است. “

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes