Kaiser Permanente با مایکروسافت ، Accenture به یک معامله ابری چند ساله می پردازدKaiser Permanente روز چهارشنبه اعلام کرد که ضمن ایجاد نوآوری های جدید با هدف بهبود تجربه کاربر و فروشنده ، با مایکروسافت و Accenture همکاری می کند تا فضای ابری خود را بسازد.

چرا مهم است
Kaiser Permanente با 12.4 میلیون عضو و بیش از 85000 پزشک ، انگیزه های زیادی برای یافتن راه هایی برای بهبود روش کار مراقبت برای همه آنها دارد.

گسترش آن در فضای ابری با هدف “فراهم آوردن یک تجربه دیجیتالی مناسب” برای هر دو گروه ، امکان نوآوری دیجیتالی چابک تر را فراهم می کند. به گفته قیصر ، نیاز به انعطاف پذیری متناسب با انتظارات جدید بیمار و الزامات جدید برای مراقبت مسئولانه ، همکاری با مایکروسافت و Accenture را به دنبال خواهد داشت.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

با مقیاس بخشیدن به تعدادی از ابتکارات جدید در بستر میزبانی Azure ، سیستم بهداشت و درمان می گوید که از مزیت رشد محاسباتی در ابر و تجزیه و تحلیل گسترده تر پشتیبانی تصمیم گیری برای تیم های مراقبت بهره می برد.

مقامات گفتند كه تمركز بر روي محرمانه بودن و امنيت بيشتر به موقع و شخصي بودن Kaiser Permanente است.

مدیرعامل Accenture ، جولی سویت در بیانیه ای گفت: “حرکت جسورانه Kaiser Permanente به سرعت و مقیاس به ابر مبتنی بر یک دهه سابقه نوآوری است.” “Kaiser Permanente با همکاری با Accenture و Microsoft برای اصلاح دارایی های دیجیتال و استفاده بیشتر از بینش و اطلاعات ، پزشکان و بیماران خود را قادر می سازد تا مراقبت ها را با داده های بیشتر و بهتر شخصی سازی کنند.”

حتما بخوانید:
دانلود بهترین کتاب های رایگان آنلاین!

گرایش بزرگتر
البته کایزر پرماننته از دهه ها پیش در زمینه فناوری و فرآیندها مبتکر بوده و سیستم زایمان یکپارچه مدت ها مدلی برای نوآوری در نتایج بیمار و تجربه اعضا بوده است.

از جمله اقدامات اخیر تحول وی ، آغاز برنامه “عملاً اول” بهداشت در سپتامبر گذشته بود – که باعث می شود telehealth به عنوان وسیله اصلی مراقبت (البته با امکان ویزیت پیگیری از افراد) فراهم شود.

سال گذشته همچنین بلوغ ورود دانشکده پزشکی جدید Kaiser Permanente ، Bernard J. Tyson ، که به عنوان یک دانشکده پزشکی قرن بیست و یکم متمرکز بر “مراقبت مبتنی بر داده” و آموزش دانش آموزان با استفاده از یک ابزار برجسته و واقعیت مجازی تصور شد ، مشاهده شد.

به نظر می رسد تغییر شکل مجدد در Kaiser Permanente یکی دیگر از مشارکت های ابری مهم در یک سیستم بهداشتی دیگر در سطح جهانی است: همکاری 10 ساله بین کلینیک Mayo و Google Cloud که بر استفاده از یادگیری ماشین در مجموعه گسترده ای از داده های سیستم بهداشت و درمان برای حل یک آرایه متمرکز است از موارد پیچیده استفاده این فرآیند در حال حاضر امکان بینش بالینی جدید در طی همه گیری را فراهم می کند.

در حال ضبط
جودسون آلتوف ، معاون اجرایی تجارت جهانی مایکروسافت گفت: “ارائه مراقبت های شخصی و مقرون به صرفه از طریق فناوری برای تأمین نیازهای میلیون ها نفر از اعضای کایزر دائمی در سراسر کشور حیاتی است.” “ما با همکاری با Kaiser Permanente و Accenture در حال کمک به پیشبرد صنعت مراقبت های بهداشتی به سمت آینده ابر محور هستیم که امکان مراقبت و پیشرفت بهتر در نوآوری را فراهم می کند.”

حتما بخوانید:
قیمت منو کافه کایان 2022

دایان كومر ، معاون ارشد كایزر و CIO موقت گفت: “این همکاری با دسترسی بیشتر تیم های مراقبتی ما به خدمات مبتنی بر ابر ، به Kaiser Permanente كمك می كند تا بتواند در خدمت بهتر اعضای خود باشد. .

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir