iPad برای سلامتی از راه دور می تواند به کاهش افسردگی در بیماران کمک کند


پاسادنا ، یک کلینیک میراث مستقر در کالیفرنیا ، بخشی از مرکز منابع پیری ، خدمات بهداشت روان را در سالمندان لس آنجلس به سالمندان بزرگ که دارای مشکلات بهداشتی قابل توجه و مداوم هستند ارائه می دهد.

مشکل

قبل از همه گیری COVID-19 ، بسیاری از خدمات در خانه های مشتریان یا سایر مناطق ارائه می شد. برای برخی که به دلایل مختلف نمی توانند خانه خود را ترک کنند ، جلسه آنها با پزشک خود یکی از معدود تعاملات اجتماعی زندگی آنها بود.

دیگران بدون امنیت چهار دیوار بی خانمان هستند. آنها توسط عناصر و خشونت بالقوه در خیابان تشویق می شوند. بسیاری از آنها مشکلات پزشکی زیادی دارند که زندگی آنها را بیشتر پیچیده می کند.

رابین ایست ، تحلیلگر مالی در کلینیک میراث فرهنگی ، گفت: “به همه این دلایل ، مشتریان ما در معرض خطر همه گیر COVID-19 هستند.” “ارائه خدمات برای آنها شخصاً باعث می شود كه آنها با وجود تمام احتیاطاتی كه كارمندان انجام داده اند ، در معرض خطر قرار بگیرند. با سفارش ماندن در خانه ، مشتریان بیش از هر زمان دیگری منزوی شدند.”

وی افزود ، چندین فعالیت اجتماعی که ممکن است در آنها شرکت کرده باشند دیگر گزینه نیستند. وی گفت ، ترس از ابتلا به COVID-19 مخلوط با انزوا علائم بهداشت روانی آنها را که در حال حاضر دشوار است کنترل می کند.

“برای اینکه بتوانم به طور متوسط ​​کاهش نشان دهم [in depression] برای همه مشتریان ، با توجه به اینکه ما جلسات شخصی بسیار کمی داشتیم ، این چیزهای زیادی در مورد قدرت درمانی از راه دور پزشکی می گوید. “

رابین شرق ، کلینیک میراث فرهنگی

وی توضیح داد: پزشکی از راه دور یک راه حل عالی برای حفظ تماس منظم درمانی است در حالی که خطر قرار گرفتن در معرض بالقوه را کاهش می دهد. “این به مشتریان این امکان را می دهد تا بدون به خطر انداختن سلامتی خود ، کمک لازم را دریافت کنند. بسیاری از مشتریان قبلاً هرگز از فناوری استفاده نکرده اند و هنگامی که یاد گرفتند چگونه از تماس ویدیویی استفاده کنند ، قادر به برقراری ارتباط با خانواده و دوستان بودند. پیدا کردن گروههایی که در آنها برای فعالیتهای اجتماعی ، تمرینات یا سرگرمیها شرکت کنند. و در مورد موضوعات مورد علاقه آنها بیشتر بیاموزید. “

کلینیک Heritage از سیستم های کنفرانس ویدیویی Doxy.me ، Zoom و Microsoft Teams برای تسهیل سلامت از راه دور استفاده می کند. از GrandPads و iPad برای سخت افزار استفاده می کند.

ایست گفت: “در ابتدای همه گیری ، ما همچنین از FaceTime و Duo برای کنار گذاشتن HIPAA استفاده کردیم.” “GrandPads مخصوصاً برای سالمندان ما بسیار مفید است ، زیرا از پشتیبانی فنی و طرح مناسب کاربر پسند برخوردار است که درک آن برای مشتریان آسان است.”

پیشنهاد

پزشکی از راه دور به موضوع انزوا و خطر قرار گرفتن در معرض درمان شخصی می پردازد.

ایست گفت: “با استفاده از Doxy.me ، iPad یا GrandPads ، مشتریان می توانند به طور منظم با پزشك خود در ایمنی خانه ببینند و صحبت كنند.” “جلسات تلفنی نیز یک گزینه است ، اما ارتباط شخصی بدون مولفه ویدیو به همان اندازه پایدار نیست.”

وی افزود ، GrandPads به ویژه مفید است زیرا پزشکان به بسیاری از افرادی که دستگاه هوشمند یا حتی ابتدایی ترین دسترسی به اینترنت ندارند ، خدمات می دهند.

مکان بازار

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان فن آوری و خدمات پزشکی از راه دور در بازار فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی وجود دارند. اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی اخیراً لیستی جامع از این تأمین کنندگان با توضیحات دقیق تهیه کرده است. برای خواندن این گزارش ویژه ، اینجا را کلیک کنید.

دیدار با چالش

ایست گفت: “تقریباً یک شبه ، چشم انداز تغییر کرد.” “بخش فناوری اطلاعات ما سخت تلاش می کند تا راه حلهای آسان و سازگار با HIPAA برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما پیدا کند. پزشکان همیشه از فناوری اسناد کارت الکترونیکی الکترونیکی استفاده کرده اند. علاوه بر این ، برخی جلسات و آموزشها به صورت الکترونیکی انجام می شد.”

وی گفت ، با این حال ، انجام فیلم درمانی برای همه آنها جدید است.

وی گفت: “تیم های ما به طور منظم برای عیب یابی ، به اشتراک گذاشتن مشاوره و یادگیری از یکدیگر ملاقات می کردند.” “تفاوت های ظریف ایجاد یا تقویت روابط درمانی از طریق ویدئو زمان می برد. پویایی آنها متفاوت بود. پزشکان همچنین مجبور بودند یاد بگیرند که چگونه به مشتریان کمک کنند تا مشکلات فنی اجتناب ناپذیری را که هر از چند گاهی بوجود می آیند ، انجام دهند.”

مشتریانی که بعضی از آنها حتی تلفن همراه هم نداشتند ، ناگهان مجبور شدند یاد بگیرند که چگونه از طریق رایانه لوحی یا تلفن هوشمندی که اخیراً به آنها داده شده با پزشک خود تماس بگیرند. این یک تغییر بزرگ بود.

وی توضیح داد: “کارکنان ما در حین انتقال از آنها پشتیبانی کردند و GrandPads پشتیبانی فنی را ارائه می دهد ، که برای مشتریانی که با سازگاری با فناوری جدید به کمک بیشتری نیاز دارند ، بسیار مفید است.” “به طور کلی ، کاملاً چشمگیر است که چگونه مشتریان توانسته اند خود را انطباق دهند و حتی فناوری را دریچه ای به دنیای بزرگتر با فرصت های تعامل اجتماعی بدانند که قبلاً در دسترس نبوده است.”

نتایج

PHQ-9 نتیجه ای است که علائم افسردگی را اندازه گیری می کند و کلینیک Heritage این اقدامات را هر شش ماه یکبار برای مراجعه کنندگان اعمال می کند.

East توضیح داد: “در سراسر آژانس ، مقایسه PHQ-9 از ژانویه تا ژوئن 2020 و از ژوئیه تا دسامبر 2020 ، میانگین تغییر در نمره PHQ-9 افت 1.73 است ، که نشان دهنده کاهش جزئی علائم افسردگی است”.

“بدیهی است برخی از مشتریان در اواخر سال علائم بیشتری داشتند ، زیرا وضعیت انزوا با COVID-19 حتی برای عاطفی ترین افراد ما نیز چالش برانگیز است. اما با توجه به اینکه تعداد بسیار کمی داریم ، می توان کاهش متوسطی را برای همه مشتریان نشان داد. جلسات شخصی ، در مورد قدرت درمانی پزشکی از راه دور چیزهای زیادی می گوید. “

استفاده از صندوق های جایزه FCC

در سال 2020 ، کلینیک میراث 41457 دلار از برنامه بودجه FCC برای استفاده از خدمات بهداشتی و تجهیزات برای درمان سالمندان در شهرستان لس آنجلس با مشکلات بهداشت روانی که تحت بیمه نیستند و اغلب کم درآمد هستند ، 41457 دلار دریافت کرد که بسیاری از آنها در شیوع Covid19 بی خانمان و به ویژه آسیب پذیر است.

“صندوق های Telehealth FCC به ما این امکان را داده است تا تعداد مشتریانی را که قادر به تهیه آنها با وسایل ، به ویژه iPad ها هستیم که برای ارتباط با پزشک خود استفاده می شود ، گسترش دهیم ، اما همچنین می تواند برای ارتباط با خانواده ، مطالعه آنلاین و یافتن سرگرمی “، نتیجه گیری شرق است.

وی افزود: “بیشتر مشتریان ما از دستگاهی برخوردار نبودند كه از طریق تماس تصویری بتواند به آن متصل شود ، بنابراین تله بهداشت FCC برای دستیابی سریع دستگاه ها به دست مشتریان مهم بود تا آنها بتوانند به درمان مورد نیاز خود برای سلامت روان ادامه دهند.”

توییتر: SiwickiHealthIT
به نویسنده ایمیل بزنید: bsiwicki@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes