InterSystems HealthShare را با قابلیت های پیشرفته FHIR به روز می کندInterSystems با قابلیت تجزیه و تحلیل جدید و اتصال به سرویس هایی مانند Apple Health ، آخرین نسخه از پلت فرم InterSystems HealthShare را منتشر کرده است.

چرا مهم است
این شرکت گفت ، HealthShare 2020.2 شامل API های جدید FHIR R4 است تا سازمان های بهداشتی درمانی بتوانند دسترسی گسترده ای به داده های بالینی ، داده های ارائه دهنده و دایرکتوری های موجود در نسخه جدید را داشته باشند. دسترسی به هنگام اورژانس بهداشت عمومی COVID-19.

نسخه جدید برای پاسخگویی به نیازهای سیستم های بهداشتی در طی یک بیماری همه گیر – از جمله تابلوهای تجزیه و تحلیل COVID-19 – طراحی شده است ، در حالی که نمایشگر بالینی آن آیکون های وضعیت آزمون اختصاصی COVID-19 و گزینه های نمودار را اضافه می کند – به تیم ها کمک می کند برای ردیابی و نظارت بر 19 بیمار COVID.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را یاد بگیرید. شروع کنید >>

به طور کلی ، پیشنهادات تجزیه و تحلیل جدید و پورتال های بهبود یافته برای پزشکان و بیماران امکان دسترسی آسان و استفاده از داده های جبران خسارت را برای ارائه دهندگان ، پرداخت کنندگان و داروخانه ها در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی فراهم می کند.

InterSystems می گوید که مدل داده HealthShare با مشخصات FHIR از راهنمای اجرای CARIN Alliance Blue Button 2.0 مقایسه می شود و از استانداردهای داده اصلی کارایی ایالات متحده v1 و استاندارد تبادل داده بیمار Da Vinci برای جستجو و استخراج.

حتما بخوانید:
قیمت میکسر و خردکن برقی در مصر

این شرکت خاطرنشان می کند که همراه با انتشار بسته HealthShare CMS Solution Pack ، HealthShare 2020.2 داده ها و پشتیبانی برنامه را برای کمک به سازگاری CMS و انطباق با قانون نهایی دسترسی به بیماران در اختیار مشتریان مراقبت های بهداشتی قرار می دهد.

گرایش بزرگتر
HealthShare 2020.2 و CMS Solution Pack تنها برخی از آخرین اطلاعیه های این شرکت است که همچنین به تازگی ابزار هماهنگی مراقبت از جامعه – که برای حفظ یک مدل ترکیبی از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی – برای دسترسی جهانی در انگلستان طراحی شده است را راه اندازی کرده است.

در اوایل سال جاری ، InterSystems با Imprivata همکاری کرد تا مشتریان خود را قادر به استفاده از بیماران TrakCare با یک بار ورود به سیستم و ابزار احراز هویت برای حفظ حریم خصوصی و امنیت بهتر و زمان ورود سریعتر کند.

در ماه اکتبر ، اعلام شد که Epic برای آخرین نسخه EHR خود از پلت فرم داده InterSystems IRIS استفاده می کند و به مشتریان مراقبت های بهداشتی دسترسی به مجموعه داده های بزرگتر را ارائه می دهد.

در حال ضبط
دون وودلاک ، معاون رئیس راه حل های بهداشتی در InterSystems ، در بیانیه ای گفت: “داده های سالم و تمیز قدرتمندترین ابزار در زرادخانه بهداشت است.” “دسترسی به اطلاعات به طور قابل توجهی تجربه کلی مراقبت را بهبود می بخشد – از دیدگاه بیمار ، ارائه دهنده خدمات و پرداخت کننده. HealthShare 2020.2 نقطه اوج همه چیزهایی است که ما امسال یاد گرفته ایم و به طور فعال با شرکا و مشتریان خود توسعه داده ایم تا اطمینان حاصل شود که داده ها در هر زمان و مکان مورد نیاز در دسترس هستند. “

حتما بخوانید:
درباره شرکت اینتکس بیشتر بدانید

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید