[ad_1]

این معامله می گوید که این افزایش امنیت ، محافظت از حریم خصوصی بیمار قوی تر و دسترسی آسان به داده های بالینی در سراسر مراکز بهداشتی درمانی را فراهم می کند ، Imprivata روز چهارشنبه اعلام کرد که FairWarning Technologies ، توسعه دهنده ابزارهای اطلاعاتی حریم خصوصی بیمار ، را به دست آورد. . شرایط معامله اعلام نشده است.

چرا مهم است
با افزودن FairWarning ، Imprivata اظهار داشت که قادر خواهد بود به مشتریان خود یک بستر هویت دیجیتال یکپارچه ارائه دهد که ترکیبی از کنترل دسترسی مبتنی بر نقش ، مدیریت هویت و محرمانه بودن داده ها باشد.

پلتفرم تشخیص تهدید داخلی FairWarning می تواند صدها منبع داده را مصرف کند – از سوابق الکترونیکی سلامت ، سیستم عامل های CRM ، سیستم های مدیریت منابع انسانی و موارد دیگر – و تجزیه و تحلیل تحلیلی ماشینی آن می تواند نقض احتمالی اطلاعات محافظت شده را شناسایی کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

آنالیزهای مختلف حریم خصوصی و ایمنی بیمار می تواند به افسران پیروی در مدیریت HIPAA و سایر الزامات ، محافظت از PHI و فعال کردن برنامه های شغلی شرکتی و مالی مهم کمک کند.

وی گفت: “ما هیجان زده هستیم كه FairWarning را به عنوان یكی از م strategyلفه های اصلی استراتژی خود برای تجزیه و تحلیل آینده و هویت دیجیتال قرار داده و می توانیم طیف وسیع تری از راه حل ها را از یك تأمین كننده متعهد به ارائه محصولات نوآورانه و تجربه مشتری با مشتری ارائه دهیم.” گاس مالزیس ، مدیر عامل شرکت Imprivata در بیانیه ای

اد هولمز ، مدیرعامل FairWarning گفت: “پلت فرم ما کاملاً در چارچوب هویت دیجیتال مراقبت های بهداشتی Imprivata متناسب است و تمرکز Imprivata را در ایجاد و دسترسی به هویت در گردش کار تنظیم شده کامل می کند.”

گرایش بزرگتر
طی سال گذشته ، Imprivata حضور خود را در بازار با خریدها و مشارکت های جدید ایجاد کرده است.

در ماه اکتبر ، این شرکت با Keyo روی یک اسکنر کف دست غیر لمسی کار کرد تا در شناسایی بیماران ضمن کاهش خطر انتقال COVID-19 ، به بیماران کمک کند.

مارس گذشته ، این برنامه با InterSystems ادغام شد تا ابزارهای ورود به سیستم و تأیید اعتبار واحد را کاهش دهد که زمان ورود را کاهش می دهد.

و در ژانویه ، Imprivata GroundControl Solutions را با نگاهی به نرم افزار مدیریت دستگاه های تلفن همراه سازمانی برای شرکت های بزرگ و کوچک مراقبت های بهداشتی به دست آورد.

در حال ضبط
روس برانزل ، مدیر عامل CHIME در بیانیه ارائه شده توسط Imprivata گفت: “سازمان های بهداشتی و درمانی نمی توانند قول محرمانه بودن داده های بیمار را بدهند بدون اینکه دید واضحی از هر یک از هویت ها و رفتارها در مورد آن هویت داشته باشد.” ما چه کسی و چه چیزی را گرد هم آورده ایم. این پاسخ واقعی به حریم خصوصی و امنیت بهداشت است. “

توییتر: MikeMiliardHITN
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: mike.miliard@himssmedia.com

Health IT News نشریه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir