IMC عربستان سعودی میزبان InterSystems TrakCare خواهد بودمرکز پزشکی بین المللی عربستان (IMC) به آخرین واحد بهداشتی در منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی (MENA) تبدیل شده است که InterSystems TrakCare را استفاده می کند. ارائه دهنده خدمات بهداشتی چند رشته ای – که به عنوان اولین عضو شبکه مراقبت های بالینی مایو در پادشاهی شناخته می شود – سیستم پرونده الکترونیکی پزشکی TrakCare (EMR) را در بیمارستان و کلینیک های خود در جده پیاده سازی خواهد کرد. این موارد شامل بیمارستان IMC ، کلینیک Petro Rabig ، اولین کلینیک ، مرکز Tadaui و اولین اسکن است.

میشل آموس ، مدیر عامل منطقه ای InterSystems گفت: “امروز ، بیشتر سازمان های بهداشتی درمانی به دنبال اتخاذ آخرین راه حل های فن آوری مراقبت های بهداشتی هستند زیرا آنها می دانند که این سرمایه گذاری به آنها کمک می کند تا مراقبت های امن تر ، سریع تر و کارآمدتری را ارائه دهند.” “IMC به عنوان یک بیمارستان خصوصی پیشرو در عربستان سعودی ، زمینه را برای پذیرش بیشتر بیمارستانهای خصوصی در پادشاهی در پادشاهی EMR فراهم می کند تا راه حلهای EMR مانند TrakCare را به عنوان خدماتی پذیرا کنند که به آنها امکان می دهد بدون متحمل شدن هزینه های هنگفت به اهداف خود برسند.”

علی ابی رعد ، مدیر امور خاورمیانه و هند در InterSystems ، افزود: “ما با این همکاری استراتژیک رد پای خود را در عربستان سعودی گسترش می دهیم. ما هیجان زده ایم که از IMC ، بیمارستان خصوصی پیشرو کشور ، در ساخت یک سیستم اطلاعاتی مراقبت های بهداشتی قوی برای ارائه خدمات پیشرفته و تجربه بهتر بیمار حمایت می کنیم.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تمایل یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل هایی پیدا کنید. شروع کنید >>

متن بزرگتر

محمد صدیکی ، مدیر ارشد اطلاعات IMC در توضیح دلیل پذیرش سیستم EMR ، گفت که “TrakCare در IMC تمام داده های بالینی ، اداری و مالی ما را در یک برنامه ادغام می کند. به خصوص ماژول جامع مدیریت چرخه درآمد ، که ثابت می کند بازیکنی است که اتوماسیون بسیاری از فرایندهای عملیاتی را تغییر می دهد. “

وی ادامه داد: “علاوه بر این ، راه حل ما این است که اطمینان حاصل کنیم که تمام گردش کار استاندارد شامل می شود ، که مکمل کنونی و تمام الزامات انطباق آینده برای IMC است. به تازگی توسط بیمارستان با سیم CHIMEs اعطا شده است ، قرار دادن سطح عظیم 9 برای IMC پر است. زیرا ما تنها بیمارستان خارج از ایالات متحده هستیم که به این موفقیت دست یافته ایم.

“انتخاب TrakCare بیشتر مکمل IMC و کمک به دستیابی به اعتبارات بهداشتی اضافی مانند HIMSS مرحله 7 است.”

در بیانیه ای ، IMC افزود كه مشاركت آن با InterSystems “از تعهد این شركت برای همسو شدن با Saudi Vision 2030 و ارائه خدمات بهداشتی در سطح جهانی به بیماران از طریق نوآوری در فن آوری و دیجیتالی شدن” پشتیبانی می كند. وی همچنین گفت که او اولین ارائه دهنده خدمات بهداشتی در پادشاهی است که نسخه TrakCare مبتنی بر ابر را معرفی می کند.

در همین حال ، InterSystems فاش کرد که TrakCare اخیراً با اضافه کردن رابط کاربری تلفن همراه با صفحه لمسی فعال شده و همچنین “سایر پیشرفت ها” ، تجربه کاربر را بهینه کرده است.

در حال ضبط

“IMC با InterSystems وارد یک همکاری استراتژیک می شود ، که این توازن کاملی را بین ویژگیهای اصلی انسان مانند همدلی ، دلسوزی ، کار تیمی و پیشرفت تکنولوژی به دست می آورد. این امر توانایی مراقبت از بیمار کشاورزان ما را بهبود می بخشد و تجربه بیمار را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. “گفت: ولید فیتاحی ، مدیر عامل و رئیس IMC. “تصمیم استراتژیک برای ایجاد یک میزبان توزیع شده میزبان EMR برای IMC معیار پشتیبانی از استراتژی پادشاهی برای اولین سیستم ابری خواهد بود. به طور کلی ، ما از همکاری با InterSystems خوشحالیم. “

خالد عالم ، معاون مدیر اجرایی IMC ، افزود: “مشارکت با InterSystems ، Tier1 ، بهترین در KLAS که EMR را اعطا می کند ، به عنوان یک نقطه عطف مهم عمل می کند و مطابق با ماموریت استراتژیک ما برای ارائه یک استاندارد جهانی مراقبت از بیماران IMC ، مانند در عین حال ، ما هم مراقبین و هم تجربه بیمار را بهبود می بخشیم. “

سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی MENA که امسال توافق نامه ای را با InterSystems امضا می کنند شامل بیمارستان های بهداشت تمیز در امارات و Medcare هستند.

InterSystems در اولین رویداد دیجیتال HIMSS & Health 2.0 Middle East 2020 که از 29 نوامبر تا 2 دسامبر 2020 برگزار می شود ، حضور خواهد داشت.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes