HIMSS TV: 5 ویدیوی برتر از سال 2020پس از اینکه جهان در سال 2020 به دلیل همه گیر شدن به رسانه های دیجیتال روی آورد ، اشتهای HIMSS برای محتوای تلویزیونی با محتوای ویدئویی به موقع و به روز به طرز چشمگیری رشد کرده است. تلویزیون HIMSS به یکی از اصلی ترین بسترهای رسانه ای برای تبدیل شده است اخبار فناوری اطلاعات در مراقبت های بهداشتی و MobiHealthNews روزنامه نگاران مصاحبه ای با متخصصان برجسته و غواصی عمیق آموزنده در مورد آخرین اخبار سلامت دیجیتال با پیشرفت سال ، ما به پنج فیلم پربیننده تلویزیون HIMSS در منطقه EMEA نگاه می کنیم و نحوه پوشش موضوعات طوفانی را بررسی می کنیم اما سال تحولی برای صنعت است.

1. ابزارهای دیجیتال می توانند یک پوشش نقره ای از COVID-19 ارائه دهند

این غواصی عمیق آنچه COVID-19 تاکنون برای صنعت فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی به معنای واقعی است و چگونگی مقابله با محتوای حاصله و چالش های پیشگیری از ویروس را درهم می شکند. تلویزیون HIMSS همچنین به کشورهای مختلف بالغ دیجیتالی نگاه می کند که موفق شده اند هشدارهای اولیه موج های آینده را هدف قرار دهند. در حالی که ما با شیوه زندگی جدیدی در جهان ویروس پس از کرونا سازگار می شویم ، این ویدیو توضیح می دهد که چگونه ابزار دیجیتال ، از جمله برنامه ها و سلامت از راه دور ، می توانند نقش مهمی داشته باشند در حالی که ما به مبارزه با ویروس ادامه می دهیم.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

2. COVID-19: آماده شدن برای موج اجتناب ناپذیر بعدی

این فیلم به موقع که پیش از ماه های زمستان سال 2020 و موج بعدی پیش بینی شده COVID-19 منتشر شده ، توضیح می دهد که چرا ابزارهای دیجیتال فرصت های فوق العاده ای برای کمک به کنترل ویروس کرونا ارائه می دهند. همچنین راه حل های فناوری اطلاعات ارائه می دهد که مدیریت افراد و تماس های آلوده را کارآمدتر می کند و اینکه چرا باید قبل از موج بعدی اولویت بندی شوند.

3. سلامت جمعیت: چگونه فناوری می تواند بیماران در معرض خطر را هدف قرار دهد

در قسمت اول برنامه Alessi Agenda ، به میزبانی دکتر چارلز آلسی ، مدیر ارشد کلینیک HIMSS ، کوین فنتون ، مدیر بهداشت و رفاه عمومی در Southwark ، در مورد استفاده از فن آوری های جدید برای کمک به مراقبت های بهداشتی نه تنها بر اساس فناوری های موجود بحث می کند. زیرساخت های آن ، بلکه در مواقعی که بیمار نیاز به تغییر دارد نیز تکامل می یابد

4- چگونه COVID-19 یک کاتالیزور برای نوآوری در عربستان سعودی است

پیش از اولین رویداد مجازی HIMSS & Health 2.0 در پادشاهی عربستان سعودی که مدتها در انتظار آن بودیم ، تیم رسانه ای HIMSS با تعدادی از متخصصان در انگلیس گفتگو کرد تا دانش صنعت را به اشتراک بگذارد و طعم آنچه را که در این مراسم انتظار دارند به بینندگان بچسباند. در این مصاحبه ، عبدالعزیز الحیف ، مدیر فناوری اطلاعات بیمارستان دکتر عبدالرحمن المیشاری ، نظرات خود را درباره تغییر داده ، هوش مصنوعی و پورتال های نسل بعدی بیمار به اشتراک می گذارد.

5 تو ایتالیا و آلمان با COVID-19 روبرو هستند

در این وبینار ، النا سینی ، گروه CIO مراقبت و تحقیقات GVM ، و هنینگ اشنایدر ، مدیر فناوری اطلاعات در بیمارستان بیمارستان Asklepios ، رهبران بهداشت و درمان ، دکتر چارلز آلسی برای مقایسه بحران با COVID-19 و استراتژی های پاسخگویی عمومی پیوستند. سلامت دو سیستم بهداشتی بسیار متفاوت در اروپا.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes