HIMSS Insights نسخه ویژه – فشارسنج روند سلامت دیجیتال APACنسخه ویژه HIMSS Insights که اخیراً راه اندازی شده است – گزارشی از روند سلامت دیجیتال APAC اطلاعاتی در مورد وضعیت توسعه سلامت دیجیتال در منطقه APAC به خوانندگان ارائه می دهد.

یافته ها براساس نظرسنجی انجام شده از اکتبر تا دسامبر سال 2020 توسط 17 کشور انجام شده است. این گزارش شامل بینشی از پنج متخصص فناوری بهداشت در مورد اولویت های مشترک آینده در سلامت دیجیتال و همچنین برخی از روش های توصیه شده برای پذیرش فناوری است.

“به نظر من ، آگاهی از ارزش فن آوری های دیجیتال عامل اصلی موفقیت (نوآوری های بهداشت دیجیتال) در سنگاپور و کره جنوبی است. سیاستمداران و مجموعه های C همیشه باید بر هدف فناوری دیجیتال تمرکز کنند. “- دکتر هوانگ هی ، CIO ، بیمارستان بوندانگ در دانشگاه ملی سئول ، کره جنوبی.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا یاد بگیرید ، اعتبار کسب کنید ، محصولات و راه حل پیدا کنید. شروع کنید >>

در زمینه بیماری همه گیر COVID-19 ، که طی سال گذشته بیداد می کند ، سلامت دیجیتال و فناوری های مرتبط با نرخ پذیرش بی سابقه در خدمات پزشکی از راه دور / مشاوره از راه دور ، مراقبت از راه دور / مجازی و اقدامات سریع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی از راه دور ، در حال ظهور است.

به طور خاص ، امنیت فناوری اطلاعات و محرمانه بودن داده ها به عنوان بالاترین اولویت برای اکثر سازمان های مراقبت های بهداشتی ارائه شده است که در این مطالعه ارائه شده اند. نقض امنیت سایبری ، مانند باج افزار ، سازمان های بهداشتی را قبل از همه گیری آزار داده است و این حوادث در طول همه گیری بر شدت و فراوانی آنها افزوده شده است – در بسیاری از موارد سیستم های زیرساختی فلج کننده و یکپارچگی سوابق بیمار را مختل می کند.

انتظار می رود که سلامت دیجیتال رشد چشمگیری داشته باشد زیرا سازمان های بهداشتی بررسی شده در این گزارش بر بهبود توانایی های EHR / EMR خود و همچنین ارائه ابزارهای بیمار محور برای دسترسی بهتر به اطلاعات و خدمات تمرکز دارند. اکثر سازمان های بهداشتی همچنین چشم انداز خوش بینانه ای از نوآوری و سرمایه گذاری سلامت دیجیتال در کشورهای مربوطه خود نشان می دهند.

برای بارگیری نسخه اجرایی نسخه ویژه HIMSS Insights – گزارش روند سلامت دیجیتال APAC ، اینجا را کلیک کنید.


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes