[ad_1]

همزمان با شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا در سال گذشته ، صدها هزار بیمار به تله سلامتی روی آوردند تا همچنان به مراقبت دسترسی داشته باشند در حالیکه تا آنجا که ممکن است ایمن باشند.

Adeeze Enekveci ، عضو هیئت مدیره موسسه بهداشت عمومی و اتحاد سیاست های بهداشتی ، در آخرین قسمت کنفرانس سیاسی EDGE انجمن پزشکی از راه دور آمریکا ، گفت:

Enekveci گفت: “و اولین چیزی که به ذهن من خطور کرد این بود:” به هیچ وجه این یک دارو برای همه یا همه چیز نیست. ” “ما فقط باید در این مورد صادق باشیم.”

در حقیقت ، همانطور که شرکت کنندگان در بحث اشاره کردند ، اگرچه telehealth در مقابله با ناهماهنگی در دسترسی به مراقبت های بهداشتی پیشرفت های زیادی داشته است ، اما دیگران را تشدید کرده است.

مینیون کلیبرن ، کمیسیونر سابق کمیسیون ارتباطات فدرال گفت: “من هنوز در مورد باند پهن هنوز یک سیستم I-دارم.” وی افزود: “هنگامی که مردم به اینترنت با کیفیت دسترسی ندارند ،” این دسترسی به خدمات بهداشت از راه دور با کیفیت را حتی برای آنها دشوار می کند. “

به همین منظور ، چندین گروه از نمایندگان کنفرانس از راه اندازی ائتلافی برای مشارکت برابری در بهداشت و درمان با هدف حمایت از دسترسی بیشتر به مراقبت های مجازی خبر دادند.

ائتلاف متشکل از ATA و اتحاد نوآوری در سلامت ، همراه با Hims & Hers ، Adaptation Health ، National Health IT همکاری برای Underward و سایر بازیگران اصلی در فضا ، رویکردی مبتنی بر داده را برای شناسایی فرصت ها و حمایت ها اتخاذ خواهد کرد. برای بهبود سیاست telehealth.

ایمی شان ، رئیس نوآوران بهداشت عمومی گفت: “اگر زمانی برای روی آوردن به سرمایه دیجیتال وقت بود ، اکنون هم اکنون بود.”

کارشناسان متذکر شده اند که تفاوت در سلامت فراتر از مراقبت های پزشکی است – که مسکن ، حمل و نقل و البته اتصال می تواند نقش اساسی در رفاه فرد داشته باشد.

Enekveci گفت: “من امیدوارم که صحبت های گسترده تری درباره عبور از برخی از آنها را ببینم.” “چگونه همه اینها با هم تعامل دارند؟”

کلیبرن گفت: “پهنای باند یک عامل تعیین کننده فوق العاده برای سلامتی است.” “ما وقت زیادی را صرف بحث در مورد نیاز باند پهن کردیم ، اما مجبور شدیم با دسترسی گسترده و شکافهای دریافتی کنار بیاییم.

کلایبرن ادامه داد: “اینترنت یک امر ضروری است. اتصال یک امر ضروری است. هر کالیبراسیون جدید و عادی ما همان چیزی نخواهد بود که قبل از همه گیری مشاهده کردیم.”

کلیبرن گفت ، و زیرساخت ها به تنهایی کافی نخواهند بود. “شما می توانید تمام الیاف جهان را در آستان من داشته باشید ، اما اگر توانایی پرداخت آن را نداشته باشم ، هرگز متصل نخواهم شد.”

وی گفت: “ما باید در مورد چگونگی کاهش این تقسیم صحبت جدی کنیم.”

وی بر اهمیت تمرکز بر موضوعاتی که جوامع باید در مورد آن صحبت کنند تأکید کرد – نه این که با ایده های پیش فرض برای بهترین مراحل بعدی روبرو شوید.

وی گفت: “ما باید در حالت گوش دادن باشیم.” “ما باید امتیازات خود را کنترل کنیم ، اما اگر این کار را انجام دهیم ، اهداف همه محقق خواهد شد. من نمی توانم تأکید کنم که این مهم چقدر است.”

وقتی سیاستمداران و مدافعان به سمت عدالت حرکت می کنند ، کلیبرن تکرار کرد ، “ما همیشه و همیشه جوامع را در اولویت خود قرار می دهیم.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر