Highmark Health برای ایجاد مدل جدیدی از ارائه خدمات مراقبت با Google Cloud همکاری می کندHealth Highmark ، با همکاری Google Cloud ، امروز مدل Living Health و سیستم عامل مربوطه خود را اعلام کرد که هدف آن تغییر نحوه ارائه خدمات بهداشتی درمانی برای یک تجربه هماهنگ ، شخصی و فناوری است.

طی مشارکت استراتژیک شش ساله شرکت ها ، هایمارک با توسعه پلت فرم پویا Living Health ، که بر روی Google Cloud ساخته خواهد شد ، از مدل Living Health خود پشتیبانی خواهد کرد.

به گفته این شرکت ، تقریباً 125 شغل جدید در Highmark ایجاد می شود تا از توسعه پلت فرم پویای Living Health پشتیبانی کند.

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>

کارن هانلان ، معاون اجرایی و مدیر عامل Highmark Health ، گفت: “این یک زمان بسیار هیجان انگیز است زیرا ما در تلاشیم تا تجربه بهداشت را طی چند سال اخیر تغییر دهیم.” MobiHealthNews. “ما این کار را به روشی مشابه انجام دادیم ، و اکنون می توانیم کارهایی را که طی چند سال گذشته انجام داده ایم برداریم و واقعاً آنها را به روش بسیار مقیاس پذیرتری انجام دهیم.”

چرا مهم است

بستر پویای Living Health شامل ویژگی های اصلی Google Cloud ، از جمله زیرساخت های ایمن و خصوصی ، قابلیت های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی ، قابلیت همکاری و Google Cloud Healthcare API خواهد بود.

با پلت فرم Highmark ، از بیماران و پزشکان پشتیبانی می کند تا تعهدات خود را در طول سفر مراقبت های بهداشتی افزایش دهند. این اطلاعات به موقع و اطلاعات عملیاتی را برای ایجاد روشی فعال تر برای دریافت مراقبت فراهم می کند.

هانلون گفت: “این درمورد بهبود نتایج بهداشتی است.” “ما معتقدیم که برای بهبود نتایج بهداشتی ، باید مشارکت مصرف کننده را بهبود بخشیم. ما باید جریان اطلاعات بین پزشک و مشتری را بهبود ببخشیم. ما باید تجربه را بسیار واقعی تر و قابل پیش بینی تر از آنچه امروز است ، کنیم. “

نتایج خاصی که این پلتفرم می تواند پشتیبانی کند شامل مداخلات پیشگیرانه مبتنی بر داده های بیمار ، مدیریت بیماری دیجیتال ، برنامه های بهداشتی شخصی و برنامه ریزی و مدیریت متمرکز تیم های مراقبتی است.

هانلان گفت كه هایمارك هنوز در مراحل اولیه این مشاركت با Google Cloud است ، اما امیدوار است كه سال آینده “یك محصول كاملاً مناسب” داشته باشد.

گرایش بزرگتر

همانطور که بسیاری از سازمانهای بهداشتی درمانی برای افزایش یکپارچه سازی فناوری در فرایندهای خود تلاش می کنند ، شرکتهای فناوری در حال ارائه راه حل هستند.

Google Cloud اخیراً دو ابزار هوش مصنوعی را معرفی کرده است که برای کمک به سازمانهای بهداشتی و درمانی به اسکن و تجزیه و تحلیل حجم زیادی از متن بدون ساختار پرداخته اند. در سال 2018 ، آمازون ابزاری مشابه با نام Amazon Comprehend Medical راه اندازی کرد.

این مشارکت ها به ویژه محبوب شده اند و امسال Google Cloud با وزارت نوآوری دفاعی همکاری کرده و یک سیستم نمونه اولیه برای آسیب شناسی دیجیتال با هوش مصنوعی ارائه می دهد که به پزشکان کمک می کند تا دقت تشخیص سرطان را بهبود ببخشند.

این شرکت همچنین با آمول همکاری کرده است تا فناوری Google Cloud AI را با پلتفرم تله سلامتی آمول ادغام کند.

در حال ضبط

اندرو مور ، معاون راه حل های صنعتی Google Cloud ، گفت: “این مشارکت فرصتی قابل توجه برای بهبود تجارب بهداشتی و نتایج برای میلیون ها نفر است.”

“ترکیبی از درک عمیق Highmark Health از رفتار بیمار و بهترین اقدامات بالینی با قابلیت های فن آوری Google Cloud ، از جمله هوش مصنوعی و تجربه یادگیری ماشین ، دسترسی به ابزارهای پیشرفته برای بهبود سلامت انسان را تسریع می کند. ما برای کمک به تحقق بخشیدن به دیدگاه Highmark Health برای سلامتی هیجان زده هستیم. “


منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes