HHS OIG خواستار تعهدات جدید در زمینه انطباق از eClinicalWorks استدفتر بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده به دنبال تعهدات اضافی مربوط به رعایت امنیت نرم افزار الکترونیکی سوابق بهداشتی خود از eClinicalWorks است.

در نامه اخیر او به مایکل دی. Lakeb ، مسئول انطباق eClinicalWorks ، OIG “نگرانی های قابل توجه” در مورد مسائل ایمنی بیمار و انطباق فعلی شرکت با تعهدات خود را تحت یک توافق نامه یکپارچگی شرکت پس از تسویه حساب ابراز کرد. قانون ادعاهای دروغین سال 2017

تعهدات جدید شامل موارد زیر است:

HIMSS20 دیجیتال

در صورت تقاضا ، کسب اعتبار ، یافتن محصولات و راه حل ها را بیاموزید. شروع کنید >>
  • ظرف 30 روز برای هر یک از مشتریان خود ایمنی بیمار را ارسال کنید.
  • بهبود اطلاعیه های ایمنی بیمار.
  • گزارشات پیشرفت ماهانه را به OIG ، دفتر هماهنگ کننده فناوری اطلاعات سلامت ملی و سازمان نظارت بر کیفیت نرم افزار ارسال کنید.

eClinicalWorks بلافاصله درخواست اظهار نظر را برنگرداند.

چرا مهم است

در سال 2017 ، eClinicalWorks با پرداخت 155 میلیون دلار پس از آنكه وزارت دادگستری آمریكا آن را به دریافت گواهی كاذب برای استفاده معنادار از نرم افزار EHR خود متهم كرد ، توافق كرد.

به عنوان بخشی از این توافق نامه eClinicalWorks با CIA ، این شرکت باید بلافاصله مشکلات ایمنی بیمار را به مشتریان و کاربران خود اطلاع دهد و لیستی از درگاه های مشتری خود را از جمله سایر شرایط حفظ کند.

آخرین مسئولیت های OIG مستلزم آن است که eClinicalWorks به هر یک از مشتریان خود مشاوره ایمنی بیمار را صادر کند ، این دستورات را تکرار کرده و از آنها می خواهد تا موارد ایمنی بیمار ذکر شده را بررسی کنند.

حتما بخوانید:
قیمت آنالیز تیروئید 2022

همانطور که در نامه آمده است ، OIG همچنین از شرکت خواسته است قبل از انتشار در پورتال مشتری ، کلیه اعلامیه های ایمنی را برای بررسی و تأیید به SQOO ارسال کند.

گزارش های ماهانه پیشرفت ، از جمله “عناصر خاص و قابل اندازه گیری” نیز برای شناسایی پیشرفت به سمت اقدامات اصلاحی و اقدامات اصلاحی مورد نیاز است.

این مسائل شامل موارد زیر است:

  • شناسایی و اصلاح کلیه مشکلات از ماهیت خاص ، نوع داده نادرست و قطع داده در کلیه محصولات eCW.
  • مواردی را که همزمان دو داده مختلف بیمار برای همه محصولات eCW روی صفحه نمایش داده می شوند ، شناسایی و اصلاح کنید.
  • کاهش “میانگین زمان تعمیر” و تأخیر در صدور “اصلاحات” در خطاهای اصلی نرم افزار که منجر به گزارش وقایع ایمنی بیمار می شود.
  • رمزگذاری 85٪ از کل پرونده های آلرژی زا به طوری که می توان از آنها برای بررسی خودکار تداخلات آلرژی به دارو استفاده کرد.

فیلیشیا ای. هایمر ، وکیل ارشد OIG ، در نامه نوشت: “گزارش پیشرفت ماهانه به دلیل OIG ، ONC و SQOO در اولین روز کاری هر ماه خواهد بود.”

گرایش بزرگتر

eClinicalWorks از زمان تسویه حساب DOJ در سال 2017 مورد بررسی قرار گرفته است. در جولای همان سال ، نامه ای را به مشتریان ترسیم کرد که در آن هفت قطعه از نرم افزار شناخته شده ای که به گفته وی می توانند در صدور گواهینامه EHR مشکلی داشته باشند ، عنوان شده است.

DOJ همچنین گفت که باید اطلاعات مشتری را در صورت درخواست EHR به سایر ارائه دهندگان – چیزی که برای برخی از مشتریان چالش برانگیز است – به صورت رایگان انتقال دهد و یک محافظ امنیتی مستقل استخدام کند.

حتما بخوانید:
سه پیش بینی برای سال 2021 از معاون بهداشت Lyft

با این حال ، در سال 2018 ، OIG شرکت را به دلیل عدم گزارش مسائل ایمنی نظارتی به تنظیم کننده ها در مدت زمان مشخص ، 132،500 دلار اضافی جریمه کرد.

“ما دائما در تلاش هستیم [report events] باکتی شاه ، سخنگوی eCW در آن زمان گفت ، تا کاملاً و به موقع با CIA مطابقت داشته باشید ، از جمله با گزارش چنین رویدادهایی به مشتریان در پورتال ما.

شاه گفت: “OIG دریافت كه برخی گزارش ها به موقع به آن ارائه نشده است و این مجازات را ارزیابی كرد. ما جریمه را پرداخت كردیم و فرایندهای خود را بهبود بخشیدیم تا گزارش به موقع به جلو را تضمین كنیم.”

در حال ضبط

در توصیه نشریه آمده است: “نگرانی های ایمنی بیمار نقص ، کمبود ، نقص در طراحی ، موارد قابل استفاده بودن یا سایر شرایط در رابطه با نرم افزار الکترونیکی سوابق الکترونیکی eClinicalWorks است که به طور منطقی خطر قابل توجهی برای آسیب رساندن به بیماران را نشان می دهد.” مورد نیاز OIG – که اشاره می کند چنین مشکلاتی “منجر به از دست دادن داده های بالینی ، اشتباه در نسخه ها و اطلاعات بالینی از بیماران مختلف شده است که در یک پرونده ثبت می شوند.”

کت جرشیچ سردبیر ارشد اخبار سلامت IT است.
توییتر: kjercich
ایمیل: gdjecich@himss.org
Health IT News نشریه ای از رسانه HIMSS است.
منبع: gharb-khabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید