[ad_1]

وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، از طریق اداره بهداشت و منابع ، 8 میلیون دلار به بودجه برنامه آزمایشی باند پهن Telehealth اختصاص داده است که ظرفیت پهنای باند موجود برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی درمانی روستایی و بیماران را برای بهبود دسترسی ارزیابی می کند. به سلامتی از راه دور.

از طریق برنامه جدید ، 6.5 میلیون دلار به مرکز ملی ارزیابی فناوری سلامت تلویزیون (TTAC) ، براساس کنسرسیوم قبایل بهداشتی آلاسکا اعطا شد. TTAC در زمینه ارزیابی فناوری و انتخاب فن آوری های مناسب برای خدمات مختلف بهداشت از راه دور فعالیت می کند.

تأثیر چیست؟

TTAC TBP را در چهار مکان در جامعه ایالتی از جمله آلاسکا ، میشیگان ، تگزاس و ویرجینیا غربی پیاده سازی خواهد کرد. TTAC همچنین با شرکای فدرال ابتکار بهداشت روستایی برای بهبود دسترسی جوامع روستایی به خدمات باند پهن و تله بهداشت از طریق فرصت های بودجه موجود و کمک های مالی همکاری خواهد کرد.

دفتر فدرال سیاست های بهداشت روستایی HRSA (FORHP) همچنین به مرکز تحقیقات بهداشت روستایی متمرکز بر سلامت ، از طریق دانشگاه آرکانزاس ، 1.5 میلیون دلار برای ارزیابی برنامه TBP در تمام جوامع شرکت کننده و به عنوان یک منبع سلامت از راه دور برای جوامع روستایی سراسر کشور خدمت کند.

برنامه آزمایشی پهن باند برای Telehealth یک برنامه آزمایشی سه ساله و نتیجه تفاهم نامه همکاری است که در 1 سپتامبر سال 2020 توسط کمیسیون ارتباطات فدرال ، وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه و وزارت کشاورزی ایالات متحده امضا شد.

در این تفاهم نامه همچنین ابتکار بهداشت روستایی ، یک طرح چند بخشی بین بخشی که برنامه هایی را برای گسترش ظرفیت باند پهن و افزایش دسترسی به سلامت از راه دور برای بهبود سلامت روستاها هماهنگ می کند ، ایجاد شد.

گرایش بزرگتر

با توجه به بسیاری از بیماری های همه گیر COVID-19 ، telehealth از یک ابزار مراقبت جایگزین به یکی از اصلی ترین راه های مراجعه بسیاری از بیماران به درمان تبدیل شده است.

این در ارقام منعکس شده است: انتظار می رود در سال 2020 ، مراقبت های مجازی بیش از 20٪ از کل بازدیدهای پزشکی از ایالات متحده را به خود اختصاص دهد ، نتیجه ای که به نوبه خود منجر به 29 میلیارد دلار خدمات بهداشتی عمومی می شود.

این ارقام پاییز سال گذشته در گزارش پزشکی از راه دور Doximity برای سال 2020 نشان داده شد ، که همچنین نشان داد که تا سال 2023 بالغ بر 106 میلیارد دلار از هزینه های درمانی فعلی در ایالات متحده می تواند مجازی شود. این سطوح بالای در حالی که تقاضا برای سلامتی از راه دور افزایش می یابد ، در میان ارائه دهندگان برای ارائه خدمات مجازی ایمن ، ایمن و آسان برای استفاده ، انگیزه در میان بیماران و پزشکان احساس می شود.

در ماه آگوست ، نظرسنجی ملی سالمندی ملی نشان داد که سطح راحتی سلامتی از راه دور بیماران افزایش یافته است. در اوایل سال 2019 ، اکثر افراد مسن حداقل یک نگرانی جدی در مورد تجربه یک دیدار از راه دور بهداشت ابراز داشتند. اما در اواسط سال 2020 ، درصد این نگرانی ها کاهش یافته است ، به ویژه در میان کسانی که از مارس تا ژوئن همان سال بازدید مجازی داشته اند.

توییتر: JELagasse
برای نویسنده ایمیل ارسال کنید: jeff.lagasse@himssmedia.com[ad_2]

منبع: gharb-khabar.ir

ایندکسر